NUMBER 9 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

 

 

Olen juba kirjutanud, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 9, 99, 999 ja 9999. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 9 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid saadab sinu Ingel näiteks auto numbri peal või hoopis kellaaja peal. Kui sa hakkad ühel hetkel pidevalt nägema näiteks number 998, siis on see ilmselge märk, et sinuga soovitakse ühendust võtta ja sulle midagi sellega ka teada anda, seega kui näed numbreid tihtipeale, mis on ühesugused, siis defineeri need enda jaoks ära.

Esiteks ma soovitan meelde jätta, et numbrid hakkavad tulema ja jäämagi tulema senikaua, kuni sa mõistad, mida Ingel sulle soovib öelda. Kui sa seda numbrite müsteeriumit lahendatud ei saa, siis hakkad neid kõikjal nägema ja sinu Ingel võib üsna lootusetult ennast tunda. Inglid ei suuda enamus inimestega suhelda mõtete kaudu ja sellepärast nad kasutavad märke, sümboleid, numbreid ja juhuste kokkulangevust, et sulle puust ja punaselt kõik ette teha.

NUMBER 9 JA INGLI SÕNUM KOOS TEISE NUMBRIGA:

9 ja 1, mis võivad moodustada näiteks 19:11, 11:19, 991 jne.

"HAKKA TEGUTSEMA, SUL ON KÕIK VAJALIK OLEMAS" Kõik, mida oled viimaselajal, viimastel aastatel soovinud, kõik on nüüd ja täna sinu ees füüsiliselt. Nüüd on aeg, kus sa pead iseenda sooviga silmitsi seisma, võtma või jätma, õppima või armastama. Kui oled soovinud pingsalt kedagi enda kõrvale, et teda armastada, siis täna on ta puht "juhuslikult" nagu öeldakse sinu ellu saabunud. Kui oled soovinud mõnda tööalast võimalust, siis tea, et keegi täna sinu kõrval hoiab seda võimalust endaga kaasas aga sina pead olema tark, et seda ära kasutada ja tema käest selle võimaluse välja teenima. Inglid annavad märku, et kõik, mida tahad, on sinu ees puust ja punaselt, sina oled see, kes peab tegutsema, liikuma ja suhtlema. Number 1 ja 9 nägemine viitab ka haigustest välja tulekut või väga stressirohke aja lõppu.

19 - Annab sulle lisaks teada, et on õige aeg teha tööalaseid või erialaseid muudatusi/täiendusi.

119 - Annab sulle lisaks teada, et sa peaksid rohkem aega veetma enda lähedastega ja pühendama neile armastust ning hoolitsust. Järelikult oled viimasel ajal enda peale rohkem mõelnud ja unustanud enda kallid inimesed ära.

191 - Annab sulle lisaks teada, et sinu ellu on saadetud saatusekaaslane, kellega tuleb ülesanne lõpetada, mitte ignoreerida konflikti.

199 - Annab sulle lisaks teada, et on õige aeg läbi une vastuste saamiseks.

9 ja 2, mis võivad moodustada näiteks 2:29, 92, 9299 jne.

"KODU VAJAB SIND JA OLE LAHKE" 2 ja 9 kombinatsioon annab sulle märku, et pane suuremat rõhku enda kodustele tegemistele ja perekonnale, kuna need on sul hetkel tahaplaanile jäänud. 92 kombinatsioon on Inglite poolt sõnum selle kohta, et on vägagi soodne aeg luua kodu, muuta kodus asju, mis sul on pikka aega juba meemel olnud ja võimalik koduvahetus on sind ees ootamas.

Kui Inglid toovad sinuni suuremaid numbrite kombinatsioone, nagu näiteks 922 või 292, siis see on nende poolne sõnum sinule, et sa peaksid tegelema heategevuse ja teiste abistamisega. On soodne aed teha isetuid tegusid, tingimusteta abiks olla ja see on märk ka sellest, et paljud inimesed saaksid läbi sinu headust, kuna sul on olemas vajalikud teadmised ning empaatiavõime nende aitamiseks. inglid garanteerivad läbi selle sulle aga preemia tuleviku jaoks ja nad katsetavad sinu tolerantsust.

9 ja 3, mis võivad moodustada 9:39, 93, 39, 939 jne.

"KARMA" Number 9 ja 3 kombinatsiooni puhul peaksid olema äärmiselt ettevaatlik kõige osas, mis sinu elus hetkel käsil on. Need kaks numbrit sümboliseerivad karmat, karma õppetundi ja väärtusliku informatsiooni. Kõik see, mis sinu elus hetkel on, mis juhtub sinu elus peagi ja mis mured sind vaevavad - kõik on karmaga seotud. Inglid annavad sulle mõista, et ära jookse probleemi eest, kui sa saad seda teha. Võta avasüli kõik vastu, mida elu sulle annab. Inimesed, kellega sa täna oled probleemsetes olukordades, nendega eelmises elus jätsid midagi lahendamata. Lahenda oma probleemid ja astu elus samm edasi paremuse poole ilma selle karmata.

9 ja 4, mis võivad moodustada 9:49, 9944, 49, 994 jne.

"ÜKS UKS LÄHEB KINNI, TEINE AVANEB" Mitte ükski uus asi ei saa sinu ellu tulla ennem, kui üks vana on lõpetatud. Need numbrid tulevad sinu ellu siis, kui tavaliselt elus hakkab midagi lõppema. Võib-olla see lõpp on suhte lõpp, töökoha kaotus või elukoha maha jätmine. Sina oled see, kes peab mõtlema, mis asi on see sinu elus, mis võib kaduma hakata ja siit sa saad ka enda vastuse. Inglid annavad sulle teada, et see sama asi ei kao põhjendamatult sinu elust ära, sulle on varuks uus võimalus, sellel samal teemal. Seega, kui üks suhe kaob, siis avaneb sulle uus võimalus uue inimesega. Ainuke asi, mida Inglid sinu käest paluvad on see, et lase sellel vanal asjal enda elust kaduda, kuna teistpidi nad ei saaks sulle uut võimalus anda. Seega ära pidurda enda õnne ja ära blokeeri ise enda võimalusi.

9 ja 5, mis võivad moodustada 9:55, 5999, 59, 595 jne.

"ELUMÕTTE LEIDMINE" Number 9 ja 5 nägemine on ideaalne sõnum sinu Inglitelt. Seda seetõttu, et see kombinatsioon saadetakse sinu poole selle teadmisega, et sa oled tegelikult killuksese enda elupuslest leidnud. On midagi, mis sinu ellu on viimasel ajal saabunud või keegi, kes on järsku teele tulnud või isegi mingisugune harrastus, mida oled viimasel ajal hakanud tegema. See on märk sellest, et see miski on sinu eluteele ette määratud ja see on osa sinu kohustusest, saatusest ning ülesandest. Ka inimene võib olla sinu jaoks ülesanne, seega ära võta täna mitte ühtegi asja enda elus kergekäeliselt, kui sulle on antud isegi katsumus, siis usu mind, see viib sind suure teadlikuseni. Teadlikuseni, kus sa mõistad, miks sa eksisteerid.

Inglid hoiatavad selle eest, et sa täna ei võtaks mitte midagi kergekäeliselt ja süveneksid igasse eluaspekti täie tõsidusega, sulle on antud ülesanne, mis on ette määratud, mis omakorda tähendab seda, et sa ei tohi selle eest põgeneda.

9 ja 6, mis võivad moodustada 9966, 96, 699 jne.

"MÕTESTA LAHTI ENDA SIHID" Inglid tulevad sinu juurde number 6 ja 9, kui on aeg tegudeks ning reaalseteks plaanideks. On üks soodsamaid aegu, kus tuleb võtta kätte midagi, millest oled juba ammu unistanud. Mõtle, mis on sinu unistus ja vaata ringi, mis või kes on sulle viimasel ajal selle sama teemalisi jutte või isegi pakkumisi lagedale toonud. Need on märgid ja sinu Inglid toetavad täna sinu unistuse täitumist, seega ära maha maga seda võimalust.

9 ja 7, mis võivad moodustada 997, 79, 797 jne.

"OLED ÕPPINUD JA MINNA LASKNUD" 9 ja 7 on väga spirituaalne kombinatsioon, mille Inglid sinu teele saadavad. Kui sa näed neid numbreid, siis sinu Inglid soovivad sind tänada selle eest, et oled olnud "õppija" rollis. Seda selles mõttes, et sa oled õppinud enda vigadest, oled lasknud minna vanadel sind mitte teenivatel emotsioonidel ja oled suutnud enda jaoks selgeks teha ühe väga suure probleemi, mis enam sinu jaoks probleem ei ole.

Need numbrid tulevad sinu juurde siis, kui sa oled enda karmat mõistnud, järelikult oled ühe õppetunni enda elus läbinud ja selle eest sa saad ka "preemiat". Preemiat saadavad Inglid alati läbi hea enesetunde, õnnetunde, rõõmu ja armastuse.

Kui sa näed neid numbreid, aga siiski tunned, et elus on väga palju negatiivset hetkel käimas, on see lihtsalt sulle lohutav ettekuulutus, et peagi saab kõik läbi ja sa oled nii ehk naa juba võitjana välja tulnud sellest olukorrast. Inglid tihtipeale saadavad sõnumeid meie teele ka siis, kui nad näevad, et me hakkame alla andma.

9 ja 7 nägemisel järgi enda sisetunnet, käi sinna poole, kus süda kutsub ja sa ei tee vigu.

9 ja 8, mis võivad moodustada 89, 898, 988 jne.

"MUUDATUSED TULEVAD NÜÜD JA KOHE" Number 8 ja 9 kombinatsiooni sa hakkad nägema siis, kui sinu Inglid annavad sulle mõista, et midagi suurt hakkab lõppema sinu elus ja uus peatükk või asi hakkab sinu elus end looma.

Selle numbri nägemise juures võid sa ennast samal ajal selles eluhetkes tunda ka kohati närviliselt või asjad ei pruugi alati olla sellel hetkel kõige positiivsemad. See on sellepärast, et muudatuste juures võib tekkida negatiivsust või intsidente. Sina aga ei tohi sellest ennast häirida lasta!

Number 8 ja 9 toovad kiireid muudatusi, kui näed neid numbreid, siis tegelikult muudatused juba ka toimuvad. Need muudatused on sinu heaks, seega ära hakka neile vastu. Usalda tänast hetke, Inglid ei annaks endast selliste numbritega märku, kui on halb ees tulekul. Nad toovad sulle lootust ja usku!

9 ja 0, mis võivad moodustada 9900, 099, 9009, 09 jne.

90 -  "Sinu jaoks on avanenud energia kanal, läbi mille sul on võimalik enda spirituaalset teekonda käima hakata. Sul on avanenud võimalus spirituaalselt areneda, võta võimalused vastu, ole avatud!".

900 - "Tavaliselt sellisel perioodil, kus sa näed number 900 on sinu elus paras segadus või tempo mingit pidi õhus. Inglid annavad sulle märku, et seda on vaja, et sa jõuaksid sinna, kus nad sind parasjagu juhivad. Mine lihtsalt vooluga kaasa ja sa ei kahetse!".

909 - "Inglid toovad sinu juurde number 909, kui sa täna kõige enam pead kuulama enda intuitsiooni. Inglid annavad sulle mõista, et sinu mõistus võib sulle valetada ja juhatada sind valele teele. Kuula, mida sinu süda räägib sulle, mitte mõistus ja tegutse vastavalt!".

9900 - "Sinu elus on hetk, kus sa pead ennekõike iseenda peale mõtlema ja siis teisi aitama. Seega ole hea ja sea ennast esiplaanile, tee ennast korda, aita iseennast ja siis sa saad alles teisi inimesi aidata!".

Inglitega kontakti aitab saada Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Labradoriit, Tansaniit, Safiir, Larimar, Sinine Kvarts, Sinine Sammalahhaat, Amasoniit, Serafiniit, Titaanium Aura, Koobalt Aura, Skolessiit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura jt. kristallid

"Jälgi enda ümbrust, kõik vastused tuuakse sinu ette, ole tark ja seleta need enda jaoks lahti! Tene L."
Uuendatud: 09.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja