SUHTES PETMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kindlasti sa oled unes vähemalt korra näinud seda, et kas sind on petetud või sa oled ise see, kes on kedagi petnud. Näiteks enda kallima seljataga kellegi teisega koos olnud. Selline unenägu võib sind päris tugevalt rivist välja viia. Ärgates võid sa tunda reaalset pettumuse ja reetmise tunnet. Kui nägid unes seda, et sinu kallim oli koos kellegi teisega, siis sa võid üles ärgates tunda täpselt sama moodi reetmise tunnet nii, nagu seda on reaalselt võimalik tunda. Kui sa olid unenäos ise see, kes enda kallimat pettis, siis sul võib üles ärgates olla häbitunne ja tunne, et sa peaksid nüüd seda tema eest varjama. Väga tihti nähakse unes petmist ja mida aeg edasi, seda rohkem on tuldud minu käest just sellele unenäole seletust küsima. Kuna seda on nii paljudel inimestel esinenud, siis mõtlesin selle siia lahti kirjutada.

 

See unenäo seletaja on seotud armastuse reetmisest, romantilisest koosviibimisest ja seksuaalsusest. Kui sa nägid unes, et sina või sinu kallim oli kellegi teisega seksuaalses mõttes koos, siis see on see unenäo seletaja, kus sa võid enda unenäole leida tõlgenduse.

 

Enne, kui sa hakkad enda unenägu seletama, siis sa pead teadma järgmist:

 

- See unenäo seletaja kehtib neile, kes ei karda pidevalt petta saamist. See, kes ise enda kallimat ei reeda. Kui sa pidevalt muretsed petmise pärast või soovid seda ise teha, siis sinu unenägu viitas sinu emotsioonidele.

 

- See unenäo seletaja kehtib neile, kes ei karda petta saamist ja kes ise enda kallimat ei ole reetnud. Kui oled kasvõi kunagi väga ammu enda kallimat kellegiga petnud, siis see unenägu koputab sinu südametunnistusele ja sellel ei ole sümboolika tähendusi.

 

- Kui sa oled eelnevatel päevadel kellegi teise juttu pealt kuulnud seoses reetmise ja petmisega, siis selle unenäo tähendus ei ole sümboolikale sarnanev. Siis see toob esile sinu alateadvuses olevaid mõtteid seoses varasema jutuajamisega.

 

KUI SINA PETAD ENDA KALLIMAT

 

Unenägu, kus sina petad ja reedad enda kallimat, sümboliseerib seda, et sa ei ole aus. Sa ei ole aus kas iseendaga või kellegi teisega. See on märguanne, et sa teeskled või jätad paljud asjad rääkimata. See, millele unenägu viitab, selle sa pead ise välja selgitama. Mõtle selle peale, mille suhtes oled sa viimasel ajal head nägu teinud, kui tegelikult sa ei soovinud seda teha. Kelle ees sa midagi varjad või mida sa teed nii, kuidas sa tegelikult seda ei soovi teha? Mõtle enda viimaste päevade ja eluperioodi peale. Sa peaksid selle vastuse nii kätte saama.

 

Kui sa näed sellist unenägu, siis kindlasti võta seda kui soovitusena. Sinu enda alateadvus soovitab sulle, et ära peta, ära ole keegi teine, ole sina ise, ära näitle ja ole võimalikult siiras. Sinu enda alateadvus soovitab sul olla siiras, see toob sulle palju paremat tulemust ja enesetunnet. Järelikult näitlemine ei ole seda väärt.

 

Teine võimalus on see, et sa tajud kellegi suhtes atraktiivsust ja sinu alateadvus toob selle esile. Mõtle, kas sa oled viimasel ajal kellegi peale mõelnud? Kas keegi on sinus huvi tekitanud?

 

Kui sa petsid enda kallimat, sulle väga meeldis see ja sulle jättis see väga mõnusa tunde sisse, siis see on märk sinu seksuaalsuse kanali avanemisest. Seda vaid juhul, kui sa ärkad üles väga hea enesetundega. Nii, et sa ei tunne süütunnet. Sellisel juhul on see märk sellest, et sinu seksuaalkanal Sakraaltšakras on avanemas. See on märk Sakraaltšakra tervenemisest ja sellisel juhul oli see väga hea unenägu igas mõttes.

 

Kui see loomulikult tähendas seda, siis järgmiste päevade või nädalate jooksul võid sa tunda enda sees rohkem kirge. Sul tekib soov sensuaalse ja seksuaalse läheduse suhtes. Seksuaalsus on osa elust ja iga täiskasvanud inimene peab tundma end seksuaalsena. Kui nii on, siis on Sakraaltšakra terve ja kõik ülejäänud Sakraaltšakra energiad on avatud. Nagu näiteks tööedu, ambitsioonikus, eluenergia, positiivsus ja positiivne enesekindlust.

 

Juhul, kui sa oled vallaline ja näed unes, et sa petad enda oletavat kaaslast, siis see võib sulle väga palju head ette ennustada. Väga tihti nähakse sellist unenägu, kui peagi on armastaja sinu teele saabumas. See võib olla alateadvuse märguanne saabuvast armastusest ja selle üles leidmisest. Seega jääme head ootama!  Kui sa sellist unenägu näed, siis soovitan sul enda kõik armastuse ligi tõmbamise kristallid üles leida, need ära puhastada, laadida ja seejärel kandma hakata. Seda selleks, et armastus tõepoolest leiaks tee sinuni.

 

KUI SINU KALLIM PETAB SIND

 

Unenägu, kus sa näed, et sinu kallim on kellegi teisega koos, siis see viitab sinu madalale enesehinnangule. See on märguanne selle kohta, et sa ei tunne end atraktiivsena ja sensuaalsena. Sa võid tunda, et sul on madal libiido ja sinu alateadvus annab märku selle kohta. Selline unenägu viitab sinu alateadvuses olevale hirmule, et sa ei ole enda kaaslase jaoks piisavalt hea ja sa ei kõlba temale. Sellise unenäo nägemise juures on see kui häirekell, mis viitab sulle, et sa peaksid enda sensuaalsema poolega tegelema hakkama. Vikerkaare Kuukivi ja Buddha kristall on need kaks kristalli, mis aitavad seksuaalset kirge tõsta. Ka on need kristallid, mis aitavad sinu libiidot tõsta ja end sensuaalses mõttes enesekindlana tunda.

 

Kui sa näed unenäos, et sinu kallim on kellegi teisega seksuaalses mõttes koos, siis see viitab sinu ja tema kaugenemist. See on häirekell, mis ütleb sulle, et sa pead enda suhtesse rohkem aega ja energiat panustama. Märk, et teie suhe hakkab lagunema ja teil on vaja üksteisega füüsiliselt lähedasemad olla. Kui sa näed sellist unenägu, siis püüa ise suhtesse rohkem panustada. Meie alateadvus oskab ohtu tajuda ja alateadvus kasutab unenägusid selleks, et sulle rääkida, mis valesti on. Seda selleks, et sa saaksid enda elu paremaks muuta.

 

Väga vähestel juhtudel võib selline unenägu viidata otsesele reetmisele ja petmisele. Seda sellisel juhul, kui sa oled enda intuitsiooni tugevdamisega tegelenud või kui sul on prohvetlike unenägude jaoks voodi all kristallikomplekt. Väga vähestel juhtudel võib selline unenägu anda sulle märku, et sinu kaaslasel on selline kalduvus või tõepoolest on reetmine toimunud. Üldiselt selline unenägu siiski viitab ebakindlusele ja suhte kaugenemisele.

 

Kui kallim petab sind, siis on see märk ka selle kohta, et sa ise tunned, et tema ei pööra sulle tähelepanu!

 

SEE, KELLEGA SA ISE ENDA KALLIMAT PETAD VÕI TEMA SIND

 

See inimene sinu unenäos, kellega sa enda kaaslast või tema sind petab, tema on väga oluline osa selles unenäos. Kui sa ei mäleta või ei tea, kes ta oli, siis sellel ei ole märkimisväärset tähendust. Kui sa aga tunned teda, siis sellel on.

 

Konkreetne inimene, kellega petetakse, sümboliseerib seda energiat, millest sul kas on puudus või milline energia sinu ellu on tekkimas. Oleneb unenäo kontekstist, kas see siis kuulutab head või halba.

 

Mõtle selle peale, mis tunded sul selle inimese suhtes on. Mida see inimene sinu jaoks sümboliseerib? Kas tugevust, nõrkust, seksuaalsust, enesekindlust, kurbust, viha, romantikat? Iga inimene, keda me teame, on meile arvamuse tekitanud. Mis on sinu arvamus tema suhtes?

 

Kui oled selle välja selgitanud, siis ürita see sõnum kombineerida enda unenäo tähendusega. Juhul, kui see inimene pettis sind sinu enda kaaslasega, siis võib olla see märk selle kohta, et see energia on teie suhtes puudu. Kui see inimene sümboliseerib rõõmsameelsust, siis võib rõõm olla see, millest sa puudust tunned.

 

Seksuaalsust, romantikat ja kirge aitab suhtes esile kutsuda lisaks Vikerkaare Kuukivile, Buddhale ka Rodokrosiidi ja Granaadi kristall. Neid kristalle hoitakse enda voodi kõrval.

Uuendatud: 04.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja