NUMBER 5 - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kindlasti oled sa unes näinud konkreetset numbrit või teatud arv elemente? Või sulle tuli mõni hing teatud numbri  kohta unes sosistama? Igatahes võivad ka numbrid sinu unenägudesse ilmuda. Igal numbril on oma tähendus, seda ma olen eelnevalt seletanud ka Inglite numbrite juures.

 

Kui sinu unenäos keegi sosistas sulle number viie või mõni hing tuli sulle seda ütema, siis selle tähenduse leiad SIIT, Ingli number 5, 55, 555 ja 5555 alt. Sellisel juhul toodi sulle Ingli sõnum.

 

Juhul, kui sa nägid viite erinevat ühesugust elementi või sa nägid lihtsalt number viite unes, siis selle tähendus on järgmine. Tuletan sulle meelde ka seda, et sa pead enda jaoks lahti seletama nende sümbolite tähenduse, kui midagi oli viis tükki.

 

NUMBER 5

 

Number viie unes nägemine toob head ennet, isegi siis, kui unes olevad teised sümbolid on negatiivsed. Kui nii on, siis sellisel juhul number viis leevendab negatiivsete sümbolite tähendust.

 

Number viis sümboliseerib head ennet ja õnne. Midagi võib sinu eluteele tulla, mis teeb sind õnnelikuks. Number viis võib viidata sinu andele, oskusele ja headele ideedele, mis võivad vilja kandma hakata.

 

Unes number viie kirjutamine või selle numbri kirjutatult nägemine ütleb sulle - Sa oled peagi õnnega kuhjatud!
 

Number viie unes nägemine viitab ka sellele, et sa saad selle, mille oled ära teeninud. Seega see võib olla sinu enda karma poolt hüüe: "Sa oled tublit tööd teinud!"

 

Kui sa seda numbrit unes nägid, siis kindlasti usalda enda intuitsiooni erinevate otsuste vastu võtmisel ja jälgi enda sisetunnet. Sulle soovitakse number viiega öelda ka seda, et see mida sa tunned, see vastab kõik tõele.

 

Juhul, kui sa nägid viite ühesugust elementi või sümbolit, siis defineeri enda jaoks nende elementide tähendus ära. Sellisel juhul viitab number viis konkreetsemat sorti õnnele. Nende elementide lahti seletamisel saad sa teada, kus poolt see õnn on sinu poole tulemas või millist sisetunnet sa usaldama peaksid.

 

Prohvetlikke unenägusid saad sa endal esile kutsuda, seda aitavad teha kristallid. Üheks unenägude esile kutsujaks on näiteks Phosposideriit. Riputa Phosopsideriidi päikeseratas enda unenäopüüdja külge või voodi kohale. See on kristall, mis avab sind ettekuulutavatele nägemustele.

Uuendatud: 08.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja