MUSTA TURMALIINI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .
 
Must Turmaliin on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti.

VASTUS:

Kui soovid Mustalt Turmaliinilt päevasõnumit, siis see on järgmine "Vana jama tõstetakse esile, aga see võib saada lahenduse".

- Ebameeldivale situatsioonile leitakse lahendus ja kõik peab sinu enda kasuks välja kukkuma, kui oled ettevaatlik oma sõnade ja tegudega.

- Vastus reisile mineku kohta ei ole soodne, kui Must Turmaliin ennustuskotist välja tuleb. Turmaliin annab teada, et pead äärmiselt ettevaatlik olema ja võimalike õnnetusi/tervise rikkeid/suhte probleeme võib reisil esineda. Teisel juhul, kui siiski soovitakse reisile minna, siis kindlasti Must Turmaliin kaitseks kaasa võtta ehtena.

- Suhte teemadel tuleb Must Turmaliin välja siis, kui tehakse ebaõiglust, ollakse ülekohtune ja võimalikud riiud võivad majja tulla enne lahenduse leidmist.

- Must Turmaliin annab ükskõik millisele küsimusele vihjeks selle, et sul on lisakaitset, lisajõudu, kavalust ja tarkust vaja olukordade sinu kasuks pööramiseks.

- Kui küsid "Kas ma saan usaldada seda konkreetset inimest?", siis vastus on "Ole ettevaatlik!"

Põhilised märksõnad: lahenduse leidmine, kaitse suurem vajadus, ebasoodne aeg reisimiseks, ettevaatlikus, lisajõudu on vaja.
Uuendatud: 28.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja