Menüü
Ostukorv

KIVISTUNUD PUIT pendel

KIVISTUNUD PUIT pendel VÄEESEMED
KIVISTUNUD PUIT pendel
24.80€
Maksudeta: 20.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KIVISTUNUD PUIT pendel

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

KIVISTUNUD PUIT aitab end rahulikult tunda ka siis, kui sinu ümber on palju paanikat, probleeme, ärevust ja närvilisust. Aitab olla tasakaalukas. Kristall, mis avab mälestusi ning eelmise elu kogemusi.

Kivistunud Puit on fossiliseerunud puit, mis on tekkinud 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kivistunud Puit on surnud puu, mille orgaanilised osakesed kristalliseerusid. Kivistunud Puitu leidub veel tänapäeval TšehhisArgentiinas ja Egiptuses ning veel mõnes teises riigis. Kivistunud Puit on üks vanimaid kristalle, mida Maa peal leida on ja milles on olemas kogu inimkonna minevik ja energia. Kivistunud Puit on kasulik kristall väga mitmel eesmärgil. Peamiseks energiaks on sellel oskus maandada energiaid ja minevikku vaadata.

Mulle väga meeldib Kivistunud Puit ja ma olen alates sellest, kui kunagi kristallidega tegelema hakkasin, senimaani sellest kristallist lummatud. Olen avastanud aastatega ka seda, et inimesed, kellele see kristall meeldib, need inimesed on elanud sellel ajastul, mil see sama puu on eksisteerinud. Ehk üks nende paljudest eelmistest eludest on veedetud just siis - umbes 240 miljonit ja enamgi aega tagasi. Kas sina oled sellest lummatud? Mina olen!

Kivistunud Puit on seotud kõikide sinu eelmiste elude kokku ühendamisega, tervendamisega ja eelkõige heal tasandil eelmiste elude sidemete taaselustamisega. Kivistunud Puidu energiat ei tasu karta, kõik kristallid töötavad sinu kasuks mitte kahjuks, eriti, kui kristalle on hästi hoitud ja need on pärit energeetiliselt tervest kohast.

Kivistunud Puit ühendab sind sinu eelmise elu armastajaga, andes sulle võimaluse taastada side, milles on olemas armastus või selle alge. Kivistunud Puit või ka näiteks Kivistunud Korall või Palmipuu loovad ühenduse sinu ja teise inimese vahele, kellega peab teekond selle elu jooksul jätkuma, sest teil on sõlmitud hingedevahelised kokkulepped.

Kivistunud Puit töötab nagu wu wei. Ehk sa kannad seda, see loob sinu ja tema vahele energiamagneti ning kui hetk on õige, siis viib universum teid kokku. Universum ühendab teid just õigel ajal ja kui see juhtub, siis sa tead täpselt, et see on õige. Kivistunud Puit ei lase sul eksida, see maandab, aitab illusioonidest välja astuda ja toob sulle üleüldse palju selgust. Seetõttu on see suurepärane kristall kandmiseks ja koduenergia tervendamiseks.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Kivistunud Puidu käest saab küsida analoogseid küsimusi ning oodata neile täpsemaid vastuseid:

- Kõike seda, mis on seotud minevikuga, saladustega, juhtumistega, veresidemetega, armastusega minevikust. Sellega võib küsida küsimust: "Kas ta sellel ajal armastas mind?", "Kas mina tekitasin"selle" probleemi?", "Kas ma olin selle ära teeninud?", "Kas ma peaksin "selle" inimese enda ellu uuesti laskma?" jne.

- Saab küsida küsimusi eelmiste elude kohta, karma kohta ja paljude teiste väga spirituaalsete teemade kohta.

- Kivistunud Puidu pendel on see, millega saad sa küsida iseenda käest, kas antud situatsioon oli sul karma poolt välja teenitud või mitte. Selleks esitad Kivistunud Puidu pendlile küsimuse, visualiseerid seda hetke, mis juhtus ja küsid: "Kas ma pidin seda valu enda karma pärast tundma?" või "Kas ma provotseerisin teda?". Kivistunud Puit suudab sulle selliste intsidentide kohta vastata.

- Kivistunud Puit on kristall, mis suudab sinu karmaga kontakti saada ja sulle selle kohta vastuseid edasi anda. Kivistunud Puidu käest on võimalik ka teisi karmaatilisi küsimusi küsida, selle kohta, mis on sinu eluülesanne ja palju teisi analoogseid küsimusi. 


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

-  Kivistunud Puit on kasulik selliste probleemide puhul, mis on seotud mälu nõrgenemisega ja närvisüsteemiga. Kivistunud Puit aitab tugevdada närve, aidates pidurdada närvihaiguste arengut.

- Kivistunud Puit on kristall, mida kasutatakse seljavalude leevendamiseks, tervendamiseks, ära tõstetud-ära venitatud selja tervendamiseks. Kivistunud Puit leevendab liigesevalusid ja aitab neid tervendada. 

- Kivistunud Puiduga on väga hea vaadata minevikuteemalisi küsimusi ning vabastada sellega energiablokaade, mis hoiavad minevikku kinni. Selleks võib Kivistunud Puidu pendlit kasutada Salvei aurapuhastamise ajal. Sellega pendeldada kogu enda Aura puhtaks.

KOLMAS SILM ja JUURTŠAKRA 

Kivistunud Puit aitab neid kahte Tšakrat omavahel koostööd teha.

- Esmalt, kui sa hakkad Kivistunud Puitu kasutama, siis see tervendab sinu Juurtšakrat, aidates sul end turvalisena tunda, leevendades viha ja impulsiivset käitumist. Seejärel aitab see Juurtšakral ja Kolmandal Silmal koostööd tegema asuda. Seda see teeb nii, et sa hakkad tänu nende koostööle mõistma, millised sammud on kasulikud, millised lükked sinu poolt toovad edu ja millest sa peaksid eemale hoidma, andes sulle märku, mis on väärt sinu panustatud energiad ja mis mitte. Juurtšakra on see, mis paneb sind liikuma ja Kolmas Silm on see, mis aitab mõista seda, mille pärast on sul kasulik end liigutada. 

- Kivistunud Puidu pendlit kasutades tervendab see sinu Juurtšakrat ning muudab sind tasakaalukamaks. Sellega saab Juurtšakrat tervendada ka siis, kui sa hoiad pendlit selle energiakanali kohal. 

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Kivistunud Puitu laetakse Mäekristall geoodiga ja see võiks kindlasti sellel pendlil olemas olla. Seda sellepärast, et see ei hakkaks sulle valesid vastuseid andma. Kivistunud Puidul on oskus energiaid endasse tõmmata ja Mäekristall geood aitab hoida seda pendlit puhta ning aktiivsena.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristallideks hoia Mäekristall geoodi kõrval Krüsanteenumit (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). Kristallid suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendli töökorras hoida.

Kõrberoosi hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.
Tehniline
Mõõdud ca 3*1,5 cm.
KRÜSANTEENUM on kristall, mis aitab sinu tõelisel eluülesandel sinu juurde tulla nii, et sa ise oskaksid mõista, mis see on. Krüsanteen..
6.50€
Maksudeta:5.42€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.83€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
7.20€
Maksudeta:6.00€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
46.50€
Maksudeta:38.75€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
21.70€
Maksudeta:18.08€
MARIAMI JASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on väga konkreetne vägi ja jõud. Mariami Jaspis kristallina toob selle kandjale väga ..
18.60€
Maksudeta:15.50€
VALGE HAULIIT on tavapäraselt valget kuni beežikat tooni kristall, millest jooksevad hallikad-mustad jooned läbi. Valge Hauliit..
24.90€
Maksudeta:20.75€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
3.90€
Maksudeta:3.25€
AKTINOLIIT KVARTS on universaalne tervendaja, mis muudab sinu Aura tugevamaks, vastupidavamaks ja annab Sulle võimaluse võime..
3.20€
Maksudeta:2.67€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.83€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.