MURU - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Muru sinu unenäos sümboliseerib sinu tundeid millegi suhtes või sinu ideid. Murul on väga erinev tähendus vastavalt sinu unenäo kontekstile. Seega mul ei ole võimalik paari sõnaga siiski selle tähendust sulle välja öelda. Kui sa nägid unes muru, siis püüa võimalikult täpselt enda jaoks meenutada, milline see muru sinu unenäos oli. Seejärel leia minu unenäo tõlgendamisest üles see koht, kus ma just sellest kirjutasin. Sellisel juhul saad sa täpsemini aru, mida muru just sinu une kaudu sulle öelda soovis. Kuid ära unusta ka seda, et sa pead alati kõik unenäos nähtud ära tõlkima ning need omavahel kokku üheks jutuks liitma. Seda selleks, et õiget sõnumit sellest unenäost välja lugeda.

 

Värske ja kaunis muru sümboliseerib rikkust, head õnne, jõukust, kordaminekuid, soovide täitumisi ja ihaldatud tulemuseni jõudmist. Positiivses unenäos sümboliseerib see just seda, kuid kui unenägu vihjab kurbusele või mõnele teisele negatiivsele tundele, siis see viitab sellest heast ilma jäämist. Positiivses võtmes väga heas korras muru sümboliseerib asjade kiireid muutumisi ja üldiselt siiski positiivses suunas. Midagi hakkab igatahes kiirelt uut suunda võtma.

 

Kui kauni väljanägemisega muru peal on tühjad laigud, kõrbenud muru kohad või midagi, mis rikub muru üldmuljet, siis see nägemus viitab sellele, et hea aeg saab varsti läbi. Sa oled sisenemas perioodi, kus sa võid kurbust tunda. Selline nägemus võib viidata ka valedele lootustele, millele ei tule sellist tulemust, mida sa endale ette kujutad. Sellist unenägu võib näha see, kes endale ise loob illusioone konkreetse teema koha peal.

 

Kui sa pikutad kauni muru peal, siis sa hakkad peagi midagi enda elus nautima või midagi naudinguga võtma. See võib olla ka eelpool seisev meelelahutuslik olemine.

 

Kõrbenud, kahjustunud ja koleda väljanägemisega muru sümboliseerib halba õnne, vaesust, jõuetust, probleemidele ilmsiks tulemist, soovide mitte täitumist, reetmist ja takistusi.

 

Kui näed, kuidas muru kasvab, siis kasvab ka sinu võimalus midagi saavutada. Eriti siis, kui see muru on ilusa tooni ja terve väljanägemisega. See viitab suurele potentsiaalile ja võimalusele.

 

Muru söömine viitab sellele, et sa võid ennast millegiga või kellegiga siduda, mis toob sulle ebaõnne. Võib-olla teised unenäos olevad sümbolid viitavad sulle seda, mille kohta see unenägu sulle räägib. Võib-olla on see suhe, kuhu sa ei tohiks siseneda, vale sõprus või ebaõnne toov reis?

 

Liiga pikaks kasvanud muru sümboliseerib sinu turvatunde vajadust. Näiteks valid sa millegi tegemisel turvalise viisi ja tee, mille läbi sa oled juba käinud. Teed midagi nii nagu sa oled harjunud seda tegema või kardad näiteks millegi suhtes riski võtta. See näitab sinu ettevaatlikust uute asjade, sammude ja inimeste suhtes.

 

Suur lagendik, millel on vaid muru sümboliseerib sinu unenäos eesolevat head perioodi või head perioodi, mille oled just läbi elanud. Unenägude puhul ei saa sa täiesti kindel olla selles, kas sinu unenägu on seotud mineviku, oleviku või tulevikuga. Seega on mul raske sulle öelda, kas see oli ettekuulutus või mitte.

 

Muru lõikamine viitab sellele, et peagi on sinu ellu keegi saabumas või sinu teele tuleb mõni pakkumine. Ülejäänud unes olnud sümbolid ja teemad vihjavad sulle seda, millega või kellega tegu on.

 

Muru maast ära kitkumine viitab kadedusele, kellegi vara himustamisele ja kahjurõõmu.

 

Muru vilksamisi unes nägemine ehk see, kui sa vaid hetkeks mäletad, et muru sinu unenäos eksisteerib viitab reeturitele. See unenägu annab sulle märku, et kuskil sinu lähedal on reetureid ja salakavalikke inimesi. Kuskil võib olla peidetud kurjust.

 

Muru niitmine viitab millegi võimsamaks ja suuremaks muutmist. Kui sinu unes oli muru erksat rohelist tooni ja kauni välimusega, siis sa muudad midagi vaid paremaks ning võimsamaks. Kui see muru, mida sa niitsid oli väga kehva väljanägemisega, siis sa muudad midagi veelgi koledamaks ning halvemaks. Sa võid ise olla see, kes endale auku kaevab läbi enda tegude.

 

Muru niitmine võib tähendada ka seda, et kui sa leiad võimaluse teatud inimesest/inimestest enda elust lahti saada, siis sa leiad enda õnne taas üles. See unenägu võib viidata sellele, et sa kas suhtled valede inimestega või teatud inimese enda elust välja tõrjumine on hea otsus (sellisel juhul sa oled eelnevalt mõelnud konkreetsele inimesele, kes sind segab). See unenägu vihjab, et sa võiksid järele mõelda, kellega sa suhtled ja kas need inimesed toovad sulle õnne või õnnetust.

 

Unenägude esile kutsumiseks loo endale unenägude kristallide komplekt, kuhu lisad enda elu jooksul erinevaid unenägusi esile kutsuvaid kristalle. Üheks selliseks kristalliks selles komplektis võiks olla Lasuriit. Neid kristalle hoia enda voodi lähedal, et need saaksid sulle prohvetlikke nägemusi tuua.

Uuendatud: 28.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja