WC - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

 

Olen eelnevalt Maja - unenägude seletaja alla kirjutanud väga lühidalt selle, mis wc unes nägemine sümboliseerib. Sinna panin kirja selle - WC Sümboliseerib seda, et sinu elus eksisteerib midagi, mis on täielik aja raiskamine ja energia kadu tekitav. Sulle antakse soovitus, et saa lahti sellest asjast või ka inimesest, kes ei vääri sinu tähelepanu.

Nüüd seletan sulle vähe pikemalt lahti selle, miks sa seda ruumi unes võid näha ja mida võib tähendada ka wc poti nägemine, mis kusjuures on ülipopulaarne unenäo sümbol.
WC Unenägu, kus sa otsid taga wc ruumi, sümboliseerib võimalust millegist loobumisest või millegist lahti saamist, mis sulle võib liiga teha. See võib olla ka inimene, kes on sulle kahjulik või olukord, millesse on keegi sind pannud. Kui sa soovid unes leida seda ruumi, siis on see märk võimalusest millegi negatiivse elust eemaldamisest.

Kui sa enda unes leiad selle ruumi, siis sa saad sellest probleemist vabaks. Kui sa seda ruumi ei leia, siis võid jääda seda ka enda ärkveloleku ajal otsima ning lahendus ei pruugi veel sinuni jõuda.

Kui wc-ni jõudmine võtab sul väga palju aega, unenäos on palju takistusi selleni jõudmisel, siis ka ärkvel olles pead sa paljude probleemidega silmitsi seisma enne asjade lahenemist.

Igatahes sümboliseerib wc unes nägemine probleeme, ebamugavaid olukordi, ebameeldivusi, valelikke inimesi või ebavajalikke tegevusi. Midagi, mis ei ole sinule kasulik.

Kui oled wc ja näed, et ainult üks wc ruum on vaba ning teised on samal ajal hõivatud või lukus, siis on see märk vähesest võimalusest probleemi lahendamiseks. Probleemi võib lahendada vaid ühte moodi, seega ei saa sa mõelda välja teisi või mugavamaid viise selle lahendamiseks ärkvel olles.

See, millist probleemi wc ja wc pott sinu unes sümboliseerib, selle pead ise suutma lahti analüüsida.

WC POTT Kui sa näed unes wc poti puhastamist, siis sa oma ärkvel olevas elus hakkad enda jaoks halbadest harjumustest vabaks laskma. Võib-olla on see vale mõtteviis, mida sa muudad, sinu suhtumine muutub positiivseks või sa ei tee enam iseendale või kellelgi teisele liiga.

Kui see pott on sul unes väga must ja räpane, siis see sümboliseerib probleemide sees kinni olemist. Mitte ainult kinni olemist, vaid ka iseendale probleemide tekitamist. Kui näed unes samal ajal veel kedagi teist, siis sa võid ka neile probleeme tekitada või te olete ühe ja sama probleemi sisse mattunud.

Unes, kus sa lased potile vett peale, sümboliseerib seda, et sa lased millegist lahti, mis sulle liiga teeb. See võib olla ka suhe, mis enam ei teeninud sind hästi ja sa otsustasid sellest loobuda. See, millest sa loobud, seda sa pead ise mõistma ja mõtlema, mis sinu elus juhtunud on ning mille peale sa oma pead oled vaevanud. Unenägude seletamisel pead sa olema ülimalt täpne ja detailne.

Kui sa soovid vett peale lasta wc potile, aga sa mitte kuidagi ei saa seda teha või see hakkab üle ajama, siis on sul vale arusaam selle kohta, mis probleemi sinu elus põhjustab. Sa näed probleemi seal, kus seda tegelikult ei ole või vastupidi, sa ilustad midagi, mis on tegelikult sinu jaoks probleem ning sellega teed endale liiga.

Umbes pott sümboliseerib probleemidesse mattumist.

Kui sa näed, et keegi teeb wc poti mustaks või sa ise teed seda mustaks, siis see hoiatab ette eestolevate probleemide, riidude või ärevaks tegevate olukordade eest. Kui keegi teine on seal unes, siis see sama inimene võib olla samuti selle probleemiga seotud.

Ülimalt puhas ja ilus wc pott koos kauni tualettruumiga sümboliseerib sinu oskust probleeme ära hoida.

Kui sa unes lased ennast wc potis veega alla, siis see on head ette kuulutav. See on sinu alateadvuse poolt märguanne, et sa lased minevikust vabaks ja oled valmis uut peatükki ilma negatiivsete emotsioonideta alustama. See on märguanne, et sa oled õppinud ja lahti lasknud millegist, mis sulle on varem haiget teinud.

Unenägu, kus vaadatakse pealt, kui sa wc-d kasutad, sümboliseerib ärkvel olles ajal privaatsuse rikkumist. Keegi sekkub asjadesse, mis tegelikult ei puutu temasse. See võib tähenda ka seda, et sul on väga raske lasta asjadest lahti, mis sulle liiga teevad.

Kui sul on meeletu vajadus wc-d kasutada, siis on sul ka meeletu vajadus mõnest asjast enda elus vabaks saada. On midagi, mis sind nii väga häirib, et sa ei suuda teistele olulistele asjadele keskenduda.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlike unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Ingli Aurat, Titaanium Aurat, Aqua Aurat, Lasuriiti, Sinist Kvartsi või mõnda teist unenägude kristalli.

Dumortjeriidi päikeseratas on kristall, mis aitab ettekuulutavaid unenägusid tuua.
Uuendatud: 16.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja