KÖÖGIVILJAD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

 

Köögiviljade nägemine unes on täiesti laialt levinud ja populaarne sümbolism, mida unes kohata. Kui see sümbol just kohe erilist emotsiooni ei tekita, siis tegelikult on sul väga hea teada selle tähendust, kui see sind unes üles leiab. Eks igal sümbolil ole oma sõnum ja mitte ühtegi unenägu ei tohiks niisama endast mööda lasta, vaid ikka ja jälle enda jaoks ära tõlgendada. Seega tuleta meelde emotsioonid, mida unes nägid ja defineeri sümbolid samuti ära.

Köögiviljade alla kuuluvad sibulad, kapsad, porgandid, herned, brokkoli, paprika jt.

Köögiviljade tähendus kehtib siis, kui unes on palju erinevaid köögivilju ja konkreetsele köögiviljale ei osutata. Kui näed näiteks vaid paprikat, siis sellel on täiesti erinev tähendus.

KÖÖGIVILJAD Köögiviljad üleüldiselt annavad märksõna sulle, milleks on "vajadus millegi järgi", seejärel tuleb defineerida sügavama mõttega see ära, mida köögivili unenäos ütlema tuli. Köögivilju hakkab väga tihti inimene unes nägema, kui ta seab töö ettepoole elu nautimisest.

Kui sa näed, et sa oled köögiviljade keskel, siis on see märk sellest, et sa teed kõike muud, mida teised ei tee. Sa teed tööd ja ei naudi tavalist elu. Kui sa näed, et sa oled köögiviljade keskel kellegi teisega koos, siis sa teed seda sama asja selle inimesega koos.

Kui sa mäletad unest vaid köögivilju, siis on see sõnum sinu alateadvuselt :"Vaata, mida sinu hing tahab ja tee vähem tööd!".

Kui sa kingid või viid kellelegi köögivilju või vastupidi, siis sinu alateadvus soovib selle inimesega asju võtta vabamalt. Sinu alateadvus, sinu intuitsioon ja saatus tahab, et sa laseksid asjadel täpselt nii minna nagu peab minema, ilma sekkumata ning ise kurssi seadmata.

Mida värskemad on köögiviljad sinu unenäos, seda positiivsem on unenäo üldine enne.

KÜPSETATUD KÖÖGIVILJAD Kui sa küpsetad, keedad, hautad või praed köögivilju, siis peagi sinu ellu tuleb üks väga hea võimalus. Tavaliselt see võimalus on tööga seotud (defineeri teised sümbolid, et mõista, mis teemaline võimalus sinu ellu tulemas on). Kui keegi teine küpsetab neid sinu unenäos, siis temale tuleb see võimalus või tema toob sulle (kui sa sööd neid hiljem).

ROISKUNUD VÕI KUIVANUD KÖÖGIVILJAD See on negatiivne ennustus, see on sinu alateadvuse poolt teade selle kohta, et sa pead tegema midagi, mida sa tegelikult ei soovi teha. Sa ei saa oma soove täidetud või sinu soove ei võeta kuulda. Asjad ei lähe seda rada pidi, nagu sa oled oodanud.

KÖÖGIVILJADE SÖÖMINE See on ettekuulutus väge hea asja ellu tulemisel, aga hoiatab selle eest, et sa pead olema kiire seda tabama ning hirmu ütlema ja selle vastu võtma julgelt.

Kui sööd köögivilju kurbuse või kiiruga, siis see ennustab ette iseendale haiguse tekistamist.

HELEDAD KÖÖGIVILJAD Heledate, valgete köögiviljade nägemine sümboliseerib kurbust ja lõksus olemist.

VÄRVILISED KÖÖGIVILJAD Värviliste köögiviljade nägemine sümboliseerib rahulolu ja häid uudiseid.

Jäta meelde, unenägude seletamisel on ülioluline, et sa oskaksid erinevaid sümboleid, tegevusi ja emotsioone kokku liita ning need enda jaoks jutustada lahti. Kasuta loomingulist lähenemist.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.
Uuendatud: 03.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja