INGLITE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

 

Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu ellu tuleks teatud soovile täitumine. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja teatud signaale, mis suunatakse läbi maagia õigesse kohta. Tänu sellele säilib konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ihaldatud tulemust tuua.

 

Inglite maagia on selleks, et aktiveerida enda kodu Inglitele vastuvõtlikuks ja samas sinu enda hinge nendele avatuks.

 

Inglite maagia avab portaali sinu koduseinte vahel, et sinu koju saaksid Inglid pääseda. Lisaks sellele saavad selles maagias kasutatud kristallid olla sinu esimesed Ingli kristallide komplektis, kuhu sa saad hiljem lisada teisi kristalle. Kui sul on juba Inglitega kontakteerumise kristalle olemas, siis võid need peale maagia teele saatmist need kokku panna. Need lisavad lisaenergiat üksteisele ja suunavad veelgi suuremat väge sinu ellu.

 

INGLITE MAAGIAT TEE SELLEKS, ET...

 

Enda ellu Ingleid ligi kutsuda ja enda kaitseingliga paremat sidet saavutada.

 

Selleks, et sinu Inglite kristallid saaksid võimsamaks muutuda ja Inglitega kontakti.

 

Selleks, et sa suudaksid Ingleid unes näha ja tunda nende olemasolu.

 

Maagia avab Inglite portaali, mis muudab sinu spirituaalse arengu kiiremaks, aidates sinu mõtetel ja soovidel imekiiresti Ingliteni kohale jõuda.

 

Selleks, et tulevased Inglite maagiad, rituaalid ja kristallid saaksid koheselt tööle hakata sinu heaolu jaoks.

 

Maagia aitab Ingleid kiiremini sinu soovidele reageerima suunata.

 

MAAGIA JAOKS LÄHEB SUL VAJA NEID VÄEESEMEID:

 

1. Helesinist rituaali & maagia küünalt

 

2. Kõrberoos

 

3. Seleniit

 

4. Angeliit

 

5. Tikud ja rituaalinuga (nuga, mida söögitegemiseks ei kasutata)

 

6. Salveid (läheb väga vähe vaja, võid olemasolevat tõrvikut/oksa kasutada)

 

7. Valge sulg (võib välja jätta)

 

# Soovitan enda maagia küünalt kasutada, see on õige suurusega ja see põleb otsast lõpuni ilusti ära. Seega ei jää võimalust selleks, et küünlale kirjutatav Ruun ei saaks teele saadetud. Ka sellepärast, et küünal saaks piisavalt kaua põleda

 

# Seleniit ja Angeliit peavad mõlemad olema poleeritud kristallid. Seda sellepärast, et maagia kinnituks nendesse kristallidesse. Lihvimata kristallid kiirgavad energiat välja ja nende peale on raske sõnu lugeda.

 

# Maagia tegemise jaoks võiksid olla sul heledad riided seljas, mis aitavad Inglite maagiat teele saata. See on soovitus, kuid seda ei pea tegema.

 

# Maagia veelgi täiuslikumaks muutmiseks võiksid sa enne maagia tegemist juua Küaniidi vee-eliksiiri. Selleks aseta Küaniidi kristall 20 minutiks vee sisse ja seejärel joo klaasitäis Küaniidi vett ära. Küaniidist valmistatud vesi aitab sinu valmistatud maagiatel teele minna ja just sellistel maagiatel, kus on maagia suunatud Inglitele.

 

MAAGIAT TEHAKSE:

 

Noore Kuu loomise või Kuu esimese veerandi loomise päeval. Võib teha ka siis, kui Inglite portaalid on avanenud. Sellest, millal on need avanenud, annan ma nädala ennustuse juures alati teada. Noore Kuu loomise ajal on hea seda maagiat teha sellepärast, kuna sellel ajal tehakse maagiaid millelegi alguse loomiseks. Antud juhul siis Inglitega kontakti loomiseks. Kuu esimene veerand soosib selle maagia täitumist, kuna sellel ajal tehtud maagiad aitavad millegi uue alustamist. Antud juhul aitab see luua uue energiavälja sinu kodus.

 

MAAGIA RETSEPT:

 

Maagia tegemiseks leia endale sobilik koht mõne enda kodu peegli ees, kus sa saad maagiat teha ja kus võib hiljem küünal nädal-kaks olla. Kui sa oled endale sobiliku koha maagia tegemiseks leidnud, siis alusta maagia teele saatmisega. Peegli ees tehakse maagiat sellepärast, kuna peegel avab portaale.

 

1. Aseta helesinine rituaali & maagia küünal omale kohale. Nüüd võta Salvei oks/rituaalitõrvik ning sea see tikust põlema. Raputa Salvei põlev osa kustu ja sellest välja tuleva suitsuga tee küünla ümber ringe. Võid ka enda ümber ringe selle suitsuga teha.

 

See suits on vajalik selleks, et see teeks maagia jaoks energiad puhtaks. Sellisel juhul kinnituvad maagia sõnad ja mõtted väeesemetesse. Kui sa enda ümber teed Salvei suitsuga ringe, siis sa lainestad sellega end maagia tegemiseks, eemaldades üleliigsed mõtted, närvilisuse ja avades enda meeled maagia tegemise jaoks.

 

2. Kui suitsuga on ära tehtud, siis võta rituaalinuga ja joonista küünla peale JERA Ruun. Ruuni leiad ka pildilt. Ruuni küünlale joonistades lausud samal ajal enda mõtetes või valjult välja: "Jera avab Inglitele tee". Ruuni joonistad võimalikult suurelt välja. Kui Ruuni joonistamine on valmis, siis aseta küünal omale kohale tagasi.

 

3. Võta kätte Kõrberoosi geood, hoia seda enda peos, sule silmad ja lausu kolm korda järjest "Inglitele tee avanegu". Peale kolme lause lausumist aseta Kõrberoos küünla ette. Nüüd võta Seleniit ja Angeliit korraga kätte, sule silmad ja lausu kolm korda uuesti seda sama lauset: "Inglitele tee avanegu". Peale seda aseta kristallid küünla kõrvale.

 

4. Kui sul on olemas valge sulg, siis aseta valge sulg kristallide kõrvale. Sulg annab maagiale juurde lisaväärtust ja kutsub Ingleid sulle lähemale.

 

5. Nüüd võta uuesti enda kätte tikud ja süüta küünal, samal ajal lausudes oma mõtetes pidevalt: "Inglitele tee avanegu". Lausu neid mõtteid senikaua, kuni sul selleks soovi on. See sama lause aitab suunata maagia tööle ja aktiveerida väeesemete energiaid.

 

6. Nüüd, kus küünal on põlemas jäta kogu maagia omale kohale.

 

7. Kui sul on vajadus maagiat sellel samal päeval kustu panna, siis mine küünla juurde ja küünla leeki kustutades (leegi vaha sisse lükates/leegi kustutajat kasutades) lausu ühe korra veel maagia lause: "Inglitele tee avanegu".

 

Seejärel võta kristallid (ja sulg, kui seda maagias kasutasid) ja aseta need nüüd oma uuele kohale tööle. Kui sul on loodud Inglite kristallide alus/karp, siis aseta need sinna peale. Kui mitte, siis võivad need sinu esimesteks kristallideks olla ja soovituslikult võiksid need olla sinu magamistoas või enim läbikäidavas/enim kasutatavas ruumis.

 

Küünal tuleb lõpuni põletada nii, et sa iga päev saaksid korra seda põletada. Hea oleks, kui sa saaksid iga päev küünalt põletada, kuid selle maagia juures võid sa ka vahel päeva vahele jätta. Peale seda, kui küünal on lõpuni põletatud, hakkavad maagias kasutusel olevad kristallid täisvõimsusel tööle ja Inglite portaalid hakkavad vaikselt tööle.

 

Küünla võib lõpuni põlenuks lugeda siis, kui Ruun Jera on ära põlenud. Küünal on oma töö siis ära teinud, kui Jera on oma väega teele saadetud. Jera aitab sinu soovil kristallidesse kanduda ja sinu kodus Inglite portaalil avaneda.

 

Peale selle maagia tegemist võid kogema hakata väga müstilisi kogemusi, nägemusi näha ja enda Inglite olemasolu tunnetada.

 

Head maagia tegemist ja Inglitega kontakteerumist!

Uuendatud: 14.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja