HALL VÄRVUS SILMADES - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Silmade värvus ei pea olema alati ühevärviline, vaid need võivad olla ka mitmevärvilised. Tihtipeale on näiteks sinistes silmades hallikas varjund, täpid või mõni osa silmast on hallika tooniga. Kui sinu silmad on teist värvi, kui hallid, kuid sinu silmades esineb ka hallikat tooni, siis sellel samal hallikal toonil on ka oma spirituaalne energia, mida see sulle edasi annab. Kui sul on kirjud silmad, siis sa pead lugema mõlema värvuse tähendust, et mõista, milline sinu hing on. See värvus, mis silmades domineerib, selle värvuse omadused on sinus võimsamad ja esiletungivamad. Kui sul on vähesel määral ka mõnda teist värvust nagu näiteks antud juhul kollast värvust, siis see halli värvuse energia mõjutab sind samuti vähesel määral.

 

Silmade värvus peegeldab sinu hinge sügavust, sinu emotsionaalsust, temperamentsust, tahtejõudu, enesekindlust ja kõiki teisi iseloomuomadusi. Meie silmad reedavad väga suuresti ära selle, milline on meie hinge emotsionaalne tugevus.

 

Kui sul on silmades hallikat tooni, siis loe ka enda silmade põhivärvuse kohta, et mõista enda hinge sisemust. Liida need kahe värvuse omadused kokku ning sa saad aru, miks sa just selline oled.

 

Roheliste silmade kohta saad lugeda SIIT, pruunide silmade kohta saad lugeda SIIT ja hallide silmade värvuse tähenduse leiad SIIT ja siniste silmade kohta saad lugeda SIIT.

 

HALLI VARJUNDI OLEMASOLU PÕHILISE SILMAVÄRVI SEES JA SPIRITUAALNE TÄHENDUS
 

Kui sinu silmade põhivärvuse sees on hallikat tooni ja varjundit, siis see näitab seda, kui haavatav sa oled. Hall toon teise värvuse sees sümboliseerib sinu emotsionaalset ja väga habrast hinge. Hall muudab sind tundlikumaks ja emotsionaalsemaks.
 

Kui hall värvus esineb pruuni silmavärvi sees, siis see sama emotsionaalne ja habras pool ei pruugi teistele inimestele üldse silmagi paista. Sa suudad enda nõrku külgi varjata ja hoida end teiste silmis tugevana. Kuid tegelikult teed sa enda sees suurt tööd selleks, et end valu eest kaitsta.
 

Kui hall värvus esineb roheliste silmade sees, siis see sama hall annab sulle oskuse näha inimeste salakavalust ning pahatahtlikkust. Hall toon suurendab sinu teadlikkust ja oskust intuitiivselt ära tunnetada inimese kavatsuse. Kuid üldiselt muudab hall toon inimese nukrameelsemaks, kes roheliste silmadega on.
 

Hall toon kollaste silmadega sees suurendab spirituaalset teadlikkust ja oskust märke lugeda. Selliste silmadega inimestele on sündides kaasa antud oskus kokku liita erinevaid märke, mis tema eluteele tulevad ja neid enda kasuks ära rakendada.
 

Kui hall toon esineb siniste silmade sees, siis see muudab selle inimese praktilisemaks ja annab juurde oskuse materiaalses maailmas hakkama saada. See kombinatsioon on väga kasulik ja suurendab siniste silmade kandja külluslikke võimalusi. Andes oskuse majandada ja end ära elatada.

 

Silmad on hinge peegliks, andes meile võimaluse teisi inimesi rohkem mõista ja nende hingi lugeda!

Uuendatud: 22.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja