Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett "KÜLLUSE BLOKAADIDE VABASTAJA"

La Tene erikollektsioon käekett "KÜLLUSE BLOKAADIDE VABASTAJA" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett "KÜLLUSE BLOKAADIDE VABASTAJA"
49.90€
Maksudeta: 41.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "KÜLLUSE BLOKAADIDE VABASTAJA"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni käekett "KÜLLUSE BLOKAADIDE VABASTAJA" on kokku pandud Azuriit-Malahhiidi, Rohelise Kvartsi ja Ahhaadi kristallidest, mida kaunistavad värvitud Hematiidi pärlid. Väeehe, mis vabastab blokaadid ja blokeerib sidemed, mis on sulle väga kahjulikud. Loob materiaalset õnne.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

AZURIIT-MALAHHIIT on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsast ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist tooni Azuriit, mis on oma nime saanud pärsiakeelsest sõnast Lazhward, mis tähendab sinist ja selle kristalli roheline osa on Malahhiit. Malahhiit on saanud enda nime kreekakeelsest sõnast Molochitis, mis tähendab tõlkes rohelist taime. Azuriit-Malahhiit kannab mõlema kristalli väge, mille kooslusel avaldub ka veelgi erilisemaid energiaid. Üks vanimaid Azuriit-Malahhiidi leiupaiku asub Iisraelis. Azuriit-Malahhiit on Malahhiidi pärast veidi mürgise koostisega, seega ei tohiks sellest kristallist vee-eliksiiri valmistada. Kuid selle kristalli kandmine on täiesti ohutu. 

Lisaks Iisraelile leidub Azuriit-Malahhiiti ka USA-s, Aafrikas, Kesk Ameerikas ja Hiinas. Azuriit-Malahhiit on väga laialdase väljanägemisega ja see tuleneb ilmastiku muutlikkusest. Temperatuurid ja tuuled muudavad selle kristalli väljanägemist. Azuriit-Malahhiidile on iseloomulikus värvuseks tumesinine kuni helesinine, tumeroheline kuni heleroheline ja isegi mustjas toon. Kristall on üldiselt ka väga praguline.

AZURIIT-MALAHHIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Azuriiti on "Hingede maailma" kristall, millel on oskus inimese intuitsiooni arenema viia, enda sisemise minaga kontakti luua, hingede maailmaga kontakteeruda ja inimest hingedega suhtlema viia. Azuriit on isiklike oskuste võimendaja, mis aitab kontakti luua kõige sellega, mis on energial põhinev.

- Malahhiit on väga tugeva kaitseomadusega kristall, millel on oskus kaitsta selliste energiate eest, millest sul endal aimugi ei ole. See on salakavaluse vastane kristall, mis hoiab eemale inimesi ja energiad, mis sind soovivad ära rikkuda. Malahhiit loob tugeva kaitse väe ümber, mis aitab eemale hoida ka needust.

- Azuriit-Malahhiit on pettekujutelma vabastaja. See on kristall, mis aitab sul olukordi hinnata täpselt nii nagu need ka on. Aitab sul ka salakavalaid inimesi märgata, mõista inimeste tõelist palet ja avastada naeratavate inimeste taga olevaid petiseid. See on reeturlikkuse eest kaitsev kristall, mis aitab sul ohtlikku inimest märgata enne tema salvamist.

- Azuriit-Malahhiit muudab inimese intuitiivseks, spirituaalseks, armastavaks, loominguliseks, tolerantseks, paindlikuks ja kaastundlikumaks. See on kristall, millega on võimalik end muuta paremaks inimeseks, kujundades ümber oma iseloomu ja aidates end pidevalt spirituaalselt kasvada.

- Spirituaalsele arengule ja sellel alal egoismist aitab eemale hoida Azuriit-Malahhiidi kristall. See juhib sinu tähelepanu olulisele, kasvatab sinu intuitsiooni ja hoiab sind ebatervetest arengust eemal. 

- Soovitan Azuriit-Malahhiiti kanda siis, kui sa soovid halbadest inimestest enda elus lahti saada. Kui sa soovid, et keegi konkreetne jätaks sind rahule ja läheks sinu elust igavesti minema. Kui sa hakkad Azuriit-Malahhiiti kandma, siis see kristall blokeerib sidemeid, mis on sulle väga kahjulikud ja millest sul midagi õppida enam ei ole. Aitab lahti saada kiusajatest ja mürgistest inimestest.

- Azuriit toob inimese hingele sõnumeid ja aitab spirituaalset juhtimist kinni püüda. Aitab kuulata, mida hingedel öelda on ja aidates teejuhil lasta end suunata. Samas aitab Malahhiit kaitsta valede otsuste ja valede nägemuste eest. See on kristall, mis toob selgeid sisemisi teateid ja aitab eemale hoida valelikust informatsioonist.

RAVITSEMINE

 Kanna Azuriit-Malahhiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Azuriit-Malahhiit leevendab närvilisust ja tervendab hinge erinevat tüüpi emotsionaalsetest probleemidest. See on kristall isiksusehäirete jaoks, mis aitab inimese vaimsel poolel terveneda. Aitab eriliselt neid, kes on kaldumas mõne vaimse haiguse poole.

- Aitab vabaks saada halbadest mälestustest, mis kummitamas käivad ja mis ei lase eluga edasi liikuda. Azuriit-Malahhiit aitab sügavatel emotsionaalsetel probleemidel terveneda. Aitab tervendada mineviku haavu.

KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA

Azuriit-Malahhiit hakkab ennekõike neid kahte ülemist Tšakrat tervendama. Aitab vabastada blokaade, mis nende kohal eksisteerivad ja kiirendades nende tervenemist. Kui sa oled eelnevalt endaga palju tööd teinud, siis Azuriit-Malahhiit avab Kroontšakra kaudu oskuse teiste dimensioonidega ühendust saada. Aitab kaasa ka unes rändamisele ja hingedega kohtumisele.

SODIAAK

Tähemärgilt on Azuriit-Malahhiit intuitsiooni tugevdamise, spirituaalse väe edendamise ja hingelise kasvamise kristalliks kõikidele SKORPIONITELE. AMBURITELE toob Azuriit-Malahhiit tugevat kaitset salakavaluse, ebaõnne ja needuse eest.

Numeroloogia järgi on Azuriit-Malahhiit intuitsiooni arendamise ja isikliku väe suurendamise kristall kõigile neile, kes on sündinud elutee number 9 all. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Lisainfo
Lisainfo Pärli suurus ca 8 mm.
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, ig..
18.30€
Maksudeta:15.25€
AZURIIT-MALAHHIIT on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsast ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist toon..
114.00€
Maksudeta:95.00€
 ROHELINE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, mille peamiseks omaduseks on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. Rohelisele Kvartsile on omane..
26.00€
Maksudeta:21.67€
PRENIIT on ilus rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit võib olla heleroheline kuni tumeroheline, mille seest võib lä..
14.50€
Maksudeta:12.08€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooteid piiratud koguses.La Tene käekett "KRÜSOPRAAS" toob küllust, rikkust, materiaalset õnne..
39.90€
Maksudeta:33.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.