RASEDUS, SÜNNITUS JA BEEBID - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Rasedus, sünnitus ja kõik, mis on seotud väikeste beebidega, need sümbolid tulevad väga tihti unenägudesse. Kui ma äsja kirjutasin vee unes nägemisest ja selle väga suurest tähendusest, siis ka kõik, mis on seotud rasedusega, on väga suure tähendusega ning seda unenägu ei tohiks kohe kindlasti võtta "meelelahutusena", vaid ikka prohvetliku visiooni ja sõnumina.

Esmalt pead sa analüüsima ikka ja jälle enda unenäo emotsiooni, mida sina tundsid unenäos olles, mida tundis keegi teine sinu unenäos, kas sa kartsid, kas sa olid õnnelik ja selle kaudu saad sa juba natukenegi aimu, mis see unenägu võis sulle teada anda. Kui on näiteks negatiivne ennustus, aga unenäos tundsid sa end ikkagi väga hästi, siis võib olla see vihje sellest, et "sa saad sellest probleemist lahti kiiremini" ja nii edasi.

Kui näed unes ka teisi sümboleid ja tegevusi, siis seleta ka need lahti, kuna need aitavad sul kogu pilti kokku viia.

Unes raseduse nägemise kõige suurem ennustus on siiski see : "Midagi hakkab sinu elus looma, uued projektid või midagi väga suurt hakkab sinu ellu tulema".

Kui näed unes rasedust ja väikeseid beebisid ning samal ajal enda elus sa ka soovid lapseootele jääda, siis on see lihtsalt sinu alateadvuse peegeldus sinu vajaduste, soovide kohta, mitte ettekuulutus. Kui sa ei keskendu enda päevases elus sellele teemale, siis on see ettekuulutav unenägu.

RASEDUS - rasedus ehk lapseootel olemine unenäos sümboliseerib millegi loomist, millegi uue algustk Kui näed seda unes, siis tuleta endale meelde, et mida sa veel unes nägid, see sama teine sümbol võib sulle viidata, mis hakkab sinu elus aset leidma ja mille poole sinu elu hakkab suunduma.

Kui sa oled ise unes rase, siis võib olla see märk selle kohta, et sa hakkad millegi täiesti uuega tegelema, võtad endale uue kohustuse, mis hiljem kannab vilja.

Kui keegi teine on sinu unes lapseootel, siis on see märk selle kohta, et sina ja tema, te võite hakata tihedamalt läbi käima või teie vaheline side muutub suuremaks.

SOOV LAPSEOOTELE JÄÄDA - kui sa näed unes, et sa soovid lapseootele jääda, on see märk sellest, et peagi võib sinu unistus teostuda ja sinu soove võetakse kuulda. See on väga head toov ennustus, mida oma unenäos võid näha.
 
LAPS SUREB ENNE SÜNDI / NURISÜNNITUS - see on halb enne, see on märk selle kohta, et sa annad millegi või kellegi suhtes endast väga palju energiat ning sa pingutad selle suhtes liialt palju. See on teadaanne, et see ei kanna vilja, mille nimel pingutad. Kindlasti analüüsi läbi, mille kohta see nurisünnitus käib, et sa saaksid aru, mille suhtes sa tulutult pingutad.

KUI SINU NAINE ON KELLEGI TEISE LAST OOTAMAS / KUI SINU MEES SAAB KELLEGI TEISE KÄEST LAPSE - see on märk sellest, et sina ja tema - teil ei ole enam midagi ühist, teie suhte hakkab kaugeks muutuma ja teie teed hakkavad vaikselt lahku minema.

KUI SA OLED ISE LAPSEOOTEL JA NÄED RASEDUSEGA SEOTUD UNENÄGU - see ei ennusta sulle ette neid asju, mille olen kirja siia pannud, see on märk sellest, et sa kardad seda perioodi enda elus, mis sind on ees ootamas. See on alateadvusest tulenev hirm olla kellegi eest vastutav.

RASEDUSTEST - kui sa näed unenäos seda, et sa teed rasedustesti, ostad seda või sulle tuuakse see, siis on see märk ärevustundest, mis sind viimasel ajal on kummitamas käinud. Rasedustesti tegemine annab vihje eelpool tuleneva proovikivi suhtes, mida sinu teele saadetakse. See on katse, mida keegi teine võib sinuga teha, kui sa näed ka kedagi teist enda unenäos. Kui sinu unenäos ei ole teisi inimesi, siis on see märk selle kohta, et sinu Inglid annavad sulle võimaluse tõestamaks, kas sa oled väärt mingisugust head võimalust. Inglid saadavad sulle võimalusi vaid siis, kui sa oled need ära teeninud. Seega jälgi enda päevases elus, mis teemad hakkavad sinu poole tulema, kes mida soovib sinu käest ja tea seda, et see võib olla sinu proovile panek.

RASEDUSE ALLES JÄTMINE ehk otsus, kus raseduse teada saamisel soovitakse rasedust hoida, mitte aborti teha. Kui sa näed unes, et sa saad teada, et sa ootad last ja oled nõus teda endale alles jätma, siis see tähendab seda, et sa nõustud mingisuguse otsusega. Tavaliselt viitab selline nägemus uue projekti või uuenduse vastu võtmisega. Sinu unenägu annab sulle vihje, et sa peaksid ühel uuel asjal enda ellu laskma tulla, kui see soovib sinu ellu tulla.
 
RASEDUSE ÜLE ÕNNELIK OLEMINE viitab sellele, et sa oled õnnelik millegi uue üle, mis sinu ellu on tulnud või mis peagi on tulemas. Sa rõõmustad mingisuguse võimaluse või sündmuse üle.
 
SÜNNITUS - sünnitus on märk sellekohta, et kohe kohe on sinu ellu saabumas uus võimalus ja uus algus. Kui raseduse nägemine on märk selle kohta, et midagi hakkab alles looma, siis sünnitus on märk selle ilmsiks tulemist.

Juhul, kui sa näed unes sündivat last ja tema vanust, näiteks on ta juba kolme kuune beebi, kes sünnib, siis on see märk sellest, et see sama uus asi hakkab reaalselt vilja kandma kolme kuu pärast. Vahest nähakse tõestu unes, kuidas sa sünnitad juba mitme kuuse lapse või isegi mitme aastase lapse. Veider eks, kuidas sinu enda alateadvus sulle kõik vastused ette näitab - ka kuude lõikes.

"KELLEGI TEISE" SÜNNITAMINE - kui sa näed unes, et sa sünnitad kellegi, kes ei ole näiteks inimene, keegi loom või mingisugune teine eluvorm, siis seleta lahti selle sümboli tähendus ja sa saad aru, mis teema sinu ellu hakkab peagi tulema. Sama kehtib rasedusega, kui sa kannad "kedagi", kes ei ole inimene, siis peab selle ära seletama, keda sa kannad ja sa saad enda unenäole vastuse.

 

SURROGAATEMA - kui sa näed unes, et sa oled surrogaatema kellelegi, siis sa peagi lõikad millestki kasu. Võib-olla selle sama inimese kaudu, kelle last sa kandsid. Eriti seda siis, kui see unenägu oli hea alatooniga. Kui mitte, siis võid tunda süüd selles suhtes, et sa kasutad kedagi ära enda tahtmise saamiseks.

 

Kui sinu last kandis keegi teine surrogaatemana, siis see sama inimene kasutab peagi sind ära. Kui just mitte see sama inimene, siis seda teeb kindlasti keegi. Sellist und nähes pead sa olema ettevaatlik ja targalt otsustama, kellele abikätt pakud ning kellele mitte. 


SÜNNITEGEVUS - sünnitegevuse nägemine on vihje selle kohta, et sa pead palju rohkem vaeva nägema millegi suhtes, mida soovid saavutada. Sinu alateadvus annab märku, et keskendu ja pööra rohkem tähelepanu enda tegevustele, ära oota, et asjad sinu kasuks muutuvad, kui sa ise muudatusi ei tee ega ka sellele energiat ei osuta.

BEEBI SÖÖTMINE - kui näed unenägu, kus sa unustad beebit sööta, siis on see märk, et sa ei pööra piisavalt tähelepanu teatud asjale enda elus. Kui sa söödad beebit, on see märk sellest, et sa hakkad uuesti millegiga tegelema, mis vajab sinu tähelepanu või mis toob sulle kasu. Seleta lahti need aspektid, mis veel unest läbi käisid, et sa saaksid aru, millele sa tähelepanu annad või võiksid osutada.

REPRODUKTSIOONI ORGANID - kui sa näed und, kus sa mõtled enda keha peale või unes käib läbi sinu reproduktsiooni organid, siis sümboliseerib see loomingulisust. See unenägu annab sulle teada, et ükskõik mida sa seal unes teed, mille kohta see uni suuremas pildis käib, et kui sa soovid heaga sealt välja tulla või midagi saavutada, siis sa pead kasutama loomingulist lähenemist.

ÜHEL HETKEL OLED UNES LAPSEOOTEL, TEISEL HETKEL ENAM MITTE - iImselge märk selle kohta, et sa muudad enda suhtumist selle kohta, mida uni tegelikult sümboliseerib. Seleta lahti kogu unenägu, et sa saaksid aru, mille suhtes sa enda ärkveloldud elus hakkad arvamust muutma või tegutsemist selle poole muutma.

LAPSE SÜND, KES VEEL EI OLE VALMIS SÜNDIMA - kui sa sünnitad unenäos lapse, kes ei ole veel valmis tulema ehk enneaegse beebi, see on märk pettumusest. Pettumust, mis kaasneb millegi uskumisega, millegi suhtes, mis täna on sinu jaoks veel ilus olnud.

BEEBI HÄÄLE KUULMINE VÕI ULTRAHELI HÄÄLE KUULMINE - unenägu, kus sinu enda Inglid annavad sulle teada, et keegi on sinu teele tulemas, keegi täiesti uus, kellel on suur ülesanne sinu ellu antud. See võib olla saatusekaaslane, hingesugulane või üks õpetav tark hing. Jälgi, kes on sinu ellu just äsja saabunud, kellega sa oled tuttavaks saanud või kellega tutvud nüüd lähimal ajal.

BEEBI ÄRA KAOTAMINE - sinu alateadvus on täis hirmu, paanikat, ärevust, stressi ja võimaliku depressiivsust. Kui sa näed und, kus sa kaotab beebi ära, siis on see märk selle kohta, et sa võtaksid kõike enda elus hetkel rahulikumalt. Kui näed unes veel prohvetlike sümboleid, siis seleta need lahti ja sa näed, mille peale sa enda pead vaevad ja mis sulle haiget teeb.

PLATSENTA - platsenta nägemine annab sulle vihjeid selle kohta, et sinu elus on keegi, kes ei vaja sind enam ja keda sina enam ei vaja. Keegi, kellele aega pühendatakse, aga see ei kanna enam vilja.
 
RASEDUSES KÕHKLEMINE ehk mõte, kas sa peaksid ikka rase olema või mitte, sellel on samuti oma tähendus. Kui sa näed unes, kuidas sa kaalud rasedusest loobumisest, siis see näitab sinu hirme millegi uue osas. Võib-olla on sinu elus midagi uut ja sa ei suuda mõista, kas see on sulle halba või head toov. Igatahes viitab selline unenägu sinu enda kõhklustele.
 
ABORT - abordi nägemine on väga halb enne sinule endale. Abort on märk sellest, et sa ise blokeerid heal enda ellu tulla, blokeerid enda emotsioone, ei luba endal elu nautida ja võtad halbu otsuseid vastu. Kui läksid unne küsimusega, et soovida unes näha midagi ette, siis abordi samal ajal unes nägemine on sulle vihjeks selle kohta, et see sama asi, mida küsisid, see ei õnnestu sinu enda tõttu. Peale selle abort sümboliseerib sinu kurbust, viha ja ka allasurutud emotsioone, mis takistavad sul eluga õnnelikult edasi minemast.

BEEBI - beebi sümboliseerib haavatavust, kergemeelsust, õnneliku perioodi, uut algust, mis kujuneb hästi ja kasulikult välja. Beebi sümboliseerib sinu enda tundeid kellegi või millegi suhtes. Beebi nägemine võib anda sulle märku ka selle kohta, et sa oled valmis enda eluga edasi minema ja kui näed unes näiteks kedagi, kes on sinu minevikust, siis on see märk sellest, et sa oled nüüd valmis temast lahti laskma. Kui näed beebit koos enda lapse või lähedasega unes, siis on see märk sellest, et sa suudad teda usaldada, sa suudad lasta tal omaette elada ja otsuseid teha. Kui näed, et sa hoiad beebit süles, on see märk sellekohta, et sa usaldad iseenda intuitsiooni, usaldad elada.

BEEBIGA HAIGLASSE SÕITMINE - kui sõidad enda unes beebiga haiglasse on see vihje selle kohta, et sa soovid osa enda päevase elu koormast kellelegi teisele anda. Tunned, et sa kannad liiga palju kohustusi endaga.

BEEBIL ON TÜHI KÕHT - märk sellest, et sa liialt palju vajad teisi inimesi või ootad teistelt abi. Märk selle kohta, et sa peaksid ise enda probleemidega silmitsi seisma ja ise nende nimel vaeva nägema.

NUTTEV BEEBI - nutva beebi nägemine on märk sellest, et sinu keha vajab hoolitsust, toitaineid ja puhkust. See on märk selle kohta, et tuleb enda tervisega midagi ette võtta, kuna see hakkab lagunema.

SINA OLED UNENÄOS BEEBI VÕI KEEGI TEINE ON BEEBI - sümboliseerib selle inimese lapseliku käitumist või suhtumist millegi suhtes.

BEEBI KÄITUB NAGU SUUR INIMENE - kui sinu unenäos beebi räägib, liigub, suhtleb, tegutseb nagu täiskasvanud inimene, siis on see vihje selle kohta, et sa pead millegi suhtes tegema väikeseid samme, väikeseid muudatusi ja lõpetama kärsituse.

BEEBI VETTE PANEMINE / VEEST VÄLJA VÕTMINE - beebi selgesse vette asetamine on enda soovide edasi lükkamine kellegi teise pärast, beebi sogasesse vette asetamine on märk enda ebasoodsasse olukorda seadmisest. Beebi selgest veest välja võtmine sümboliseerib enda õnnetunde tagasi saamist, sogasest veest välja võtmine on märk kurnatuse tundest ja pettumusest.

BEEBI MÄHKME VAHETAMINE - lapse puhastamine või mähkme vahetamine on vihje selle kohta, et sa käitud lapsikult, ebaadekvaatselt, kohusetundetult ja sa võiksid enda korraldatud probleemi ise ära lahendada. See on vihje selle kohta, et sa oled võinud ise enda ellu midagi halba kutsuda läbi enda suhtumise või väljaütlemiste. Mõtle hästi järgi, mis sinu elus viimasel ajal on juhtunud või mis olukordades sa oled olnud. See võib olla ka ennustus sinu lähipäevil ilmneva probleemi kohta, kus sa ei suuda iseendaks jääda ja võid olla liialt jäärapäine.

LUTT - lapse luti nägemine annab sulle teada, et sa püüab millegi eest ära joosta. See miski võib olla täiesti tavaline kohustus või tegevus, mis tuleb sul lähiajal ära teha.

VILJATUS - viljatuse unes nägemine on vihje selle kohta, et sa oled liialt piiridesse kinni pandud, sa ise ei viitsi energiat osutada millelegi ja kellelegi. Viljatus annab mõista, et sa ei ole loominguline ega ka ei viitsi ise vastutada mingi tegevuse/käitumise eest.

KELLEGI LAST VALVAMA JA HOIDMA - lapsehoidjaks olemine ennustab ette sinu alateadvuses olevat probleemi, mida saad vaid sina ise lahendada. See võib olla närvilisus, mis sind on viimasel ajal kimbutanud, see võib olla usaldamatus kellegi suhtes. Lapshoidjaks olemine annab sulle teada, et see mida sa tunned, see on ainult sinu enda probleem, see ei ole kellegi teise probleem ja see saab kaduda vaid siis, kui sa endaga rahu teed. Mõtle, mida sa oled viimasel ajal kellegi vastu tundnud ja kas sa oled näiteks enda probleemides kedagi teist viimasel ajal süüdistanud.

LAPSEVANKER - tühi lapsevanker ennustab perekonna siseseid lahkhelisid, beebiga lapsevanker ennustab vajadust kodu järele, vajadust olla kodus.
Uuendatud: 08.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja