Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett tüdrukutele "KAITSEV VÄEESE"

LA TENE erikollektsioon käekett tüdrukutele "KAITSEV VÄEESE" LA TENE BRÄND
-25 %
LA TENE erikollektsioon käekett tüdrukutele "KAITSEV VÄEESE"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
21.60€
28.80€
Maksudeta: 18.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett tüdrukutele "KAITSEV VÄEESE"

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsiooni käekett tüdrukutele "KAITSEV VÄEESE" on väeehe, mis suurendab enesekindlust ja aitab enda eest seista. Kaitseb ebaõigluse ja halbade kogemuste eest. Hoiab meele rõõmsana.

Käekett on kokku pandud Tiigrisilma ja Pärlikarbi kristallidest, mida kaunistavad kullatud hõbeda ja metallist detailid ja elevant. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane TiigrisilmTiigriraud ja Kullisilm, mida tuntakse kui Sinise Tiigrisilmana. Tiigrisilma leidub peamiselt Lõuna-AafrikasBrasiilias ja Austraalias.

Tiigrisilmast valmistatakse väga palju ehteid, kuna see on selline kristall, mida kandes jõuab selle vägi imeväel inimese Aurasse. On olemas teatud kristallid, mis hakkavad väga kiirelt inimese Auras tööle ja Tiigrisilm on kindlapeale üks nendest. Kui sulle meeldib Tiigrisilm, siis järelikult on sul selle väge vaja, see kehtib kõikide kristallide kohta.

TIIGRISILMA käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Tiigrisilm on enesekindlust, tugevust ja julgust süstiv kristall. Kui sa Tiigrisilma kannad, siis see aitab sul tasapisi enda sees korrektuure teha, suunates enda kristalliväe sinu Aurvälja, mis muudab sind selliseks nagu seda on Tiigrisilm. Tiigrisilm aitab sul olla enesekindel alati, kui sa seda kannad, muutes sind julgemaks suhtlejaks ja aidates sul enda eest seista, kui seda vaja on.

- Tiigrisilm omab väge, mis suudab inimese võimsaks muuta. Tiigrisilm süstib motivatsiooni ja inspireerib tegutsema. Tiigrisilm suurendab julgust, pealehakkamist ja oskust elus hakkama saada. Kui sa otsid oma ellu lisatuge, mis aitaks sul alati olla motiveeritud, hakkaja ja toimekas, siis Tiigrisilm aitab sul selliseks muutuda. Tiigrisilma soovitan ma sul tuua enda ellu ajal, mil vajad lisajõudu. 

- Tiigrisilm on kristall, mis aitab sul olla iseenda vastu aus. Tiigrisilmal on olemas vägi, mis aitab sul leida enda isiksuse üles, vabastada sind võltsahelatest ja eemaldades sinus oskamatuse olla julge, enesekindel ning selline, kes ei oska enda tõekspidamiste eest seista. Tiigrisilm on väga kasulik kristall spirituaalse arengu jaoks ja enda isiksuse välja toomisel. Kanna Tiigrisilma, kui sa soovid leida üles tee, mis aitaks sul spirituaalselt kasvada ja olla see, kes sa tegelikult oled.

- Tiigrisilm on kristall, millel on oskus sind positiivselt mõtlema suunata, suurendades sinus õigluse tunnetust ja vabastades liialt kriitilise meele, mis kutsub halba Karmat ligi. Tiigrisilm aitab halval Karmal vabaneda, mis on juba külge kogutud. Tiigrisilm kaitseb sind selliste tegude eest, mis võiksid sulle endale liiga teha. See aitab olla õiglane iseenda ja teiste suhtes, aidates blokeerida liiga tegemist. Tiigrisilma on väga kasulik endaga kaasas kanda, et see saaks sind pidevalt õigel rajal hoida.

- Tiigrisilm on Päikesepõimiku kristall ja see töötab väga hästi, kui seda käeehtena kanda. Teine viis on Tiigrisilma kanda võimalikult pika kee või paela otsas, et selle talisman ulatuks Päikesepõimikuni. Tiigrisilm aitab läbi Päikesepõimiku energiakanali sinu ellu rikkust ja küllust tuua. 

- Kasulik kristall kõigile, kes soovivad reisida, kelle töö nõuab palju liikumist ja kes lähevad reisile. Tiigrisilma kantakse reisimise ajal kaasas, et end hoida reisimisega seotud ohtude eest. Kaitseb liiklusõnnetustesse sattumise, varguste ja vägivalla eest.

- Tiigrisilm suurendab optimismi ja positiivset ellusuhtumist. Tiigrisilm aitab sul asju kergemalt võtta, mis elus parasjagu käsil on, aidates sul rõõmu tunda pisiasjadest ja keelates ära sul kannatamast tühiste asjade pärast. Tiigrisilm õpetab kriitikat taluma.

- Kristall, mis aitab liigsest enesekriitikast lahti saada, õpetades, mida sa väärt oled ja seda, et iseennast tuleb austada. Tiigrisilm õpetab endas tugevaid jooni nägema ja enda saavutuste üle uhke olema.

- Tiigrisilm on enesekindluse tõstja, aidates sul võimekamaks muutuda ja suurendades sinu jõudu erinevatele keerulistele situatsioonidele vastu seista. See kristall suurendab sisemist jõudu, andes sulle julguse enda soovide nimel võidelda ja enda eest seista.

- Kanna Tiigrisilma koos materiaalse edu kristallidega, et enda ellu küllust ligi tõmmata. Kanna Tiigrisilma koos Rohelise Aventuriiniga, kui soovid, et sul tööalaselt läheks hästi. Kanna seda koos Püriidiga, et enda ellu rikkust ligi tõmmata. Kanna Tiigrisilma koos Kinavariga, et sinu materiaalsed unistused täituksid.

- Kanna Tiigrisilma koos kaitsekristallidega, et enda Aurat kaitsta kõige halva eest, mis sinu teele võiks sattuda. Kanna seda koos Musta Turmaliiniga, kui sul on soov kaitsta end liiklusõnnetuste ja energia-vampiirluse eest. Kanna koos Punase Tiigrisilmaga, kui sa soovid enda ja kaaslase elust suhterikkujaid eemale hoida.

- Kanna Tiigrisilma koos Arbuusturmaliiniga, kui sa soovid enda ellu õiget armastust ligi kutsuda ja kui sul on probleem sellega, et sa ei oska seda õiget inimest üles leida. Nende kahe kristalli kooslus aitab sul näha, kes väärib sinu armastust ja kes mitte.

- Tiigrisilm on õnne talisman neile, kes tegelevad jalgpalliga. Tiigrisilm toob head õnne jalgpalli mängides ja suurendab võidu tõenäosust. Samas aitab see suurendada füüsilist jõudu, vastupidavust, julgustab mänguplatsil mängima ja vastaseid ületama. Tiigrisilm kaitseb suuremate vigastuste ja füüsiliste õnnetuste eest, aidates kehal terve püsida ja blokeerides ära vigastusi, mis ei lase edasi mängida.

- Tiigrisilm ja Bronsiit on kaks kristalli, mis aitavad egoga meis endis silmitsi seista. Need kaks kristalli aitavad hingel esile kerkida ja egol maha vaibuda. Kanna ja kasuta neid kahte kristalli korraga, kui soovid ego suurust vähendada ja lasta hingel enda kehas avaneda. Tiigrisilm ja Bronsiit aitavad valedest käitumisharjumustest vabaks sind päästa, aidates ka illusioonidest vabaneda, mida ego on loonud. Ego artikli leiad SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Tiigrisilma tervendavad omadused saab endasse läbi ehte kandmise või poleeritud kristallist vee-eliksiiri valmistamise. 

- Tiigrisilma soovitan kanda või tervendaval eesmärgil kasutada neil, kellel on probleeme vereringega või verega. Tiigrisilm äratab vereringe üles, et see töötaks korralikult, ja suunab vere kehas korrapäraselt liikuma. Tiigrisilm kiirendab vere liikumist, mis omakorda kiirendab nii füüsilises kui ka vaimses mõttes erinevate protsesside liikumiskiirust. 

- Tiigrisilm tõstab vererõhku neil, kellel on loomupäraselt madal vererõhk. See aga omakorda aitab sellise omapäraga inimesel end tunda paremini, energilisemalt, elujõulisemalt ja aktiivsemalt. Neil, kellel on väga kõrge vererõhk, nemad võiksid Tiigrisilma kandmisel tunnetada, kas see mõjub vererõhule hästi või mitte ja vastavalt siis sellele seda kristalli kanda või mitte.

- Sellel kristallil on oskus taastada reproduktsiooniorganeid, nende tööd parandada ja sellega viljakust tõsta. Kõige parem on Tiigrisilma sellisel eesmärgil kasutada kristalliteraapia tegemisel. Selles asetada Juurtšakra piirkonnale Tiigrisilma meditatsioonikristallid või emma soovikivi, et need kristallid saaksid aktiveerida reproduktsiooniorganite korrapärase töötamise. Loomulikult aitab kaasa ka Tiigrisilma pendliga Juurtšakra kohal tervendamine ehk hoida seda pendlit problemaatilise piirkonna kohal.

- Tiigrisilm on seotud Päikesega, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus asendada Päikesest tulenevat energiat, mis on valaik meie kehale ja hingele. Tiigrisilm suudab pidurdada depressiooni ja kevad- või sügisväsimust, mis Päikese puudumise tõttu võib tekkida. Tiigrisilma on kasulik kanda sellel poolel aastal, mil Päikest on vähe. Päikese vajalikkusest ja selle tervendavatest omadustest leiad lugemist minu ühest artiklist SIIT.

Päikesepõimiku-kristallina on Tiigrisilma võimuses tervendust anda Päikesepõimiku Tšakra kohal eksisteerivatele siseorganitele. Tiigrisilm aitab näiteks tervendada magu, see on eriti kasulik maohappelisuse korral ja siis, kui seedimine ei ole korras. Lisaks sellele on Tiigrisilm kasulik neerude ja sapi funktsioneerimisel.

- Tiigrisilma soovitan ma kanda ajal, kui on kehas luumurd või mõni luu on mõranenud. Tiigrisilm aitab kiirendada luude paranemisprotsessi ja see vähendab vaegusi, mis selliste olukordadega kaasnevad. 

PÄIKESEPÕIMIK

Tiigrisilma peamiseks Tšakraks, mille üle see kristall tervendavat mõju omab, on inimese Auraväljas eksisteeriv kolmas Tšakra ehk Päikesepõimik. Päikesepõimik asub otse sinu naba kohal. Kui sa asetad oma käe otse naba kohale ja vajutad peopesa selle osa peale, siis seal eksisteeribki sinu Päikesepõimik.

Tiigrisilm suudab Päikesepõimiku energiaid parandada, taastada ja võimsamaks muuta. Tiigrisilm süstib Päikesepõimikkuse jõudu, eluenergiat, positiivsust ja õnne.

Päikesepõimikus eksisteerib inimese külluse-, rikkuse- ja jõukuseväli. See aga tähendab seda, et seda kanalit aktiveerides on võimalik inimesel enda ellu seda õnne ligi tuua. 

Tiigrisilm toob materiaalset rikkust neile, kes on oma Päikesepõimiku Tšakra ära tervendanud ja see annab väga suure panuse selle saavutamiseks. Lisaks muudab Tiigrisilm inimese ka õnnelikuks ja elurõõmsaks.

SODIAAK 

Tiigrisilm mõjub kõige enam kolmele päikesemärgile: LÕVIDELE ♌, KAKSIKUTELE ♊ ja SÕNNIDELE ♉. KAKSIKUTELE ja SÕNNIDELE mõjub Tiigrisilm väga hästi nende enesekindluse parandamiseks. Lisaks aitab Tiigrisilm Kaksikutel ja Sõnnidel emotsionaalselt tugevaks saada.

LÕVI ♌ üks peamisi õnnekristalle on Tiigrisilm, mis muudab tema iseloomujooned veelgi positiivsemaks ja tugevamaks ning aitab Lõvil probleemidele lahendusi leida. Tiigrisilm, mis on Lõvile ka väga tugev kaitsekristall, toob temas esile tugevad küljed. Kaitsekristallina tugevdab Tiigrisilm Lõvi Aura kaitsekilpi, eemaldades sealt kogu negatiivse energia. Seeläbi kaitseb Tiigrisilm seda tähtkuju ebaõnne, probleemide ja halbade inimeste eest. Tiigrisilm võiks Lõvi elus eksisteerida terve tema elu vältel. See on kristall toob Lõvile enesekindlust, julgust, pealehakkamist ja positiivset suhtumist. Tiigrisilm toob tööedu ja üleüldist õnne igas valdkonnas, ka armastuses. 

Tiigrisilm annab KALJUKITSELE jõudu, jaksu ja vastupidavust. See on kristall, mis paneb tema rahaenergia liikuma ja toob tööalast edu ning õnne.

Tiigrisilm on KAKSIKUTE mehele heaks õnnetalismaniks. See kristall on väga sarnase iseloomuga nagu on Kaksikute mees. Tiigrisilm toob Kaksikute mehes esile tema tugevad ja positiivsed iseloomujooned. Lisaks on see külluse-, rikkuse- ja rahaõnne kristall, mida on hea materiaalse õnne tagamiseks enda elus hoida või ehtena kanda.

NUMEROLOOGIA

Tiigrisilm on õnnetalismaniks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 4-ga.

Soovitame kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristallehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele geoodi peale laadima. Tiigrisilma kõige paremaks laadimise geoodiks on Tsitriin ja seejärel tuleb Mäekristalli geood.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Käeketi pärl ca 6,5 mm. Elevant 1x0,7x0,3 cm.
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
10.80€ 14.40€
Maksudeta:9.00€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
9.90€ 13.20€
Maksudeta:8.25€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
11.03€ 14.70€
Maksudeta:9.19€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
5.18€ 6.90€
Maksudeta:4.31€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "SÕPRUSE TUGEVDAJA" on kokku pandud väeehetest, mis hoiavad, tugevdavad ja kaitsevad sõprussuhet. Süm..
20.20€
Maksudeta:16.83€
LA TENE erikollektsioon jalakett "AMASONIIT" on väeehe, mis sümboliseerib ülimat rahu, harmooniat, tasakaalu ja enesetervendavat väge. Julgustab suhtl..
33.30€ 44.40€
Maksudeta:27.75€
LA TENE erikollektsiooni käekett tüdrukutele "RAHULIK MEEL" on väeehe, mis aitab lapsel ennast hästi ja rahulikuna tunda. Aitab hirmude..
21.60€ 28.80€
Maksudeta:18.00€
LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "RAHULIK MEEL" on kokku pandud Sinise Kvartsi, Laava ja Hematiidi kristallidest. Väeehe,..
9.15€ 12.20€
Maksudeta:7.63€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "RAHUSÄILITAJA" koosneb naturaalsetest poolvääri..
16.20€ 21.60€
Maksudeta:13.50€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "RAHULOLU ja KAITSE" on kokku pandud Pärlikarbi ja Oonüksi kris..
29.93€ 39.90€
Maksudeta:24.94€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.