Menüü
Ostukorv

GUGGUL viiruk

GUGGUL viiruk  VÄEESEMED
GUGGUL viiruk
4.50€
Maksudeta: 3.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GUGGUL viiruk

GUGGUL on Mürri puu üks liikidest, mis on Ajurveeda meditsiinis väga kõrgel kohal. Gugguliviirukil on kõik Mürri viiruki omadused ja lisaks selle enda eriline lisaväärtus. Gugguliviirukit põleta energiapuhastuseks ja enesetervenduseks.

GUGGULIVIIRUK

- Gugguliviiruki põletamine aitab vähendada valu tundlikkust, ebamugavustunnet ja kehva enesetunnet. See on kasulik viiruk halva enesetunde leevendamiseks, tujutusest lahti saamiseks, meeleolukõikumiste tervendamiseks ja üleüldise negatiivse suhtumise vabastamiseks. See suurendab sinu isiklikku heaolutunne, parandab meeleolu ja  on suurepäraseks abiliseks emotsionaalse tervise tugevdamiseks. 

- Gugguliviirukit põleta ajal, mil oled haigestunud. See kiirendab tervenemist ja eelkõige aitab kaasa hingamisteede haiguste korral.

- Põleta seda viirukit Täiskuu ajal, kui soovid, et sinu soovid täituksid. Samal ajal, kui seda viirukit põletad, keskendu enda südamesoovidele. Saada need Täiskuuga teele! 

- Põleta Gugguliviirukit Täiskuu ajal, et vähendada Täiskuu magnettormidest põhjustatud stressi, ärevust ja unetust. Võid hakata seda juba mitmeid päevi varem kasutama, et suurendada lõõgastustunnet ja vaimset tasakaalu.

- Gugguliviirukiga on võimalik sul lahti saada ärasõnuvast ja neavast energiast. Põleta selleks, et puhastada sulle suunatud halvad mõtted ja kavatsused. Kui seda viirukit põletad, siis keskendu sellele, et sinu kaitsev vägi suureneks ning halb õnn allikasse tagasi suunduks. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 20 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm. ca 15 tk pakis
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.