Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett KAALUD "HEA ÕNN JA KÜLLUS"

La Tene erikollektsioon käekett KAALUD "HEA ÕNN JA KÜLLUS" EHTED
La Tene erikollektsioon käekett KAALUD "HEA ÕNN JA KÜLLUS"
39.90€
Maksudeta: 32.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KAALUD "HEA ÕNN JA KÜLLUS"

Võimalikud valikud

Tellitud käekett võib vähesel määral erineda pildil olevast.

La Tene erikollektsiooni käekett KAALUD "HEA ÕNN JA KÜLLUS" on kokku pandud KullisilmaMusta Turmaliini, Portselan Jaspise ja Hematiidi kristallidest. Käekett, mis aitab hoida enda ümber head õnne ja külluslikke energiaid.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

KULLISILM on sinakas-must kristall, mis on üks Tiigrisilma liikidest. Kullisilm on kaitsvate omadustega, nii nagu seda on ka kõik teised Tiigrisilma liigid. Kullisilm on äärmiselt kiiretoimeline kristall, mis võtab inimese Aura kergesti omaks. See tähendab seda, et Kullisilm hakkab kiirelt tööd tegema ja enda omadusi edasi andma selle kandja Aurasse. Kullisilma kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse eest, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest.

KULLISILMA käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Kullisilma soovitan endaga kaasas kanda hetkel, mil soovid õnnestuda ja hoida enda ümber head õnne ja külluslikke energiaid. Kullisilm on seotud kaitsega, hea õnne ja intuitsiooniga. Need kolm omadust muudavad selle kristalli suurepäraseks abiliseks hetkel, mil on sul vaja teha õigeid otsuseid ning hoida end võimalikult vastupidavana. Kullisilm suurendab sinu isiklikku jõudu ja võimekust.


- Tugev Aura Kaitse kristall, mis aitab füüsilisi õnnetusi eemal hoida ja tugevdada Aura kaitsekihti.

- Kullisilm kaitseb lennukiga lennates ohtude eest, aitab ka autoavariide eest kaitsta ning ära hoida suuremaid õnnetusi. Kullisilm aitab tunda, kas reis võib olla ohtlik sinu jaoks või mitte. 

- Kasulik kristall neile, kes soovivad enda intuitsiooni arendada, eriti intuitsiooni, mis on seotud ohtude tajumisega. 

- Kullisilma kanna enda käe peal siis, kui sa pead esinema ja avalikku kõne pidama. Kullisilm on julguse kristall, mis aitab sul julgelt väljendada end nii, et inimesed ei hirmutaks sind.

- Kullisilm aitab luua vennaga häid suhteid, kui vend on olemas. 

- Sobilik kristall neile, kellel on kodus koer või kass. Kullisilm aitab oma koduloomaga paremat sidet saada. Kasutatakse ka hobusega kontakti loomiseks.

- Kullisilm muudab sind tugevamaks, julgemaks ja enesekindlamaks. Tegemist on kristalliga, mis aitab teistel sinu osas autoriteeti hoida, aidates sul olla nende silmis keegi, keda peaks ja võiks austada. Kui sa tunned, et sind ei austata kas kodus, suhtlusringkonnas või tööalaselt, siis Kullisilm aitab sind. Kullisilm tekitab aukartust, kuid mitte halvas mõttes. See pigem õpetab teistele inimestele sinu suhtes piire hoidma, blokeerides ära alandamise, tagakiusamise ja suurendades tõsiseltvõtmist ning austust. Kullisilm suurendab võrdset kohtlemist, blokeerides ära üleolemist üksteise suhtes.

- Kullisilm aitab sul saavutada enda elus rahulolu. Kui sa tunned, et sa ei ole rahul sellega, mis sul on, või sa ei oska enda elus väärtustada väga olulisi pisikesi asju, siis Kullisilm avab sinu silmad. Kullisilm aitab sul tunda rahulolu kõigest sellest, mis on sinu elus hea, pannes sind tundma tänulikkust. Lisaks aitab Kullisilm tekitada sinu ellu ka rahulolu soodustavaid sündmusi ja elemente. Hoia seda kristalli enda kodus, et see saaks sinu ellu seda tuua või kanna seda kristalli ehtena, et see saaks sinu silmi avada. 

Peale kõige selle aitab Kullisilm maandada lennuhirmu, seda selles suhtes, et see aitab alateadvusest välja võtta selle probleemi. Lennuhirm tekib eelmiste elude traumade pärast ja see on sügavale juurdunud probleem, kui selles elus ei ole kogemusi olnud. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Silmanägemist, aidates sellel teravamaks muutuda ja aitab erinevaid silmadega seotud haigusi ravitseda. Väga heaks talismaniks neile, kes on silmaoperatsioonil käinud või lähevad sellele, aidates paraneda ja kaitsta õnnetuste eest. 

- Kullisilm tugevdab analüüsivõimet ja kaitseb Alzheimeri haiguse eest. 

- Kullisilm tervendab kaela, kaelalülisid ja aitab lahti saada lümfivaludest, mis on kaela piirkonnas. Kui kael valutab või kaelaga on mõni õnnetus juhtunud, siis tuleks Kullisilma võimalikult kõrgel kurgu lähedal kanda.

KURGUTŠAKRA

Kullisilm on tugevalt seotud Kurgutšakraga ja Kullisilm aitab sellelt Tšakralt eemaldada tõsisemad blokaadid, mis ei lase ülemistel Tšakratel terveneda. Eriti kasulik on Kullisilma tervendus neile, kes soovivad enda intuitsiooni arendada, aga tunnevad, et üks tõeline sisemine probleem on neil selle saavutamiseks.

KOLMAS SILM

Kullisilm aitab Kolmandat Silma tugevamaks muuta. See on oluline, kui sa soovid olla intuitiivne ja näha öiseid visioone unenägudes. Kullisilma kasutades aitab see Kolmanda Silma Tšakral aktiivsemaks muutuda. 

SODIAAK

Kullisilma talisman on AMBURITELE, aidates nende Aurale tekitada tugeva kaitse salakavaluse eest.

Kullisilm on kasulik KAALUDELE, aidates nende intuitsiooni teravaks ja selgeks muuta. See on visioonide kristall, mis toob Kaaludele head sisemist vaistu ja oskust enda elu võimalikult hästi elada. See aitab mõista, mis toob õnne ja mis mitte. 

Nendel Kaaludel, kes on sündinud 1. - 3. oktoobril, aitab Kullisilm õigel ja valel vahet teha. Lisaks aitab Kullisilm Kaaludel intuitiivsemaks muutuda, aidates suurendada oskust ise enda elus toimuvat ette tajuda ja mõista seda, kuhu tuleks liikuda.

Kullisilm on kasulik armastusekristall JÄÄRA meestele, aidates neil endale kaaslast leida, armastuses õnne tuua ja isegi hingesugulast üles leida.

ASTROLOOGIA

Kullisilm annab igaühele, kes on Tiigriaastal sündinud, jõudu, enesekindlust, vastupidavust, kaitset, tarkust, intuitsiooni ja enda teekonna ülesleidmist. Tiigriaastal sündinul võiks Kullisilm olemas olla, seda võiks aeg-ajalt kanda või enda kodus hoida. Kui Kullisilma ei soovita kanda, siis oleks hea, kui tükike Kullisilma kristalli oleks foto lähedal, et kristalli vägi saaks foto kaudu oma jõudu edasi anda.

Kullisilm on nende õnnetalisman, kes on sündinud 1950 - 1951 Metallitiigri aastal.

NUMEROLOOGIA

Kullisilm on õnnekristall neile, kelle elutee numbriks on 7. Kullisilm aitab blokeerida negatiivseid mõtteid, aitab stressi maandada ja kaitsta emotsionaalsete probleemide eest. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel tunda end hästi ja üksilduse tundest vabaks saada, mida see elutee number võib põhjustada. Lisaks kõigele sellele toob Kullisilm õnne, küllust ja rikkust selle inimese ellu. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel üles leida sobiliku eriala, millest leiaks ta enda õnne. Kullisilm toob isiklikku edu. Kullisilm aitab eemale hoida elutee number 7 kandja elust neid inimesi, kes takistavad tema arengut ja kes toovad talle ebaõnne. Soovitan elutee number 7 kandjal Kullisilma enda elus hoida, kanda seda või hoida seda sünnikristallide laekas.

Kullisilma võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 6 mm.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
9.30€
Maksudeta:7.62€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
12.40€
Maksudeta:10.16€
La Tene erikollektsiooni käekett KAALUD "TÖÖEDU ja KARJÄÄR" on kokku pandud Kullisilma, Kassisilma ja Hematiidi kristall..
24.40€
Maksudeta:20.00€
PETALIIT on hingerahukristall, mis parandab emotsionaalseid haavu, tervendab Südametšakrat ja aitab läbi Inglite hingesugulast lei..
0.90€
Maksudeta:0.74€
NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba üle 7000..
5.20€
Maksudeta:4.26€
SIDRUNMELISS tuleb kreekakeelsest sõnast "melissa", mis tähendab mesilast selle magusa aroomi tõttu. Sidrunmelissi on teada olevalt..
13.90€
Maksudeta:11.39€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.