55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

SANDLIPUU viiruk (15 tk pakis)

  • 4.80€

Toote detailid

  • Mudel: SANDLIPUU viiruk (15 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga närviliseks ja rahutustunne on sinu sisse tekkinud, siis kindlasti leia aega selleks, et Sandlipuu viirukit põletada. Sandlipuu on iidne väetaim, mida on juba väga kaua kasutatud erinevate maagiate või puhastusrituaalide võimsamaks muutmisel.


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


SANDLIPUUVIIRUK


- Sandlipuuviirukit põletatakse, kui soovitakse puhastada kodu Aurat, kristallide või väeesemete Aurat.

- Põletage viirukit siis, kui teil on käinud kodus külaline, kes on toonud halbu uudiseid või on toonud majja riiu. Sandlipuu aitab kodust halva õnne eemale peletada ja aitab külalisel selle endaga kaasa võtta.

- Sandlipuu on väga universaalne, nagu on ka Salvei, ja seega on võimalik selle viirukiga puhastada ükskõik milliseid kristalle. Küll soovitan Sandlipuuviirukiga puhastada neid kristalle, mille eesmärgiks on kaitsta negatiivse energia eest, hoida ära midagi halba ja muuta inimest või keskkonda tugevamaks. Seega on Sandlipuuviiruki põletamine kaitsekristallide kõrval väga kasulik. Hoia seda viirukit suitsemas nii enda ehete kõrval kui ka koju loodud kaitsekristallide juures.

- Sandlipuuviirukit on kasulik põletada siis, kui soovid kõiki oma kristallehteid korraga puhastada, sul ei ole neid väga suures koguses ja kõik on erineva toimega. Hiljem aga soovitan kõiki kristalle puhastada just talle määratud spetsiaalse viirukiga, mis on seotud kristallehte energiaga.

- Aitab eemale peletada needusi, ärasõnumist ja puhastada kodu halba Karmat.

- Sandlipuuviirukit põleta Noore Kuu loomise ajal, et see saaks sinu kodust ära puhastada energiad, mis takistavad sinu unistuste ja soovmõtete elluviimist. Põleta seda veel eriti siis, kui sa soovid selle Kuu faasi ajal teha erinevaid soovide rituaale ja maagiaid. Sandlipuu teeb sinu kodu energia tervemaks, et soovid saaksid üldse õigesse kohta teele saadetud läbi maagiliste tegevuste. 

- Kui saadate mõnda soovidemaagiat teele või tegelete soovide meditatsiooniga, siis laske Sandlipuuviirukil samal ajal Teie kõrval suitseda. Sandlipuu aitab soovidel teele minna ja Inglitel teie sõnumeid kuulda.

- Kui sinu eluteele ilmnevad takistused, on mõistlik end suure huku ja probleemide eest kaitsta. Selleks põleta samal ajal Sandlipuuviirukit ja eeterlikku õli. Sandlipuu on väga väärtuslik taim, mis on läbi aegade olnud spirituaalses maailmas kõrgel kohal oma kaitsva, õnnetoova ning energiaid tasakaalustava omaduse tõttu. Soovitan õlilambi sees põletada eeterlikku õli kasvõi igapäevaselt ja vähemalt korra päevas ka viiruk põlema seada. Tee seda kindlasti siis, kui tunned, et oled lootuse kaotanud või oled hirmul oma tuleviku pärast. Sandlipuu aitab vabastada selliseid mõtteid sinu peas, mis võivad viia sind eksiteele ja vabastavad ka segadustunde ning aitab näha sul kõike selgelt. Sandlipuud võid kasutada ka selleks, et ennetada sääraste probleemide esile tulekut.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Sildid: SANDLIPUU, Väeesemed, viiruk, sandlipuu viiruk, sandlipuuviiruk, kaitse, soovide maagia, puhastamine, kristallide ja väeesemete puhastamine, needuse puhastus, karma puhastus, halva vaimu välja peletamine, noore kuu loomine, ärevustunne, kaitse, kaitsekristallid, probleem, takistus

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja