Menüü
Ostukorv

GREIP eeterlik õli

GREIP eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
GREIP eeterlik õli
9.30€
Maksudeta: 7.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GREIP eeterlik õli


GREIP on tsitruseline, millel on palju erinevaid tervendavaid omadusi. Sellele taimele annab niivõrd hea lõhna ja maitse selles peituv eeterlik õli. Selles pudelis on tugev kontsentraat greibi tervendavat õli, mida sa saad igapäevaselt kasutada enda tervendamiseks.


Greibi eeterlik õli saadakse greibi koore seest külmpressi teel kätte. Selle aroom on mõnusalt mahe ja magus, meenutades ehtsat greipi selle veelgi paremas versioonis. Valides Greibi eeterlikku õli sa kindlasti ei kahetse. Selle aroom on meeli ülendav, värskendav ning positiivsust suurendav. See on tõeline hea tuju looja, aidates parandada meeleolu ja üleüldist enesetunnet.


Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda õluväge ka Greibi eeterlik õli.


SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA


Greibi eeterlik õli edendab kodueenergiat, aidates ära puhastada stressieenergia ja asendada see positiivsusega. Suurepärane eeterlik õli selleks, et muuta enda kodu õnnelikumaks kohaks. Kui sa soovid ise olla õnnelik ja anda seda edasi ka enda pereliikmetele, siis põleta Greibi eeterlikku õli regulaarselt õlilambis või difuuseris.


Kaalulangetamiseks suurepärane eeterlik õli


Greibi eeterlik õli on üks väheseid õlisid, mis aitab kaasa rasvade lagundamisele. See on suurepärane valik neile, kes tegelevad enda kehakaaluga ja soovivad üleliigsetest kilodest lahti saada. Selleks, et kaalulangetamise efekti saavutada, tuleb Greibi eeterlikku õli kehale määrida koos baasõliga (alati).


Sega kokku 1 spl baasõli (Jojoba) kokku 5-6 tilga Greibi eeterliku õliga. Sega õlide segu ilusti kokku ja kanna enda kehale see, soovitatavalt sinna piirkonda, kus tahad kiirendada rasvade lagundamist.


Näiteks kanna Greibi eeterlikku õli reitele, puusadele, kõhule või kätele. Tee seda rituaalina näiteks igal õhtul. Suurenda eeterliku õli kogust, kui sinu nahk ei ole tundlik. Tundliku naha korral aga vähenda kogust. Kuidas aga aru saada, kas sul on Greibi eeterliku õli suhtes tundlik nahk või mitte? Kui kipitab, siis on vaja baasõli kogust suurendada. Kui mitte, siis võid suurendada eeterliku õli kogust selle piirini, kuni sa ei tunne kipitamist.


Vähendab söögiisu ja aitab võidelda liigsöömise vastu


Selle eeterliku õli aroom loob inimese ajus teatud keemilisi reaktsioone, mis pidurdavad näljatunde ja emotsioonisöömise. Tihtipeale süüakse ennast üle, kuna soovitakse emotsioone alla suruda või mõnda emotsiooni asendada. Alateadlikult inimene käitub nii ja seda saab eeterliku õliga takistada. Selleks soovitan ma õlilambis/difuuseris Greibi eeterlikku õli aurutada. Lase sellel aroomil kogu enda tuba või köök täita, et vähendada söögiisu ajal, mil sa tegelikult süüa ei vaja.


Suurepärane tujuparandaja, meeleolu muutja ja positiivsuse edendaja


Nagu ma alguses ka mainisin, siis Greibi eeterlik õli on suurepärane positiivse energia looja. See parandab sinu vaimset ja emotsionaalset seisundit. See mõjub kui antidepressandina. Suurepäraselt sobib see eeterlik õli kokku Clary Salvei, mis on eeterlike õlide maailmas tugevaim antidepressant. Sega neid kokku õlilambis/difuuseris vee sees ning lase nende aurudel enda vaimset seisundit parandada.


Mina soovitan Greibi eeterlikku õli kasutada siis, kui sul on koosviibimine pereliikmete või sõpradega. See aitab meeleolu kogu seltskonnas üleval hoida, suurendada naeru ja lähedusetunnet.


Antiviraalne = viirushaigustest vabaks!


Viiruste teema on viimasel ajal väga esile tulnud ja loodetavasti on inimesed muutunud siinkohal teadlikumaks. Hirmuks ei ole põhjust, me elame terve elu viiruste keskel ja enamus viiruseid, mis meie kehasse sisenevad elu jooksul, me isegi ei tea nendest midagi. Greibi eeterlik õli aitab viiruse kahjutuks teha, muutes sinu immuunsüsteemi tugevaks, aidates kaasa viiruste keskel elada nii, et need sind väga ei mõjuta. Greibi eeterlik õli aitab kaitsta viirushaiguste kahjulike omaduste eest, aidates kehal neid välja tõrjuda ja kahjutuks muuta. Kasuta Greibi eeterlikku õli koos baasõliga, kandes seda enda naha peale või põleta seda õlilambis/difuuseris.


Mõjub vererõhule, südamele ja stressitaseme alandamisele väga hästi!


Kandes kehale Greibi eeterlikku õli koos baasõliga või hingates seda õli endale sisse, aitab see alandada kõrget vererõhku. See aitab südamel paremini tööd teha, vähendab paanikahoogusid, ärevust, stressi, depressiooni, unehäireid ja kõike, mis vaimselt kehale liiga teeb. Mõjub hästi südameveresoonkonna tervisele, aidates verd puhastada ja tervendada.


Nahka noorendava toimega


Greibi eeterlik õli sobib neile, kellel on probleeme nahaga. See on nahapõletikku, psoriaasi, ekseemi, aknet ja teisi nahahaigusi tervendava toimega. See aitab ka naha seennakkuse vastu nii nagu Oregano (Oregano on tunduvalt tugevam ja kiiretoimelisem).


Selleks kanna baasõliga kokku segatuna Greibi eeterlikku õli nahale või tupsuta aeg-ajalt vatitikuga aknepunnide peale seda.


Parandab hingamist ja hapniku jõudmist kopsudesse


Väga paljudel inimestel on tihti nina kinni ja seda just allergiate, astma ja muude hingamisteede nõrkuste tõttu. Greibi eeterliku õli sissehingamine aitab olulisel määral suurendada hapniku transportimist kopsudesse. Seetõttu on kasulik regulaarselt Greibi eeterlikku õli õlilambis või difuuseris kasutada.


Kui sul on väga suured probleemid hingamisega, siis soovitan Greibi eeterlikku õli kokku segada Niaouli või Küpressi eeterliku õliga. Need aitavad samuti parandada sinu hingamisvõimekust.


GREIBI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:


Greibi eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave. 


Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks Oliivi-, Kookose-, Mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.


Greibi eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Greibi eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Greibi tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda. 


Sega Greibi eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.


SAKRAALTŠAKRA


Greibi eeterlik õli tervendab Sakraaltšakrat. See aitab parandada seksuaalset energiat, suurendab elujanu, elutahet, optimismi ja aitab õnne tunda. Kasuta seda eeterlikku õli kehahoolduses, kui soovid Sakraaltšakrat tervendada.


JUURTŠAKRA 

Greibi eeterlik õli on Juurtšakra tervendaja ehk sinu esimese Tšakra tervendaja. Kanna koos baasõliga Greibi eeterlikku õli enda kõhu peale, et Juurtšakrat tervendada. Sega kokku üks teelusikatäis baasõli 3 tilga eeterliku õliga. Tee seda siis, kui sa tunned, et sinu füüsiline jõud, teotahe, positiivsus, hea tervis ja jõud on ära kadunud. Juurtšakra vastutab nende emotsioonide eest.


Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.


Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.


Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Greip 100% eeterlik õli (Citrus paradisi) 10 ml. See õli on pärit Ameerika Ühendriikidest ja selle värvus on läbipaistev. Selle aroom on mõnusalt mahe ja magus, meenutades ehtsat greipi selle veelgi paremas versioonis. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.