RAHA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .


Raha sümboliseerib võimu ja millegi tähtsa saavutamist. Kui sa näed raha unes, siis ole hea seleta enda jaoks see unenägu võimalikult detailselt ära, et sa saaksid sellest unenäost endale õige vastuse üles otsida. Unenägusi ei tohiks mitte kunagi seletada poolikult ja sellest vaid mõnda sümbolit lahti seletada. Kui seda tehakse poolikult, siis vastust sa sellest unenäost endale kindlasti ei leia.


Kui sa unes tunned, et sa oled väga rikas, siis peagi võid sa leida hea võimaluse enda materiaalset seisu paremaks muuta ja enda rahalistele probleemidele lahendusi leida.

Kui sa unes tunned, et sul ei ole raha ja sa oled väga vaene, siis sa võid peagi kedagi alt vedada. See võib tähendada ka seda, et sa oled juba pettumust valmistanud.

Inimesed, kes on hingelt halvad ja kui nad näevad unes raha, siis on see märk nende õeluse suurenemisest. Õela, kadeda ja agressiivse inimese unes sümboliseerib raha agressiivsuse suurenemist, sõltuvushaiguste teket.

RAHA Raha sümboliseerib võimu, millegi saavutamist ja see ei pea olema alati materiaalne saavutus. Unenäod sümboliseerivad nii vaimset kui ka materiaalset maailma korraga.

Unes raha nägemine viitab enesekindlusele ja tunnetusele, et sa suudad ning jaksad midagi teha. Raha sümboliseerib sinu enda tundeid millegi suhtes, mille suhtes sa tajud enesekindlust.

Mida rohkem raha sul unes on ja mida õnnelikum sa selle üle oled, seda suuremad võimalused sinu ellu tulevad. See on märk selle kohta, et sinu elu muutub paremaks ja lihtsamaks.

Kui sa hoiad lihtsalt raha käes, siis see näitab seda, et sa oled valmis uuteks projektideks ja ülesanneteks. Sinu alateadvus otsib uusi väljakutseid ja võimalusi.

Raha sümboliseerib millegi avastamist, mille suhtes sul võib kasu olla ja millegi väga väärtusliku toomist enda ellu. Raha unes nägemine võib viidata headele võimalustele ja soovide täitumistele. See, mida raha täpsemalt sinu unes tähendab, seda tuleb lahti analüüsida läbi teiste tegevuste ja sümbolite, mis seal samas unenäos oli.

Negatiivses unenäos ehk sellises nägemuses, kus kõik on hirmuäratav ja teised sümbolid on halba tõotavad, siis raha sümboliseerib järgmist: Sul võetakse millegi suhtes võimalus ära, sa tunned abitust või keegi soovib sulle halba ning sinu edu takistada.

Kui sa näed unes, et kellegi pilt on rahatähe peal, siis peagi saab see inimene väga suure õnne osaliseks.

Unenägu, kus sa näed raha, mis ei ole sinu igapäevases kasutuses ehk mõne teise riigi raha on väga hea ettekuulutus. See on märk selle kohta, et sa oled avastamas enda ühte eluülesannet ja sa oled selle poole teel.

UNES RAHA LEIDMINE See ettekuulutus on hea, kui sa leiad unes raha. See tähendab seda, et sa leiad enda jaoks väljapääsu mingisugusest halvast või raskest situatsioonist. Sa tunned, kuidas sinu elujõud ja motivatsioon on millegi suhtes tagasi tulnud. Unes raha nägemine sümboliseerib võimu ja jõu suurenemist.

RAHA VÕITMINE Raha võitmine viitab sinu tunnetele. See annab sulle märku, et sa tunned end hästi, elavana ja õnnelikuna. Raha võitmine on ettekuulutus heade uudiste kuulmise suhtes ja õnnelikuks saamisest. Raha võitmine sümboliseerib väga suurt õnne ja üldjuhul seda emotsionaalses mõttes.

RAHA SÄÄSTMINE VÕI KOGUMINE Sümboliseerib mõne projekti sisse enda energia suunamist. Võetakse ette mõni eesmärk, mille suhtes pingutada ja mida ellu viia.

RAHA LAENAMINE Unenägu, kus sa laenad enda raha, sümboliseerib kellegi teise suhtes pettumuse saamist. See näitab seda, et peagi võid sa pettuda enda sõbras, elukaaslases või kelles iganes. Kui sa näed unes seda inimest, kellele sa raha laenad, siis see sümboliseerib teda. Kui sa ise laenad raha, siis sina ise valmistad teisele inimesele pettumust.


KUI SUL EI OLE RAHA Unenägu, kus sul ei ole raha või sa väga muretsed selle üle, et sul ei ole raha, see ei ole head toov ettekuuluutus. See sümboliseerib sinu madalat enesehinnangut millegi suhtes või tunnet, et sa lihtsalt ei suuda enam hakkama saada. See, mille suhtes sul sellised negatiivsed mõtted on, seda seletab ülejäänud unenägu lahti.

RAHA ANDMINE Kui unenäos keegi annab sulle raha, siis sinus tärkab uus elujõud ja energia. See on märk selle kohta, et sa tuled niiöelda "mustast august" välja. Sa saad millegi suhtes uuesti elujõu ja motivatsiooni tagasi. Võib-olla on sul olnud millegi suhtes hirm ja nüüd see unenägu vihjab sulle, et see hirm kaob ära. Selle hirmu asemel tuleb motivatsioon ja teotahe. Kui sulle antakse unes raha, siis see on märk sinu enda emotsionaalsete probleemide lahenemisest, hea võimaluse leidmisest ja see võib otseses mõttes näidata ka raha saamist.

Kui sa annad unes kellelegi teisele raha, siis sa motiveerid seda inimest ja annad talle julgustust millegi tegemisel. Kui unenäo üldine emotsioon on negatiivne ja sa annad raha ära, siis vihjab see selle kohta, et sa annad enda head õnne kellelegi teisele ära.

RAHA LUGEMINE Kui sa unes loed raha või arvutad seda, kui palju sul raha on, siis sellel on vägagi huvitav tähendus olemas. Kui sa loed raha ja sa oled õnnelik samal ajal, siis sinu enesehinnang kasvab. Kui sa samal ajal tunned, et raha on puudu, siis see näitab sinu kadedat hinge. Kui sa loed raha ja sa ei suuda mitte kuidagi ära lõpetada raha lugemist, siis on see märk väga erilise võimaluse ellu tulemisest. Kui sa loed unes salaja enda raha, siis see näitab sinu passiivset suhtumist teatud inimese suhtes. Tavaliselt see sümboliseerib õnnetuse pealt nägemist ja selle inimese hätta jätmist. Kui sa loed unes raha ja sa oled ülimalt õnnelik selle üle, siis see viitab sinu enda külluse suurenemisele.

RAHA VARASTAMINE Kui sa enda unenäos varastad raha, siis see sümboliseerib võimalustest kinni haaramist. Kui sa tead seda, kelle käest sa raha varastad, siis sa saad läbi selle inimese väga hea võimaluse eneseteostamiseks. Kui sa varastad mõnest asutusest raha, siis defineeri selle asutuse unenäo sümboli mõiste, et aru saada, millega on see võimalus seotud.

Raha varastamine näitab seda, et sa haarad kinni heast võimalusest ja sa ei hooli sellest, mida teised sinu käitumisest arvavad. Sa elad hetkes ja üritad endale kasulikku võimalust ära kasutada. Üldjuhul raha varastamine tähendab kiiret reaktsiooni ja äkilisi muudatusi.

KUI KEEGI TEINE VARASTAB SINULT RAHA Sümboliseerib sinu negatiivset mõttemaailma, mis ei lase sul häid võimalusi näha. See näitab, et sa oled millegi või kellegi suhtes ülekohtune. Kui sa tead seda inimest, kes sinult raha varastab, siis sa suhtud sellesse inimesse halvasti ja sa võiksid enda suhtumist muuta. See sama negatiivne mõtteviis võib sulle väga palju halba ja õnnetust tuua.

 

KUI KEEGI TEINE ANNAB UNES RAHA ÄRA, siis sellise unenäo tähendus võib viidata kahele erinevale asjale. Kui see keegi, kes unes raha ära andis, andis selle suurima heameelega, siis see unenägu viitab väga lahkele inimesele, kes teeb teistele head - head nii, et ise ei soovi tagasi midagi saada.

 

Kui see keegi andis oma raha ära nii, et ta tegelikult ei soovinud seda teha, siis teda kasutatakse ära. Võib-olla sa nägid unes enda lähedast, kes kinkis raha ära ja tegelikkuses sa tunned, kuidas teised kasutavad teda ära.

 

Unenägu, kus sa tundsid halba meelt selle üle, et see keegi andis oma raha ära, siis see võib viidata sinu soovile olla selle sama inimesega koos, kes raha ära andis. Sa tunned, et ta ei pööra piisavalt palju tähelepanu sulle ja sa igatsed teda.


Soovitan luua sul enda voodi kõrvale, voodi alla või selle lähedale prohvetlikke unenägusid esile kutsuva kristallide komplekti. Sinna komplekti võiks esimeste kristallide seas kuuluda Opaliit, mis aitab sinu Inglite poolt sulle sõnumeid tuua. Peale selle sobib üheks esimeseks kristalliks Ingli Aura Kvarts ja Dumortjeriit. Need kristallid oskavad avada sinu meeli ettekuulutustele. Hiljem võid kristalle juurde lisada...

Uuendatud: 17.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja