JÄÄKARU - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Jääkaru sümboliseerib mitmeid erinevaid mõtteid ja tema unes nägemise puhul pead sa eriti hoolas olema enda unenäo seletamise juures. Seda sellepärast, et sa kogemata valesti aru ei saaks selle tähenduse kohta ja et sa endale unenägu valesti ära ei seletaks.

 

"Emotsionaalsel tasandil sümboliseerib sisemist jõudu ja vastupidavust"

 

Jääkaru selle emotsionaalses mõttes võib viidata sinu enda sisemisele tugevusele, sinu vastupidavusele. Kui sa näed unes jääkaru, kes otseselt sinuga kokku ei puutu, vaid lihtsalt ta on kuskil eemal või jalutab sinu lähedalt läbi - siis see sümboliseerib sind ennast. Sulle antakse sellega teada, et sinus on piisavalt palju jõudu, millega sa suudad enda probleemidest üle olla. See on märguanne, et sa saad hakkama. Üldiselt sellisel juhul peaksid ka sa ise tundma, et sul on suhteliselt raske periood olnud ja sul on rohkem kurnatust ning negatiivseid mõtteid. Kui nii on, siis kindlasti võib see olla sinu enda alateadvuse või kaitsvate Inglite poolt olla märguanne, et sa saad hakkama. See periood on ületatav ja sa suudad taas enda väe taastada.

 

JÄÄKARU

 

Jääkaru tuleb sind hoiatama, et sa peaksid kindlasti end kokku võtma, püsti tõusma ja millegi eest seisma hakkama. Sa pead koguma energiat, et raske ajaga silmitsi seista. Olgu selleks raskeks perioodiks sinu sisemised probleemid või inimene/inimesed, kes sind üritavad nõrgestama hakata. Igatahes midagi on, mille suhtes sa pead valvas olema ja millega sa pead võitlema hakkama. Sa pead olema valmis enda eest seismiseks ja enda elu üle kontrolli haaramiseks.

 

Lisaks kõigele sellele võib Jääkaru viidata ka vajadusele, kus sa pead end tõestama ja enda sõna maksma panema. Sa pead hoolimata kellegi teise ülbusest enda eest seisma isegi siis, kui see ei ole sinu moodi olla nii kaitsval positsioonil. Kui sa Jääkaru unes näed, siis tea seda, et sa pead end kaitsma ja seda täpselt nii, kuidas vaja on.

 

JÄÄKARU NÄGEMINE kaugemalt ehk distantsilt sümboliseerib ohu tajumist enne selle saabumist. See võib viidata ka sellele, et sind ümbritseb väga palju sakalavalaid inimesi. Selle unenäo eest peaksid sa kindlasti tänulik olema, et sulle antakse hoiatus selliste inimeste kohta.

 

KUI JÄÄKARU OHUSTAB SIND, sulle tundub, et ta on kuidagi viisi sulle ohtlik ja sa kardad teda, siis ta sümboliseerib vaelast. Inimest, kes soovib sulle halba ja kes ootab sinu langemist.

 

See on märguanne lähenevast ohust, mis võib sinu teele läbi kellegi tulla. Kui neid Jääkarusid on mitmeid, siis neid halbu inimesi on ka rohkem. Kui sa näed sellist unenägu, siis ole väga ettevaatlik kõigi suhtes. Kontrolli, mida sa kellelegi räägid ja kellele mida lubad.

 

Kusjuures Jääkaru sümboliseerib ka inimest, kes on naeratava näoga petist. Ehk kedagi, kelle halbadest kavatsustest sa kohe ei pruugi aru saada.

 

Juhul, kui Jääkaru või Jääkarud saavad sind kätte, siis sa saad peagi ka väga halva kogemuse. Kui Jääkaru ei suuda sind kinni püüda, sulle liiga teha ja sa suudad tema eest ära põgeneda, siis sa suudad läheneva ohu endast eemale lükata.

 

JÄÄKARU SURM VÕI SINU SURM Kui sa sured Jääkaru pärast ära, siis sinu vaenlane saab võitu üle sinu. Kui sa tapad Jääkaru ära, siis sa võidad enda vaenlast ja suudad tema salakavala plaani ära peatada.

 

VÄIKE JÄÄKARU sümboliseerib kedagi, kes meelega või nimme soovib sulle liiga teha. Kes naudib sulle liiga tegemist ja kes ootab, et sa kannataksid. Kedagi, kes on väga haiglase mõttemaailmaga ja salakaval.

 

SUUR JÄÄKARU sümboliseerib tagasihoidlikumat vaenlast või salakavalat inimest. Inimest, kelle teod ei ole nii võikad, kuid kurjad ning selle inimese tegu on rohkem läbinähtav. Siiski sümboliseerib see kedagi, kes soovib sulle halba.

 

Jääkaru unes nägemine, sellesse tuleb kindlasti tõsiselt suhtuda, kuna enamjaolt see toob siiski halvaendelist teadet. Unenäos halvaendeliste märkide nägemine annab sulle võimaluse sellistest situatsioonidest ja halbadest inimestest eemale end hoida.

 

Põleta vahetult enne magama minekut Oonüks-Marmori küünlaaluse sees küünalt, et sinu Aura oleks piisavalt lõõgastunud, mis omakorda aitab unenägudel kergemini esile tulla.

Uuendatud: 22.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja