KUNINGAS-UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kuninga ilmnemine sinu unenäos sümboliseerib autoriteeti, võimu, millegi saavutamist või mehelikku figuuri, kes sinu jaoks on elus kõrgel kohal või suure tähtusega. See, mida kuningas sinu unes tegelikult tähendab ja mida see nägemus sulle tuleb rääkima, selle saad teada siis, kui detailselt seletad enda jaoks lahti selle täpse tähenduse, teised sümbolid unes ja ka emotsiooni, mida uni sulle pakkus. Nagu ma ikka ütlen - unenägu tuleb otsast lõpuni lahti seletada, jätte mitte ühtegi tegevust ega sümbolit läbi analüüsimata, vastasel juhul saad sa vale informatsiooni enda jaoks.

Kui sinu unenägudes hakkab sageli kuningas käima või sa näed pidevalt ühte ja sama und uuesti ning uuesti kuningast, siis on see märk sellest, et sa soovid enda positsiooni, staatust ja au võimendada. Sa soovid muutuda tugevamaks teiste silmis, soovid saada heasse nimekirja kellegi suhtes või isegi mõnel juhul, olenevalt inimesest, end kuulsamaks muuta.

Kui kuninga unenägu on negatiivse alatooniga ja see pidevalt kordub, siis on see märk sinu alateadvuselt, et sul on vaja tunnustust. Sa ootad, et keegi tunnustaks sind ja sa tunned, et sind ei väärtustata.

Jäta meelde! Kui kuningas unes toob hirmu, negatiivsust ja see uni, milles ta on, on sinu jaoks kõheda alatooniga, siis kuninga positiivne sõnum tõlgi ära vastandiks. Ehk kui kuningas positiivses unes peaks tooma jõudu, enesekindlust, siis negatiivselt võetuna peaks see tooma enesekindluse ja isikliku väe kadumist.
 

KUNINGAS Üldiselt kuningat enda unes nähes annab sinu alateadvus sulle teada, et sa oled vägagi kursis sellega, kes sa oled, kui väärtuslik sa oled, mida sa suudad, milleks oled sa suuteline ja sa tajud enda võimu/võimekust millegi suhtes. Mille suhtes? Seda pead sa analüüsima lahti ise iseenda jaoks.


Sajandeid tagasi usuti, et kui sa näed kuningat unes ja sa oled vallaline neiu või naine, siis peagi võib sinu ellu saabuda keegi, kes sinu armastuse ära teenib.

Unes kuninga kuju, maali või fotot nähes annab sinu alateadvus märku, et sul on vaja kellegi poolt heakskiitu. Sa ootad tunnustust, heakskiitu ja komplimente, et end hästi tunda.

Kui sa näed unes, et sa ise oled kuningas, siis sa tunned, et sa oled kellelegi kasulik. See on unenägu, kus sa tajud enda positsiooni, enda jõudu, võimekust ja oskust teisi inimesi aidata. See, keda sa aitad, saad sa unes samuti teada, analüüsides lahti kõik sümbolid, inimesed ja tegevused. Kui sa oled unes ise kuningas, siis sa tunned end hästi ka ärkvel olles, teades, et sa oled positiivne ja võimekas antud eluperioodil. See on ka taju selle kohta, et sa usud paremasse tulevikku, sa näed, et tulevik on helgem.

Unenägu, kus sa oled kuninga lemmik või tema naine, sümboliseerib seda, et sul on väga kõrge spirituaalne energia väli ning sinu hing on kasvamas. See näitab ka sinu jõudu, väge, tugevust ja ka seda, et paljud inimesed vaatavad sind aukartusega. Unenägu annab sulle teada ka seda, et sa ise tunned end võimekana. See unenägu vihjab ka suurtele ja kõrgete ambitsioonidele, mis hakkavad peagi täide minema.

Unes kuninga hobust või kuningat hobusega nähes on vihje sellele, et paljud inimesed kadestavad sinu materiaalset seisu. Sinule lohutuseks võib seda öelda, et see kadedus toidab sind külluse energiaga, mitte ei vii seda sinu juurest minema.

Kui oled ise kuningas või sind teenindatakse kuninga juures, siis annab sinu alateadvus sulle teada, et keegi või paljud inimesed soovivad sinu meelejärgi olla.

KUNINGAS RÄÄGIB Kui sa näed enda unes, et sa suhtled kuningaga või ta räägib sulle midagi, siis tuleb tema sõnad meelde jätta, kui need olid selged. See sõnum, mida ta unes rääkis, seda on sul sõna-sõnalt ka päriselt vaja. Kui sa ei mäleta seda teemat, millest te rääkisite, siis on see ettekuulutus selle kohta, et peagi tuleb keegi sulle head nõu andma. See, kes seda tuleb andma, on suure tõenäosusega mees. See mees on sinu jaoks tähtsal kohal, see võib olla sinu enda mees, vend, isa või kasvõi parim sõber. Kuningas unes sinuga rääkimas sümboliseerib väga hea vihje saamist millegi kohta, mis sulle kasulik on. See on targemaks saamise märk ja uue vaatenurga nägemine mõne asja suhtes.

Kui unes sina ise soovid kuningaga rääkida, aga kuningas sinuga kas ei soovi rääkida või ta lihtsalt ei tee seda, siis ärkvel olles ajal sa otsid nõu, soovid tuge saada kelleltki.

KUNINGA TEENER Kui sa oled unes kuninga alluvuses ehk teener, siis on see märk selle kohta, et peagi sa hakkad mõistma, mis sinu tõeline väärtus tööalaselt/erialaselt on. Sul võib tulla mõte või idee eneseteostamise kohta. Sa võid leida unistuste töö või eriala, mida selgeks enda kohta teha. Kui sa unes teed tööd kuninga teenistuses, siis võib peagi ilmsiks tulla midagi väga huvitavat, kummalist või erilist sinu tööga seotult. Sa võid enda jaoks midagi avastada, mingisuguse võimaluse või sinu töö juurest tuleb uudis, mis sind vägagi mõjutab.
 

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlike unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Ingli Aurat, Titaanium Aurat, Aqua Aurat, Lasuriiti, Sinist Kuldkivi või mõnda teist unenägude kristalli.

Sinise Kuldkivi päikeseratas on kristall, mis aitab ettekuulutavaid unenägusid tuua.
Uuendatud: 18.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja