MAJA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Maja unes nägemine on tüüpiline, mida pidevalt nähakse ja sellel on väga palju erinevaid tähendusi, seega üldiselt ei saa seda sümbolit kokku võtta. Kui sa oled maja unes näinud, siis tavaliselt nähakse mitmeid aspekte sellest, kas siis maja välimust, korruseid, nähakse, et kelle oma see on ja nii edasi. Kõik need aspektid on väga tähtsad, kui me näeme maja unes. Seega lase korra mõtted vabaks ja tuleta endale meelde kõik see, mis majaga seotud oli ja defineeri kõik sümbolid unenägudes, ka inimesed, kes sinu unes eksisteerisid on olulised. Peale selle soovitan ma alati ka enda emotsioone tõlgendada, kas sa kartsid või sa olid õnnelik, see emotsioon annab lisaväärtust sümbolitele. Kas need sümbolid olid siis lõppudelõpuks positiivsed või hoopis negatiivse alatooniga.

Erinevad ruumid majas sümboliseerivad erinevaid emotsioone ja tegusid, seega, kui nägid unes näiteks pööningut, siis see on samuti väga tähtis enne sinule.

MAJA Maja võib viidata unenäos sinule endale, sinu isiksusele ja sinu hingele. Kuid samal ajal kõik see, mis majas sees on, erinevad korrused, trepid või erinevad ruumid sümboliseerivad sinu tundeid/soove/tegusid millegi või kellegi suhtes. See on see, mida saab maja üldpildi kohta öelda.

TÜHI MAJA Sümboliseerib sinu ebakindlust, vajadust turvatunde järgi ja hirmusid üksinda jäämise suhtes.

SEINTETA MAJA On märk selle kohta, et sul ei ole privaatsust või enda eraelu. Kui seletad teised sümbolid ka lahti sellises unenäos, siis saad aru, mis osas täpsemalt sul privaatsust ei ole.

KELLEGI TEISE MAJA, KEDA SA TEAD See sümbol võib viidata sellele inimesele ja sinu suhtele, see võib olla märk, et sina soovid teda paremini tundma õppida või mõista. Või hoopis vastupidi, tema soovib sind rohkem tundma õppida.

TUNDMATU MAJA Maja, mida sa ei tea ja kelle omaniku sa ei tunne unes, see maja toob sulle vihjeid peagi saabuvate elumuudatuste suhtes. Elumuudatused, mida sa ei pruugi enda päevases elus üldse tähele pannagi, need muudatused kuidagi tulevad ja tulevad ning ühel hetkel sa oled lihtsalt uue elu sees.

VANA MAJA Sümboliseerib sinu isiksust, sinu tõekspidamisi ja käitumismalli. See on vihje sulle, et muuda ennast, vanad viisid tänasesse päeva ei sobi enam, nendest käitumistest ei ole kasu. Vana maja annab sulle märku, et muuda suunda, muuda iseennast, anna endale võimalus, muuda suhtumist, ole avatud ja ära blokeeri. Nüüd mõtle hästi järgi, mis teema sul on olnud "õhus", mille suhtes sa pead tööd tegema ja vava nägema.

UNES ÜKSINDA ELAMISE NÄGEMINE Kui sa näed enda unenäos, et sa elad majas üksinda, aga enda ärkveloleku ajal elad tegelikult teiste inimeste/perekonnaga ühe katuse all, on see märk sellest, et sa liialt palju sõltud nendest teistest inimestest ja unenägu soovitab sul iseseisvamaks saada. Tihtipeale näevad sellist unenägu teismelised või noored, kes ei ole veel enda kodu loonud.

REMONTI VAJAV MAJA Remonti vajav maja sümboliseerib sinu enda tervist, see on märk selle kohta, et sa vajad puhkust, tervislikumat toitu ja sinu füüsiline keha vajab sinu enda poolt tähelepanu. See on ilmselge hoiatud peagi tuleneva haiguse eest, kui sa midagi selle teadmisega pihta ei hakka. See on hoiatus, mida annab sulle sinu enda alateadvus.

MAJA KORISTAMINE Märk selle kohta, et sa pead endas selgusele saama millegi osas ja seda tuleb teha kiiremas korras, et sa endale õnnetust kaela ei tõmbaks või valesid inimesi/asju ellu ei tooks.

UUS MAJA On väga hea enne, kui see on ka korras majas. See sümboliseerib uut ja head algust ning "vana" seljataha jätmist. Kui sa aga tunned hirmu seoses uue majaga või sa ei saa kuidagi sinna majja sisse, on see märk selle kohta, et sa kardad, et keegi teine tõukab sind enda elust välja ning läheb ise üksinda uue elu peale.

MAJA SEES MILLEGI OTSIMINE Sümboliseerib seda, et enda päevases elus sa otsid "kedagi", võib-olla see on hingesugulane, keda sa otsid või sa otsid mõne suhte kohta rohkem informatsiooni. Informatsiooni selles mõttes, et "miks ta on sinu elus", "mis on teil vaja üksteisele õpetada", see on märk sinu alateadvusest, et sa otsid hingetasandil küsimustele vastuseid.

MAJJA SISSE MURDMINE Sisse murdime sümboliseerib kellegi poolt sinu privaatsuse rikkumist, keegi võib sinu elus sinu enda seljataga uurida sinu isikliku elu kohta. See on võib olla ka ettekuulutus, et keegi hakkab sinu "territooriumil" sind sisemiselt õõnestama. See on siiski väga halb enne, kui nägid "kes" majja sisse murdis, siis võib see olla see sama inimene.

KUMMITAV MAJA Näitab sulle seda, et sa ei ole minevikuga tasaarveldust teinud. Maja sümboliseerib minevikku, mis on seotud sinu perekonnaga.

SINU ENDA KODU Kui sa näed unes iseenda kodu, on see märk uue asja loomisest, uue suhte loomisest või millegi uue enda ellu toomisest. Enda kodu nähes kindlasti defineeri teised unes nähtud sümbolid ka ära, et mõista, mida uut sa hakkad ise enda ellu tooma.

KODU KAOTAMINE Sa oled enda elus sellises etapis, kus sa oled hakanud iseennast ära kaotama. Väga halb enne on unes enda kodu otsimine või selle ära kaotamine.

KLAASIST MAJA Sümboliseerib peagi ees tulenevat probleemi, mis on seotud sinu egoga. Ehk keegi võib sinu ego maha teha ja sind kuidagi viisi mõnitada, kriitiline olla või kiusata.

PÖÖNING Pööningu nägemine sümboliseerib sinu hinge, sinu hingelisi vajadusi, sinu vajadust minevikku vabastada, vajadust ennast rohkem tundma õppida. Kui sa näed pööningule minemist ja selle poole näiteks treppidest astumist, on see märk selle kohta, et midagi, mida sa oled juba ammu teadnud (et hakkab juhtuma) või midagi, mida sa oled unistanud hakkab sinu elus füüsilist kuju ilmutama. Kui sa kardad pööningut, on see märk selle kohta, et mineviku trauma ei lase sul eluga edasi minna. Kui sa näed mõnda asja pööningul, siis see tuleb ära defineerida, kuna see on märk selle kohta, mis hakkab sinu elus juhtuma ja mida sa võid karta. Pööning võib sümboliseerida hirmu millegi poole astumise suhtes. Seega see sümbol, mis eksisteerib pööningu,l võib näidata mille poole sa kardad liikuda.

GARAAŽ Periood sinu elus, kus sa kas ei viitsi midagi teha või sa lihtsalt ei pinguta. Alateadvus toob garaaži sinu unenägudesse, kui sind soovitakse hoiatada enda rumala käitumise eest. Juhul, kui sa näed unes, et teed garaaži ukse lahti, on see märk sellest, et oled välja hakanud astuma enda elu seisakust ja sa hakkad pingutama parema elu loomise suunas.

KELDER VÕI KELDRI KORRUS Vihjab sinu intuitsioonile ja selle mitte kuulamisele. Järelikult sa ei kuula päevasel ajal seda, mida sinu intuitsioon sulle räägib ja sa teed otsuseid/tegusid, mida sinu mõistus sulle ütleb. Keldri nägemine tuleb siis, kui sa hakkad ise enda mitte kuulamise pärast endale juba probleeme kohale kutsuma. Seega, kui sa enda päevasel ajal oled tundnud mõnes kohas, et süda ütleb üht, aga sa teed ikka teisiti, siis see on see sama asi, mida sinu alateadvus sulle vihjata üritab. Hoia õnnetus ära enne kui liiga hilja selleks on!

UKSEKELLA HELIN Kui sa näed enda unes, et keegi laseb ukse kella või kuuled reaalselt läbi une selle häält, siis tulevad peagi sinu poole väga halvad ja õnnetust täis uudised. Väga tihti lasevad ukse kella hinged sinu unenäos ja see võib olla üldsegi astraalrännakuga seotud.

LAGI Lae unes vaatamine sümboliseerib sinu enda poolt millegi suhtes piirangu seadmist.

MAGAMISTUBA Sümboliseerib midagi sinust, mida sa sooviksid teiste eest salajases hoida. Peale selle võib see olla ka vihje, et hoia enda elus midagi salajases, et see saaks toimima hakata. Aga kui sa soovid teada, mis see on, siis tuleb defineerida kogu unenägu või siis mõelda, mis küsimusega sa unne jäid. Magamistuba võib viidata ka peagi ees tuleneva seksuaalse suhte kohta.

KÖÖK Köögi nägemine on ilmselge ettekuulutus selle kohta, et sa ise vajad rohkem lähedust, armastust, emotsionaalsust, romantikat ja sõprust enda ellu. Kui sa oled koos "kellegagi" seal köögis, siis on see märk selle kohta, et sa vajad justnimelt temaga paremaid või lähedasemaid suhteid. Kui sa oled üksinda köögis ja teed seal midagi, siis on see märk selle kohta, et sa pead rohkem tähelepanu ja armastust andma sellele "sümbolile", mida sa unes nägid.

VANNITUBA / DUŠŠI RUUM / PESURUUMID Ettekuulutus millegi elust kadumise osas, millegi muutmise osas või kellegist lahti saamise suhtes. Kui näed, et oled pesuruumis, siis on see märk selle kohta, et sa pead mingis osas enda elus suurpuhastust tegema hakkama. Kui sa näed, et sa oled "kellegagi" koos pesuruumis, on see märk, et sa oled ületanud selle inimese suhtes piirid. Sa oled olnud teatud tasandil kas liiga pealetükkiv või käitunud valesti temaga.

WC Sümboliseerib seda, et sinu elus eksisteerib midagi, mis on täielik aja raiskamine ja energia kadu tekitav. Sulle antakse soovitus, et saa lahti sellest asjast või ka inimesest, kes ei vääri sinu tähelepanu.

KATUS Märk selle kohta, et sa hakkad midagi uut enda elus tegema või lased mingisugusel uuel asjal enda ellu tulla. Võib olla ka märk sinu enda spirituaalsest kasvamisest ja arenemisest.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.
Uuendatud: 28.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja