AKEN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .


Kui sa näed unes akent, siis see on vihje sinu alateadvuselt, et sa soovid millegi kohta rohkem teada saada, sa muudad enda vaatenurka mingi teema koha pealt, sa hakkad elus asju teises valguses nägema või sinu silmad avatakse. See, mida aken just sinu unenäos sümboliseeris, seda pead sa lahti seletama nii, et sa analüüsid kõik detailid, emotsioonid, kogemused ja mõtted enda unenäo juures lahti.

Kui sa mäletad seda, mida sa läbi akna unes nägid, siis defineeri ka see sümbolism ära, kui see on sümbolina sinu nägemusse toodud. See, mida sa aknast näed või kus kohas sinu aken unenäos eksisteerib, see on väga oluline informatsiooni kandja.

AKEN JA AKNAD

Unenägu, kus sa vaatad aknast välja, soovid sellest välja vaadata või vaatad ning unistad samal ajal, see on märk selle kohta, et sul on millegi kohta veel palju teada. On midagi, mida sa veel ei tea ja on palju veel avastada.

Unenägu, kus sa avad akna, sümboliseerib seda, et sul on soovi ja jõudu millegi tegemise jaoks. See on märk selle kohta, et sa ise tahad midagi paremaks muuta ja sul on midagi, mida teistele pakkuda/näidata.

Unenägu, kus sa enda akna kinni paned või paned mitmeid aknaid sulged, siis on see märk millestki loobumisest või mingisuguse teema seljataha jätmisest.

Mida rohkem on sinu unenäos aknaid, seda suurem on selle akna sümbol ja tähendus.

Akende pesemine

 

Nägemus, kus sa pesed aknaid või sul on väga suur soov pesta akent, sümboliseerib millegi suhtes selgemate mõtete saamist. Akende pesemine on vihje sinu alateadvusest selle kohta, et sul on vaja selgust ja sa hakkad selguse nimel tööd tegema.

 

Akende pesemine on väga hea endeline sõnum, mis toob sulle teate, et peagi võid sa mõista, kuidas enda eluga edasi liikuda.

Koputamine 

 

Unenägu, kus sa kuuled, et keegi sinu akna peale koputab, on märk selle kohta, et peagi on sinu ellu saabumas mingil määral õnne.

Määrdunud või puhtad aknad 

 

Kui aknad on tumedad, udused või isegi mustad sinu unenäos, siis see, mida sa avastama hakkad, ei ole mitte kuidagi hea. Sinu ellu võib tulla periood, kus sul ei ole soov enam edasi liikuda ja sa ei suuda positiivsust näha tuleviku osas. Kui aknad on selged ja puhtad, siis selle tähendus on täpselt vastupidine.

 

Katkine aken ja akna parandamine

 

Unenägu, kus sa näed katkiseid või lõhutud aknaid, see on märk selle kohta, et sa oled täna haavatav mingisuguse teema suhtes. Võib-olla ülejäänud unenägu annab sulle teada, miks ja mille suhtes sa haavatav oled. Katkiste akende nägemine annab sulle ka soovituse, et sa mõtleksid mõne teema enda jaoks elus selgemaks ja positiivsemaks. See võib olla ka märk sinu alateadvuselt, et sa reageerid millegi suhtes liialt negatiivselt. Samas, kui sa unenäos parandad katkiseid aknaid, on see märk selle kohta, et sa võtad ennast kokku ja üritad uuesti jalgadele saada. Võib-olla on sul suhtes raske periood olnud ja nüüd sa hakkad seda sama suhet uuesti terveks tegema.

Kardinad akna ees või eest ära võtmine 

 

Kui unenäos on akende ees kardinad, siis on selge see, et sa varjad kellegi eest midagi. Võib-olla on see midagi, mida sa ei soovi paljastada, sa soovid midagi saladuses hoida põhjusega. Kui sa unenäos soovid akendelt kardinad eemaldada või teed seda, siis sa ka enda ärkvel olles ajal paljastad teiste jaoks midagi. Võib-olla oled sa salaja plaaninud midagi head juba pikka aega ja nüüd sa oled valmis selle teiste ette tooma.


Aknast sisse või välja ronimine 

 

Nägemus, kus sa ronid aknast sisse või välja, sümboliseerib varjatud tegevust. Kui sina oled see, kes ronib akna küljes, siis oled sina see, kes salatseb. Kui sa näed kedagi teist aknast sisenemas või väljumas, siis tema salatseb ning see on sinu eest millegi varjamine. Teine võimalus on see, et kui ülejäänud unenägu on väga hea tähendusega ja sina oled see, kes ronib aknas, siis see vihjab sinu enda soovi saatust paremaks muuta. See vihjab sellele, et sa ise lood enda teed ja enda võimalused siin elus.


Akna või akende suurus on unenäos sama moodi tähendusrikas. Nüüd tuleta meelde, millises suuruses sinu akned või aknad nägemuses olid.


Väike või väikesed aknad

 

Mida väiksem on aken sinu unenäos, seda väiksem on see informatsioon, mille kohta sinu nägemus räägib. Seda vähem on avastada ja seda vähem tähendusrikas see sinu jaoks on. Väikesed aknad annavad vihje ka selle kohta, et sa peaksid uute olukordade suhtes rahulikumalt reageerima ja sul on vaja enda energiat millegi suhtes maha vaigistada.


Suur või suured aknad 
 
Suured aknad sümboliseerivad uusi suuri ja võimsaid avastusi ning lootuse teket millegi suhtes. Kui sa näed suuri aknaid unes, siis see näitab seda, et sa oled valmis uuteks ettevõtmisteks ja uuteks võimalusteks.

Kui sa soovid prohvetlikke unenägusi näha ja õppida iseenda unenägusid tõlgendama, siis ma soovitan kanda Ametüsti ja Ametüst Aura kristalli. Kanna seda isegi öösel endaga või pane see padja alla, kui sa soovid unenägusid esile kutsuda. Neid kristalle võib hoida ka unenägude kristallide komplektis. Soovitan ka Tselestiit geoodi voodi all hoida, et see avaks sind unenägudele.
Uuendatud: 12.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja