PANTER - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

Metsikute loomade unes nägemine on väga tavaline, kuid konkreetsete loomade unes nägemine on juba haruldane. Kui sa oled lihtsalt metsikuid loomi näinud, kus sa ei tuvastanud loomade liike, siis sellele unenäole leiad seletuse SIIT. Kuid kui sa nägid haruldast pantrit, siis sellel on oma eriline tähendus.

 

Panter, kes on loomu poolest väga graatsiline, kaval, tugev, salapärane, kõike teadev ja alati kõigist samm ees, toob sulle igas erinevas kontekstis hoopis teistsuguse tähenduse. Seega enda unenäo tõlgendamisel ole väga täpne. Vastasel juhul sa tõlgendad enda nägemust endale valesti.

 

Pantri eemalt või kaugustes nägemine viitab sinu vaenlastele. On keegi, kes ei ole sinuga aus või kes võib sulle väga kahjulikuks osutuda. Kui sul on raske seda pantrit näha, siis sul on ka raske teda enda elus üles leida. Ta võib olla kahepalgeline ja naeratada sulle, kuid tegelikult on tema sees väga halb inimene. Kui sul on väga kerge teda näha, siis sa saad ise väga hästi aru, kellega tegemist on. Kui sul on viimasel ajal konkreetse inimese/inimeste suhtes olnud kahtlusi, siis usalda enda intuitsiooni, sa tunned õigesti. Igatahes tuleks sellist unenägu väga tõsiselt võtta ja tänada selle eest ka enda kaitseinglit, kes ilmselt sulle selle nägemuse kohale ka tõi.

 

Pantriks ise muutumine ei ole heaendeline. Selline unenägu võib viidata sellele, et sa ise muudad end haigeks. Kas sa siis sööd midagi, mis tekitab sulle mürgituse või sa mõtled end haigeks. Midagi sa igatahes oled juba iseendale teinud või peagi teed seda.

 

Pantri karvad sümboliseerivad vale välja mõtlemist. Kas sa ise mõtled midagi välja, usud kellegi valesse või keegi tuleb peagi sulle midagi rääkima, mida ei tohiks uskuda.

 

Pantri urisemine sümboliseerib pahade uudiste ilmsiks tulemist või mõningate kaotuste teket. Sa võid milleski või kelleski pettuda. Igatahes oled hoiatatud ja nüüd oota ning vaata, mis toimuma hakkab.

 

Kohtud pantriga ja tunned hirmu tema suhtes. Selline unenägu viitab kokkusaamisele, mis ei pruugi kõige paremini välja tulla. See võib viidata ka soovitud tulemuse mitte saamisele. Võib-olla sa oled kuhugile teatud sorti taotluse sisse andnud ja nüüd saad eitava vastuse sellele. Võib-olla sa soovid kellegiga väga kohtuda, kuid tema sinuga ei soovi kohtuda.

 

Kui sa tunned pantri suhtes hirmu, siis peagi võid sa tunda, kuidas sulle antud lubadust ei täideta. See võib viidata ka sellele, et sa ei saa soovitud tulemust teatud konkreetsel teemal.

 

Kui panter või pantrid ründavad, siis keegi teeb sulle väga palju kahju ja seda täiesti teadlikult. Võib-olla on see keegi, kes sind kadestab või kes sind on enda vaenlaseks võtnud. Sa võid sattuda ka situatsiooni, kus sulle tehakse liiga. Selline unenägu võib viidata nii emotsionaalsele kui ka füüsilisele kahju tegemisele.

 

Kui panter on sinu lemmikloom, siis peagi võid sa osaks saada šokeerivast uudisest. See sama uudis võib sul jalad korra alt ära lüüa, kuid see ei ole midagi halba, see on heaendeline sõnum. See on miski, mida sa ei oodanud, kuid samas tunned sellest palju rõõmu. Tuleb välk keset selget taevast.

 

Pantri taltsutamine või kodustamine viitab heale õnnele ning õnnestumistele. On midagi, mille nimel sa oled väga palju pingutanud või mille peale sa oled väga palju oma aega ning närve kulutanud ja mis hakkab alles nüüd enda tasu sinu juurde tooma. See on midagi, mida sa võib-olla oled kartnud, et läheb valesti, kuid tegelikult see õnnestub sul. Igatahes võta seda enda jaoks kui väga heaks endeks.

 

Kui sa lased pantri maha või tapad ta, siis sa peagi taastud millestki, mis sind on omal ajal väga rivist välja viinud. See, millest sa taastud võib olla haigus või emotsionaalne valu. Igatahes on see väga hea enne, mida enda unenäos kohata võid.

 

Kui sa tunned rõõmu sellest pantrist, siis sinu ellu saabub peagi ka suur õnn ja rõõm. Midagi läheb hästi ja sa saavutad soovitud tulemuse.

 

Musta värvi panter sümboliseerib midagi, mis on pikaajaline ja tõsisema väega. Valge panter sümboliseerib midagi, mis võib kiirelt ka sinu elust ära kaduda. Valge panter näiteks leevendab unenäo halba emotsiooni ja must panter näiteks süvendab kõike, mis sinu unenägu sulle tõi.

 

Musta pantri seljas sõitmine sümboliseerib ootamatut väljasõitu, kus sa pead midagi korda tegema. Võib-olla pead kellegi juurde kiirelt sõitma, kuna tal on abi vaja või tööl pead kiirelt komandeeringusse minema?

 

Kui panter kardab sind, siis sul on olemas suur jõud ja tugevus, kuid sa ise pruugi osata seda märgata. Sellisel juhul sa peaksid julgemaks muutuma ja ükskõik mis teema sinu elus on, siis selle eest seisma. See unenägu näitab, et sul on võimalusi enda kehtestamiseks. Miski ei takista ega nõrgesta sind.

 

Kui sa leiad surnud pantri, siis sa avastad midagi, mis on sinu jaoks kahjulik, kuid selle täpselt õigel ajal, et sa saaksid selle kahju ära likvideerida. Võib-olla on see sinu intuitsioon, mis juhatab sind täpselt õigel ajal õigesse kohta või toob sinu mõtetesse täpselt õige avastuse.

 

Kui sa soovid veelgi paremini näha unenägusid ja läbi une ka prohvetlikke visioone saada, siis hoia enda voodi all või unenägude kristallide keskel Gagaadi kristalli. Gagaat blokeerib ära valenägemused ja toob ka hoiatavaid visioone enne ohu kohale jõudmist. Seda selleks, et sa saaksid end kaitsta.

Uuendatud: 19.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja