TENE LAUL - ÜHED PALJUDEST KULDSETEST REEGLITEST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE, KONTAKT TENEGA .

 

Elu on elamiseks, mitte kulgemiseks ja elu on täis ülesandeid, mitte ainult täis loorbereid. Kui soovid midagi ilusat, head, õnne- ja rõõmupakkuvat elult saada, siis sa pead selle kõige nimel vaeva nägema. Et üldse kusagile elus jõuda, siis pead sinna ronima hakkama. Et õiges suunas liikuda, peavad olema sul paigas omad reeglid. Reeglid, mis aitavad sulle alati teed näidata ja mis suunavad sind kümnest teest sellele ühele kõige paremale teele. Ma jagan teiega oma mõtteid selle kohta, millised on minu elu kuldsed reeglid. Reeglid, mis aitavad minul enda eluülesandega hakkama saada ja oma saatuses õigel teel püsida. Need reeglid olen ajaga ära õppinud. Kui õppisin, siis sain aru, et need toimivad ideaalselt ja nende järgimine toob tulemusi, mis omakorda saadavad mind elus vaid edasi.

 

Olen seda meelt, et inimese elu on palju suurema tähendusega, kui seda tegelikult täna inimesed endale teadvustavad. Oma elu peaks igaüks võtma kui missiooni, kui suurt õppetundi ja kui suurt rajamist. Mitte ainult selle antud elu rajamist, vaid järgmiste elude jaoks tee loomist. Kui sa suhtud ellu väga sügavalt, näed elu missioonina, siis sa suudad ühel hetkel selle elu reegleid mõista. Kui sa hakkad sinna poole liikuma, siis ühel päeval avastad, et kõik sinu elus toimuv on nii sügavamõtteline, et see tekitab sinus omakorda veel suuremat huvi selle elu suhtes. Kasvab huvi... ja sa hakkad alles siis elama.

 

"Mida kiiremini, seda parem - kehtib nende asjade kohta, mida pelgad, kuid mida südamest soovid"

 

Elu on elamiseks, mitte kulgemiseks. Kui sulle on elu antud ja kui sa soovid, et sinu elu liiguks edasi paremuse poole, siis selleks on vaja liikumist. Liikumist inimene saab ise takistada ja enamus aja seda ka tehakse. Kuid liikumise kiirus on väga oluline ja seda ennekõike nende teemade juures, mida sa pelgad. Kui sinu elus on täna midagi, mida sa soovid, kuid mida sa kardad - siis liiguta end ja mine läbi hirmu sellele järgi. See mida sa kardad, kuid tahad, see ei tule ise sinu juurde. Sinu pelglikkus lükkab aega ainult edasi, edasi ja edasi. Et elus midagi saavutada, muuta ja enda tahtmistele reaalseid tulemusi saada, siis selleks tuleb enda selg sirgu ajada ning sellele kõigele järele minna. Mida kiiremini, seda parem - ära hoia ise end tagasi siis, kui sa südamest midagi soovid.

 

Paljud inimesed raiskavad oma aega kahtlemisele ja kõhklemisele. Kui süda korrutab sulle päevast päeva või kuust kuusse midagi ja kutsub sind kusagile poole, siis see ei ole vale. See on intuitsioon, mis ütleb sulle, et mine järele ja hakka liikuma.

 

Inimese kehas on meie elu lühike ja kui sa jäädki ootama, et keegi lükkaks sind käima, siis sa võidki jääda seda lüket ootama. Et elus midagi saavutada, siis sina pead olema see, kes esimese sammu teeb. Peale seda tuleb õnn sinuga kaasa.

 

"Kui soovid muutusi, siis loo neid"

 

Kui sa soovid, et midagi sinu ellu tuleks, miski muutuks ja miski muudaks oma senist nägu, siis hakka seda kõike looma. Suuna oma jõud, enda vägi, motivatsioon kõik selle suunas, mida soovid luua. Ülejäänud jäta saatuse hooleks.

 

"Kõik mured ja probleemid tuleb lahti harutada"

 

Ükskõik, mis vägi muudab sind kurvaks, toob sulle segadust ja probleeme, siis nendega tuleb tegeleda. Need ei ole asjad, mida sa lihtsalt lükkad sinna sahtlisse, mida sa kusagile ei oska panna. Need tuleb ära lahendada, murra oma pead probleemi kallal senikaua, kuni probleem on lahti harutatud ja seejärel see lendab sinu juurest minema. Mida rohkem sa enda muresid sahtlisse lükkad, seda suurem töö tuleb sul hiljem ära teha. Elus ei ole sellist asja nagu "kogemata probleem", "mõttetu mure", "sobimatu segadus". Kui midagi halba on loodud, siis seda ka põhjusega.

 

Jäta meelde - "Igal halval on olemas oma hea nägu".

 

"Lootus viib edasi, mitte tagasi"

 

Seda tead sa ka ise, et lootus peab surema viimasena. Kuid lootus on tõesti vägi, mida ei tohiks sa mitte kunagi kaotada. Kui elu kingib sulle probleeme, siis haruta need lahti ja looda selle lahti harutamisest saada sellest kõige paremat.

 

"Kui elu sinult midagi ära võtab, siis lase sellel minna"

 

Elu liigutab meie elu, võtab ära ja jagab juurde. On hetki, kus elu võtab meie käest midagi ära, võtab näiteks inimese meie kõrvalt ja seda ükskõik millisel tasandil. Siis ei ole vaja seda taga igatseda, taga nõuda, vägisi midagi enda elus taastada ja valekujutelma sellele kõigele luua. Kui elu sinu käest midagi ära võtab, siis sellel on olemas oma sügavam tähendus. Kui midagi kaob, mõni võimalus haihtub ja mõni inimene lõpetab sinuga sideme, siis lase sellel minna. Väga oluline on mõista, et elul tuleb lasta vabalt voolata. Kui sinu elust midagi otsustab minema jalutada, siis teiselt poolt jalutab sulle midagi uut vastu. Ehk elu teeb omad korrektuurid ja seda kõrgema põhjusega. Kui täna tundub sulle kõik see raske olevat, millest ilma oled jäänud, siis see pidigi sinu elust ära minema. Selle aeg sai läbi. Kui soovid elada nii, et liigud vaid edasi, siis lase muutustel enda elus tekkida.

 

Kui elu soovib sind korrigeerida, siis las ta muudab seda. Sinu kohustus on endast vaid maksimaalne anda ja kui elu ütleb sulle, et nüüd on kõik - siis on kõik.

 

"Kui karma näeb sinu südames headust, siis saatus asendab ühe tühimiku sinu elus"

 

Head tuleb teha, luua ja jagada. Väga oluline mõte, mille järgi ma elan, on see, et alati tuleb jagada tingimusteta headust enda seest välja. Seda nii, et mitte ainult sina ei saaks osa sellest, vaid ka teised. Kui karma näeb veidigi headust sinu südames, mis on siiras, siis sellele järgneb tervendus mõnes teises kohas sinu elus. Sina jaga ja vastu saad sinna, kus seda kõige enam vaja on. Kõik tuleb ringiga tagasi, kuid mitte alati sinna samasse kohta, kus see ring alguse sai.

 

"Ela nii, et keegi sinu pärast ei kannataks"
 

Ma olen seda meelt, et kui ma soovin ise elada, siis mitte keegi teine ei tohiks selle pärast kannatada ja veel vähem ei tohi kellegi elu olla minu elu pärast ohverdatud. Kui soovid elada täisväärtuslikult ja olla täis elujõudu, siis ei tohiks seda mitte ühegi teise elu arvelt teha. Olgu selleks inimene, loom või lind. Kui elu on antud, siis seda põhjusega ja me ei tohi kellegi teise elu takistada ega lõpetada.
 

Näiteks ei pea loom loobuma oma elust minu elu pärast. Kui sööd looma, siis sa ohverdad teda enda elu pärast. Kui ohverdad, siis sinu saatus ei luba sul täiel määral elu nautida. Kuna sa ise oled külvanud seemne, millega sa annad enda saatusele teada, et see ei ole see, mida sa elus soovid saada. See on üks põhjuseid, miks paljud inimesed ei tunne elust rõõmu - kuna nad ise panevad teisi kannatama. Inimesele on antud kõrgem koht Maa peal, me ei tohiks kedagi kuritarvitada. Sellele järgnevad karmaatilised karistused. Mida rohkem on võimu, seda rohkem peab olema oskust olla õiglane. Ei tohi ükski inimene ka teist inimest enda alluvaks muuta ja seda ka mitte kunagi tunda, et ta seda on. Kui teed nii, siis ühel päeval oled ise kellgi alluvuses. See keegi võib olla halb karma.

 

"Kui midagi soovid, lase soovil teele minna, kuid ära otsi selle tulekut"

 

Soovimine ja unistamine on minu elus väga kõrgel kohal. Ma tegelen sellega igapäevaselt, ma visualiseerin ja väga palju mõtlen selle peale, mida ma elus soovin jõuda ära teha, mida luua ja mida anda. Visualiseerimine, soovimine ja unistamine teevad hinge terveks. Kuid selle jaoks on samuti omad reeglid, kuidas kõikidele nendele positiivsetele mõtetele elult ka vastust saada.

 

Kui midagi soovid, lase soovil teele minna, kuid ära otsi selle tulekut. Kui sa tõesti soovid, et elu kingiks sulle sinu poolt välja valitud kingituse, siis ei tohi sa kübetki ahnust külvata. Kui sa hakkad otsima selle tulekut ja ootama seda, siis sa võid jäädagi selle ootele. Kui soovid, siis vaid soovi ja näita elule, et sa annad lihtsalt sellele võimaluse. Eks elu otsustab, mida sa väärt oled ja kas selle soovi täitumine on sulle ka hea. Kui sa tegeled soovimise ja unistamisega, siis lase enda elul ise läbi sinu saatuse valida, mida sul tõeliselt on vaja, mida mitte. Kuna inimene ise ei ole alati teadlik, mis teda tegelikult õnnelikuks teeb.

 

"Hoia aukartust enda saatuse ja karma suhtes"
 

Mina olen seda meelt, et iseenda karmat ja saatust tuleb vaadata alt üles pilguga. Ei tohiks ellu suhtuda nii nagu sa oleksid siin elus kuningatroonil. Sinna troonile tõstab sinu saatus sind siis, kui sa saad aru, et enda mõtete ja sammude suhtes tuleb sul olla vasutaja. Vastuta ja ela ning korda seda mõtet uuesti. Kui sa hakkad vastutama, siis sa hakkad enda elus ka edusamme tegema. Siis sa avastad ühel päeval, et sa ei tee enam palju asju, mida vanasti. Vastutamine viib sind edasi ja selleks, et seda teha, siis tunne aukartust enda saatuse ja karma suhtes. Nemad on siiski need, kes ütlevad sulle, mida sa siin elus saad. Sina võid küsida, kuid nemad otsustavad.

 

"Vastused peituvad sinu enda sees"

 

Et tõeliselt edukas enda elus olla, siis tuleb iseendaga kontakti saavutada. Enamus inimesi ei suhtle enda hingega, vaid elavad vaid väljaspool enda hinge - enda hinge kõrval. Blokeerivad enda mõtteid, enda sisemist häält. Sul on hing, sul on midagi, mis on väga võimekas, kuid seda võimu pead sa õppima kasutama. Iseenda sisemise hääle pead sa üles leidma ja kuidas seda teha, selleks vastuseks on: "Kuula enda südame häält, mitte välisest keskkonnast tekkivat survet." See on esimene samm, kui selle ära astud, siis leiad tasapisi selle hääle üles.

 

Minu kuldne reegel on see, et ma alati usaldan enda sisetunnet, enda nägemusi ja visioone. Kui on üldse keegi, keda ma siin elus usaldan, siis see on minu enda hing ja ma usaldan ka enda saatust. Kõik vastused on meie sees olemas, meil on olemas saatuse raamat ja selle lugemiseks on sul vaid iseennast vaja.

 

Ma tegelen päevast-päeva teiste inimeste saatuste lugemisega, kuid seda on võimalik ka sul endal lugeda. Sa pead lihtsalt selle raamatu üles leidma.

 

Neid mõtteid ja elu reegleid on veel palju, mida ma sinuga jagan. Kuid nendest olen ma juba kirjutanud ja kirjutan ka neid edaspidi. Neid on väga palju, kuid need kõik moodustavad ühe suure terviku, mis minul aitavad elus edasi liikuda ja ka sinul, kui sa laseksid sellel kõigel enda ellu tulla. 

Uuendatud: 19.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja