KRISTALLID - UNIVERSAALSED HAIGUSTE TERVENDAJAD

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

 

Kristalle kasutatakse mitte ainult vaimseks arenguks, Inglitega kontakteerumiseks ja enda kaitsmiseks vaid kristalle kasutatakse ka terviseprobleemide ravitsemiseks, tervendamiseks ja spirituaalse väe andmiseks, et mõni terviseprobleem sinu füüsilisest kehast ära saaks kaduda.

 

Terviseprobleemid on füüsilises ja emotsionaalses kehas korraga. Kristalle kasutatakse selleks, et neid probleeme emotsionaalsest kehast välja juhtida, tervendada seda energia allikat ning selle kaudu saab ka füüsiline keha jõudu juurde, et haigusseisundist vabaks lasta.

 

Kristalle kasutatakse keha taastamiseks, elujõu ja tervendava energia andmiseks. Ka selleks, et enda mõtted positiivsena hoida, et tervendus saaks üldse toimidagi.

 

On olemas universaalsed tervisekristallid, mida võib igaüks kasutada ja igal eluperioodil endaga kanda.

 

ŠUNGIIDI VEE-ELIKSIIR JA ŠUNGIIDI KANDMINE

 

Šungiit on võimsa väega tervendav kristall, mida peetakse üheks tugevamaks tervise tugevdajaks. Seda kasutatakse rasketest haigustest taastumiseks, raskete haiguste arengu pidurdamiseks ja enda kaitsmiseks terviserikete tekete eest.

 

Šungiidi püramiidiga tehakse vee-eliksiire, mida võib juua terve elu vältel just siis, kui sa tunned, et selleks vaja on. Šungiidi püramiidi hoitakse ka haige voodi kõrval, et enda Aurasse tervendavat energiat juhtida.

 

Kanna seda kristalli kaelas või käe peal, kui soovid endast haigusi eemale hoida või end tervendada.

 

Šungiiti kasutatase vähkkasvajate arengu pidurdamiseks ja immuunsuse tugevdamiseks.

 

KRÜSOKOLLA JA HINGAMISTEED

 

Krüsokolla on üks tõhusamaid kristalle, kui soovitakse hingamisteid tervendada ja immuunsust tugevdada. Krüsokollat kantakse talismanina kaelas või kõrvarõngastena kõrvas, kui sul on probleeme ülemiste hingamisteedega. Aitab neid, kellel on pidevalt nohu, köha ja erinevad külmetushaigused kallal.

 

Krüsokolla tavalisest poleeritud kristallist võib teha endale tervendavat vee-eliksiiri või hoida seda enda padja all. Eriti kasulik on Krüsokolla lastele, kes on pidevalt külmetushaiguste küüsis. Nende laste tuppa soovitan ma panna Krüsokollat ja kui seal on ka Tõlvlehiku taim, siis selle taime kõrvale. Tõlvlehik tervendab samuti hingamisteid.

 

BRETŠASTUNUD JASPIS JA TERVISERIKETE PEREKONNAST EEMALHOIDMINE

 

Bretšastunud Jaspis on Šungiidi kõrval teine üks tugevamaid universaalseid tervendajaid. Seda kristalli võib kanda ja kasutada ükskõik millise haiguse tervendamiseks. Kui on olemas teatud haigus, siis võib Bretšastunud Jaspist selleks kanda, et see teine tervendav kristall, mis on konkreetse haiguse tervendaja, et selle tervendus oleks kiirem.

 

Bretšastunud Jaspist hoia voodi kõrval või hoia seda enda kodu Idapoolses toas, et see haigust perekonnast eemale hoiaks.

 

Bretšastunud Jaspise püramiide saab kasutada kodu Feng Shui energia parandamiseks ja haiguste kodust eemale hoidmiseks.

 

VEREKIVI ON VERE TUGEVDAJA

 

Kellel on probleeme kehvveresusega või kellel on probleeme vitamiinide omastamisega, siis Verekivi on see kristall, mis sind sellisel puhul aitab. Verekivi soovitan ma neil kanda, kellel on pidevalt probleeme vere tervisega. Verekivi aitab neid, kes tunnevad end nõrgalt ja kes pidevalt haigestuvad. Verekivi aitab taastuda haigusest ja tugevdada tervist. Kui sul on olnud mõni ravikuur peal, siis on Verekivi see kristall, mis aitab üleliigsed ravimid kehast välja juhtida.

 

Verekivi on soovitatav kanda selleks, et enda tervist kaitsta suuremate terviserikete eest. Soovitatav kanda neil, kes on läbi põdenud mõne raskema või pikaajalisema haiguse.

 

Verekivi võib koos Bretšastunud Jaspisega, Krüsokollaga ja Šungiidiga kodu Idapoolsesse tuppa asetada, et need kaitseksid sinu ning sinu perekonna tervist. Kodu Idapoolne nurk on Feng Shui järgi tervise ilmakaar ja kui seal on tervendavad kristallid, siis kodus olev energia kaitseb haigeks jäämise eest.

 

SAMMALAHHAAT TUGEVDAB IMMUUNSUST

 

Üheks peamiseks immuunsuse hoidjaks on Sammalahhaadi kristall. Sammalahhaati kantakse selleks, et enda üldist enesetunnet paremaks muuta ja end pisikestest haigustest eemale hoida. Sammalahhaat kaitseb külmetamise ja erinevate nakkushaiguste eest. Tugevdab immuunsust ja aitab kiiremini tervemaks muutuda.

 

KÕIKIDEL KRISTALLIDEL ON OMAD TERVENDAVAD OMADUSED

 

Tegelikult on nii, et igal kristallil on omad konkreetsed tervendavad omadused. Siin ülalpool tõin ma välja need, mis omavad universaalseid tervendavaid omadusi ja mida kasutatakse ükskõik millisest haigusest välja tulemise jaoks.

 

Kui sa soovid konkreetsele haigusseisundile leida kristalli, siis kasuta minu lehel olevat otsingu süsteemi. Kirjuta otsingusse lihtsalt terviseprobleemi märksõna ja sa leiad endale vajaliku tervendava kristalli üles.

 

Kirjuta sinna näiteks "epilepsia" ja selle peale tuleb välja kristall nimega Botswana Ahhaat. Kirjuta otsingusse näiteks "hambavalu" ja selle peale tuleb välja Lasuriit.

Uuendatud: 24.02.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja