Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE KUUKIVI ruunid

VIKERKAARE KUUKIVI ruunid VÄEESEMED
VIKERKAARE KUUKIVI ruunid
109.00€
Maksudeta: 90.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE KUUKIVI ruunid

VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja romantikat juurde tuua. Kristall, mis aitab nautida õnnelikke hetki ja õppida sellest, mida elu on sulle õpetama tulnud. Vikerkaare Kuukivi on väga spirituaalne kristall, millel on oskus sind aidata sinu eluteel eksisteerivaid ülesandeid lahendama ja õppida kõigest sellest, mis õpetusena sinu teele on tulnud. Muudab intuitsiooni tugevaks ja õigeks.

Vikerkaare Kuukivi on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid kristalle kasutatakse tavaliselt Vikerkaare Kuukivi ehete kristallina. Kõikides kristallides sinakat tooni ei esine, see sõltub kõik sellest, millise Vikerkaare Kuukivi mineraali osast on kristallitükk välja võetud. Vikerkaare Kuukivi leidub peamiselt KanadasMadagaskarilIndias ja Sri Lankal.

Vikerkaare Kuukivi on tegelikult üks Labradoriidi liikidest ja sellepärast võib leida seda kristalli Vikerkaare Labradoriidi või Valge Labradoriidi nimega. Kõik need nimetused on õiged, kuid kõige populaarsemas nimekasutuses on selle kristalli puhul siiski Vikerkaare Kuukivi. Kuukiviks nimetatakse seda kristalli seetõttu, kuna sellel on tavalise Kuukiviga sarnane välimus, läige ja kuma. Kuukivile on omane sügav läbikumamine, mis esineb ka Vikerkaare Kuukivil. Lisaks sellele ka väga sarnased energiaomadused, näiteks armastuse ja romantika seotud vägi. Vikerkaare Kuukivist on valmistatud ehteid juba sadu aastaid selleks, et see armastust tooks.

Vikerkaare Kuukivi on oma tekstuurilt praguline, mis ei tähendab seda, et kristall oleks katki või kõlbmatu. Paljudele kristallidele on selline tekstuur omane ja see tuleneb nende tekkeprotsessist. Vikerkaare Kuukivi on oma ehituselt mitmekihiline, tänu millele muutub see ka läbikumavaks ja valguse käes muutuvaks. Kui sa näed oma isikliku Vikerkaare Kuukivi sees jooni või pragusid, siis need ongi sellele kristallile iseloomulikud. 

Vikerkaare Kuukivi on armastuseleeki ülal hoidev kristall. Vikerkaare Kuukivi ei lase armastusel maha vaibuda ja asjatult lõppeda. See on kristall, mis suudab sind panna armastuse ja suhte nimel pingutama ning tööd tegema. Vikerkaare Kuukivi saab kasutada paljudes armastuse ja soovide täitumise maagiates, kuna sellel on vastav vägi selleks, et sõnumit teele saata. Seega võid leida seda erinevate maagiate retseptidest, mis on armastusega seotud.

Vikerkaare Kuukivi on seotud väga tugevalt spirituaalse maailmaga, sellel on oskus sind viia ühendusse kõrgemate jõududega, enda teejuhi juhatusega ja Inglitemaailmaga. Tänu sellele, et see suudab inimese viia kontakti nähtamatu maailmaga, aitab Vikerkaare Kuukivi sul spirituaalselt kasvada ja selgeks saada need õppimata oskused, mida sa siia tänasesse ellu õppima tulid.

Hoia Vikerkaare Kuukivi enda voodi kõrvale või alla loodud intuitsiooni, selgeltnägemise, astraali või inglitega kontakteerumise kristallikomplektis. Hoides Vikerkaare Kuukivi nendes kristallikomplektides, aitab see Täiskuu ja Noore Kuu loomise ajal avada portaale, läbi mille sa võid öösel näha visioone. Eriti kasulik on Vikerkaare Kuukivi naistele, kuna see on naisenergia kristall, seega töötab see nendega kiiremini. 

Vikerkaare Kuukivi loob selgemat tunnetust elu, iseenda ja ümbritseva suhtes. Vikerkaare Kuukivi äratab üles ka kõige nõrgema intuitsiooniga inimese intuitiivse tunnetuse, tugevdab ükskõik millises astmes intuitsiooni. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt näha, tajuda ja mõista. Väga hea enesearendamise kristall, mis muudab sinu meeled teravaks ja aitab tõde lihtsamini näha. Vikerkaare Kuukivi soovitan sul enda elus hoida juba seetõttu, et sellel on oskus vabastada sind uskumustest, mis teevad sulle endale liiga. 

RUUNID on iidsed sümbolid, mis on tulnud Norse mütoloogiast. Iga Ruuni sümbol on tugev ja kannab endaga kaasas erinevaid energeetikaid. Ruune on aegade algusest peale kasutatud iseenda kaitseks ja ennustamiseks. Ruunidega ennustamine on tegelikult väga lihtne, kuid vajab harjutamist. Selleks hoitakse alati Ruune läbipaistmatus kotis või puidust karbis. Ruunide käest kõige lihtsamini vastust saada on küsida üks konkreetne küsimus oma mõtetes ja seejärel võtta Ruuni kotist üks Ruun ning see seejärel ära tõlkida. Ruunil on mitmed tähendused, et mõista, mis sulle öeldakse on vaja seda tõlkida. Ruunil on alati negatiivne ja positiivne sõnum, oleneb täpselt, kuidas sa selle kotist välja võtad, kas õiget pidi või tagurpidi. Ruunidega ennustamiseks on väga palju eriviise aga see on viis, kuidas tegelikult ma soovitan alustada ja kunagi, kui tunned, et soovid edasi liikuda vähe keerulisemat ennustusviise proovides, siis alles õppida uusi ladumisi. Kuigi ühe Ruuni haaval on seda lihtne teha ja vastuseid võid saada väga lihtsatele küsimustele nagu näiteks "Kas ma peaksin sinna reisile minema või mitte?" ja kui Ruun, mille kotist võtad on FEHU, siis viitab see edule ja vastus on "Jah, see toob sulle head".  Ruune soovitan alati Ruuni koti seest võtta vasaku käega.

VIKERKAARE KUUKIVI JA RUUNID

Vikerkaare Kuukivi Ruunid on romantikat õhkavad ennustusesemed. Vikerkaare Kuukivi Ruunid sobivad sinule, kui soovid teha armastuseteemalisi ennustusi ja saada vastuseid küsimustele, mis on seotud armastusega, sinu kaaslasega, lähedastega ja sinu perekonna heaoluga. Vikerkaare Kuukivi Ruunidega on võimalik ennustada armastust ja uurida erinevaid suhetega seotud teemasid. Vikerkaare Kuukivi Ruunid sobivad inimesele, kes on õrn ja tundlik.

Erinevaid Ruune võib sul olla mitmeid, vali oma Ruunid alati sisetunde järgi. Ruune võib sul olla ka erinevatel eesmärkidel, näiteks Musta Ahhaadi Ruunid ohu ennetamiseks, Tiigrisilma Ruunid materiaalsete küsimuste esitamises ja Roosa Kvartsi Ruunid armastuseteemaliste ennustamiste jaoks.

Infot ruunide olemuse kohta leiad siit "RUUNIDE SÜMBOOLIKA JA NENDE TÄHENDUSED".

Kristallid, millele on graveeritud Ruunid, omavad nii tugevat väge, et neid ei ole vaja laadida. Küll aga on vaja neid iga kord peale kasutamist rituaalitaimedega puhastada, et nendega ennustamisel tuleksid alati täpsed vastused. Sellega puhastad ära eelmisel korral ennustatud sõnumid. 

Vikerkaare Kuukivi soovitan ma laadida Mäekristall või Apofülliit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Ruunid on riidest kotikeses. Kott sisaldab 25 kristalli.
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
97.50€
Maksudeta:81.25€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
24.20€
Maksudeta:20.17€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
12.00€
Maksudeta:10.00€
PÜRIIT on võimas kaitsekristall, millest valmistatakse pendleid mitmel eesmärgil. Üks põhiline eesmärk selle pendli jaoks on ne..
22.00€
Maksudeta:18.33€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
46.50€
Maksudeta:38.75€
HEA UNE viiruk sisaldab rahustavaid taimi, neid põletades ja selle viirukiga enda kodu puhastades vallandad sa koduseintevahele harmoonilist ..
3.70€
Maksudeta:3.08€
LA TENE erikollektsioon sõrmus "AURAKAITSE"
2023 KAITSEKRISTALL
Tooteid on piiratud koguses.Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ..
14.40€
Maksudeta:12.00€
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Väetaim, mida kasutatakse erinevates armastuserituaalides ja -maagiates. Kaneeliviiruki..
4.30€
Maksudeta:3.58€
Viiruk MEDITATSIOON on kokku pandud erinevate taimede purust ja viirukil on salajane retsept. Toode on 100% taimne ja on valmistatud Ind..
4.90€
Maksudeta:4.08€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
49.00€
Maksudeta:40.83€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.