VIIN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Viin sümboliseerib pettumusi, soovi millegist vabaneda ja ebameeldivat situatsiooni. See, mida viin täpselt sinu unenäos tähendab, see seleta enda jaoks lahti koos teiste sümbolite, tegevuste ja emotsioonidega. Unenägu seletades tuleb lahti seletada kõik pisemadki detailid, mida unes kohtad. Emotsioonide tõlgendamine on täpselt sama oluline, kui sümbolite tõlgendamine. Seega, kas sa olid kurb? Kas sa olid õnnelik? Ka neid küsimusi pead sa unenägu seletades enda käest küsima, see annab sulle juba veidigi vastust kätte.


- Pettumused.

- Soov rahu teha.

- Soov probleemide
eest põgeneda.

- Soov kellegi vahel
rahu luua.

- Soov õnnelik olla
segases eluperioodis.

- Vajadus hingerahu
järele.

VIIN Viina unes nägemine sümboliseerib seda, et sa soovid end hästi tunda hoolimata olukordadest, mis sinu elus hetkel toimuvad. Viin sümboliseerib rahu vajadust ja millegist vabanemist. Üldjoontes ikkagi negatiivsest asjast vabanemist ja kui sa seda unes näed, siis ilmselgelt on midagi sinu päevases elus, mis sind häirib.
Kui sa oled viina pitsi käes hoides õnnelik, siis see võib tähendada seda, et sa ignoreerid probleemi, kui seda ei tohiks ignoreerida.

Kui sa jood viina vähesel määral enda unenäos, siis see võib näidata seda, et oled just nüüd hiljuti või avastad kohe mõne soodsa võimaluse enda jaoks. Mis teemal soodne võimalus on, seda seletavad teised sümbolid unenäos. Ja sa oled õnnelik, et saad sellise võimaluse ning soovid selle enda kasuks ära rakendada.

Kui sa jood viina nii, et jääd sellest väga purju ja sa jood seda suurel määral, siis tähendab see seda, et satud peagi ebameeldivasse situatsiooni kellegiga. See on olukord, kus sa võisid ise eksida ja sina oled see, kes võiks vabandust paluda või heaks selle olukorra muuta.

Viinapudeli käes hoidmine sümboliseerib sinu vajadust millegiga rahu teha. On midagi, mis sind häirib ja ainuke asi, mida sa soovid, on õnnelikult elada ilma pisiprobleemideta. Järelikult võib olla midagi, mis sinu igapäeva elu häirib.
Viinapudeli kinkimine sümboliseerib selle inimesega rahu tegemist, kellele sa seda kingid. See on soov selle konkreetse inimesega vaherahu teha.

Viina teistele jagamine ehk klaasidesse valamine ning pakkumine sümboliseerib sinu soovi lähedaste inimeste keskel rahu saavutamist. Sina võid olla probleemide keskel, mis teistel on ja sa soovid, et see olukord nende vahel laheneks. See võib olla ka märk selle kohta, et sina oledki see, kes saab teistesse rahu tuua.

Kui sa saad enda unenäos viina pudeliga vastu pead või keegi lööb sind sellega, siis on see sinu alateadvuse poolt märguanne: "Ärka üles ja tegele probleemiga" või "Kohe saabub probleem sinu ellu ja tegele sellega".

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlike unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Dumortjeriiti, Preselit, Ioliiti, Lasuriiti, Sodaliiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Dumortjeriidi päikeseratas on kristall, mis aitab ettekuulutavaid unenägusid tuua.
Uuendatud: 05.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja