PÕLD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .
 

Põllu peal käimine, selle kaugelt nägemine või ka selle sisse ära eksimine on tavaline nähe, mida sa unes võid näha. Üldiselt on põllu nägemine positiivne sõnum sinu alateadvuselt sulle ja võib ette kuulutada nii mõndagi head. Põld sümboliseerib mõnda üksikut fakti, seega seleta lahti kindlasti ka teised emotsioonid, sümbolid ja tegevused, mis kuulusid sinna samasse unne. Siis sa saad ka aru, mida see põld sulle ette kuulutab ja mille kohta võimalikku head uudist on oodata.
PÕLD Üleüldiselt põld sümboliseerib midagi, mis on suur, kaua kestev, pikka aega eksisteeriv, eesmärgiga, midagi, millest sa kergelt lahti ei saa või midagi, mis tuleb sinu ellu heaga ja jääb sinu ellu kauaks. Põld sümboliseerib pikka tulevikku kellegi või millegiga.

Kui sa vaatad põllu poole või oled eemal ning näed põldu vaid enda unes, mitte ei lähe sinna jalutama ega lähedale, siis on see märk sellest, et sa loodad enda elus teha midagi, mis kaua püsiks. Teised sümbolid annavad sulle teada, mille nimel sa tööd hakkad tegema ja mida sa nii väga ootad enda ellu.

Põllu sees jooksmine (kui põllu sümbol on positiivne) tähendab seda, et sul tuleb väga hea eluperiood või sul juba on see käes. Kui sa kardad põllu peal olles, siis see näitab seda, et sul ei ole piisavalt palju julgust, et ise vaeva näha või soovi, et olla edukas enda päevases elus. Sa loodad, et sinu eest tehakse midagi ära.

KAUNIS JA LOPSAKAS PÕLD Põld, mis näeb väga ilus, värske, lopsakas ja viljakas välja sümboliseerib igas eluaspektis sulle headust, õnne ning rõõmu. Defineeri ka teised sümbolid enda unenäos, et mõista, mis võiks olla see, mis sinu ellu rõõmu hakkab tooma. Tavaliselt see põld sümboliseerib mingisugust tegevust või hoopis inimest, kes toob sulle kõige selle. Seega, kellega sa põllul koos olid või mis selles unes veel nägid?

KÜNTUD PÕLD Kui sa näed unes värskelt küntud põldu, siis on see märk selle kohta, et sa võid sattuda väga hea võimaluse otsa. See on võimalus, mis sulle kätte tuuakse, ise sa vaatad, mida sa sellega teed. Seega, kui sa näed värskelt küntud põldu unes, siis oma ärkvelolles elus ole väga tähelepanelik kõige selle üle, mis sinu ellu sisenema hakkab või on juba tulnud, võta see kõik heaga vastu.

Kui sa näed, et sa ise künnad põldu unes, siis sa ise näed õnne nimel vaeva ja teed midagi selleks, et sa õnnelikuks saaksid.

KOBESTATUD PÕLD Kobestatud põllu nägemine sümboliseerib seda, et sa peagi hakkad enda ellu vastu võtma midagi uut. Kui sa ise kobestad põldu, siis sa tood selle enda ellu ise kohale kindla eesmärgiga. Kui sa enda ärkveloldud elus teed hetkel millegi nimel tõsist tööd, siis tea seda, et selle tulemus on väga hea. Seega tööta edasi!

HARIMATA PÕLD Unenägu, kus sa näed või oled harimata põllu peal ei ole hea enne. See on märguanne sinu alateadvuselt, et sul on valed eesmärgid täna enda elus. Sa pühendad ennast valele asjale, inimesele või tegevusele. See ei hakka sind mitte kunagi teenima. Põld näitab pikka tulevikku, harimata põld näitab pikka ja laastavat teemat, mida enda ellu tood. Seega mõtle hästi järgi, millele sa enda energiat kulutad ja küsi enda käest, kas see on tõesti seda väärt?

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlikke unenägude nägemiseks kanna endaga Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli päevasel ajal kaasas.
Uuendatud: 08.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja