NUMBER 1 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT .
Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 1, 11, 111 ja 1111. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 1 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks täpselt kella iga päev vaadates ühel ja samal ajal kella 12.12 või 17.17 ajal. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu Ingli sõnumid.

Esiteks ma soovitan meelde jätta, et numbrid hakkavad tulema ja jäämagi tulema senikaua, kuni sa mõistad, mida Ingel sulle soovib öelda. Kui sa seda numbrite müsteeriumit lahendatud ei suuda, siis hakkad neid kõikjal nägema ja sinu Ingel võib üsna lootusetult ennast tunda. Inglid ei suuda enamus inimestega suhelda mõtete kaudu ja sellepärast nad kasutavad märke, sümboleid, numbreid ja juhuste kokkulangevust, et sulle puust ja punaselt kõik ette teha.

NUMBER 1 JA INGLI SÕNUM KOOS TEISE NUMBRIGA:

1 ja 2, mis võivad moodustada näiteks 12:12, 21:21, 112 jne.
"Sinu ühte südamesoovi on kuulatud, seda märgatakse ja asjad hakkavad tasapisi sinna poole liikuma. Sa oled ka märke näinud, et sinu soov hakkab täide minema ja ainuke asi, mida Ingel soovib sulle teada anda on see, et mida rohkem sa unistad ja tegutsed selle nimel, seda kiiremini see juhtub. Kui aga unustad unistamise, kaotad, mida oled oodanud kogu hingest."
21 - Annab sulle lisaks teada, et ära kaota usku Inglitesse või ära lange spirituaalselt teelt kõrvale.
212 - Annab sulle lisaks teada, et paremad lahendused sinu ellu võivad tulla läbi kodu energeetika muutmise. Seega on hea aeg teha ümberkujundamist, Feng Shui järgi energiaid paika panna või puhastus rituaale läbi viia. Järelikult kodus on negatiivset energiat, mis hoiab sinu elu kinni.
221 - Annab sulle lisaks teada, et on õige aeg enda jaoks kõige tähtsamale hingele küünal süüdata, tema peale mõelda või hauale minna. Järelikult tema on see, kes võib sinu ellu lahendusi tuua asjades, mis sulle muret tekitavad. Või on just tema see, kelle sees on vastus olemas ja tema peale mõeldes võid sa vastuseni jõuda.

1 ja 3, mis võivad moodustada näiteks 13:13, 31, 331 jne.
"Inglid annavad sulle märku, et see teekond, mida sa üritad käia, ei toimi ja sa käid iseenda raja vastu oma soovmõtetega. Inglid tahavad sulle julgustust anda, et on olemas teine väljapääs ja teised võimalused. Paluvad sul järele mõelda, mida sa unistad ja miks see unistus sinu hinges eksisteerib. Inglid annavad märku, et nad on sinuga ja soovivad sind juhtida õigele teele, aga sellel hetkel sa pead ise laskma elul minna, mitte tegutsema ja võitlema. Peale selle annavad nad sulle teada, et iga sinu positiivne elukäik hakkab ennekõike mõtlemisest pihta: kui on raske on seal taga sinu suhtumine või vale soov."

1 ja 4, mis võivad moodustada 14:14, 441, 114 jne.
"Inglid annavad sulle teada, et nad on läbi nendele vajaliku dimensiooni sinuni jõudnud väga lihtsalt ja eksisteerivad peeaegu, et füüsiliselt sinu kõrval. See on periood, kus sind kuulatakse kõige enam ja sa peaksid olema väga ettevaatlik, mida soovid. Inglid ei täida ainult häid soove ja võivad ka sinule ebameeldivaid kogemusi tuua. Näiteks sa kuuled kellegi õnnetuse kohta ja millegi pärast automaatselt ütled välja "Huvitav, kuidas ma end tunneksin sellises olukorras?" ja Inglid toovas sulle selle kogemuse, kuna sa küsisid selle järgi. Seega ükskõik, millist 1 ja 4 kombinatsiooni sa oled hakanud nägema, siis Inglid annavad sulle mõista, et kõike mida mõtled, kõigel võib peagi olla tagajärg. Peale selle on suurepärane aeg soovide teele saatmiseks, maagiate tegemiseks, rituaalide ellu viimiseks ja uute projektide alustamiseks, kuna Inglid annavad sulle palju jõudu juurde."

1 ja 5, mis võivad moodustada 15:15, 551, 151 jne.
"Inglid toovad sinu mõtetesse sõnumeid ja annavad sulle vihjeid läbi sinu enda juhuslike mõtete. Analüüsi seda, mille peale sa oled viimasel ajal palju mõelnud ja millised mõtted ei soovi sinu peast ära minna. Mõtle, millised mõtted tulevad nagu välk selgest taevast ja jäävad korduma. Need kõik on sinu Ingli poolt saadetud sõnumid eelseisvast, ohtudest ja nende mõtete sees peitub tõde. Peale mõtete suunamise annavad Inglid sulle võimaluse halbu asju ümber organiseerida läbi selle, et sa võitleksid oma halbade mõtete vastu. Näiteks kui oled viimaselajal pidevalt hakanud kartma autoõnnetusse jäämist ja sinu silmad peatuvad kella 15:15 pidevalt, siis on see märk, et oht eksisteerib. Nüüd on sinu võimalus uskuda, et see ei juhtuks ja sa saad selle läbi oma mõtete eemale tõrjuda. Tegelikult aga aitavad seda sinu Inglid teha!"

1 ja 6, mis võivad moodustada 16:16, 661, 116 jne.
"Kõik, mis on seotud number 1 ja 6 kombinatsiooniga, see kõik tähendab materiaalsust. Kui Inglid saadavad sulle vahetpidamata nende numbrite kombinatsioone, siis nad paluvad sul vabastada enda mõtetest materiaalsus ja ahnus. Järelikult mingis aspektis enda elus oled sa sellise suhtumisega. Näiteks ei ole sa rahul enda tööandjaga või tunned, et sind ei ole piisavalt premeeritud ega sind ei hinnata ning alateadvuses on vihanoot sees. Inglid annavad sulle teada, et täna ei ole see hetk, kus sa peaksid selle või teise asja pärast niivõrd unistama ja soovima endale paremat lahendust. Järelikult see hetk, kus sa eksisteerid on sinu vääriline ja suurem küllus saabub mõnel teisel ajal. Peale selle soovivad, et sa mõtleksid järgi, mis teeb sulle muret ja mis on seotud materiaalsusega. Kui oled selle enda jaoks selgeks saanud, siis soovitavad nad vabaks lasta sellest muremõttest, et kõik saaks laheneda. Järelikult täna hoiad sa ise kinni paremaid võimalusi läbi alateadliku negatiivsuse. Peale selle on 1 ja 6 nägemine ka positiivne, kui oled rituaali armastaja, kuna need numbrid vihjavad sellele, et spirituaalsed ettevõtmised, maagiad jne. nendel on jõudu ja sa suudad need ära teha maksimaalse jõuga."

1 ja 7, mis võivad moodustada 17:17, 177, 711 jne.
"Inglid annavad märku, et nad on sinu tegude üle õnnelikud, kuna oled enda õiget rada käimas. Peale selle soovitavad nad sul olla tänulikud kõige üle, mis elu on sulle kinkinud ja selle tänu pärast tulevad sinu teele veel paremad võimalused. Paljud näevad neid numbrite kombinatsioone, kui nende elus hakkab raskem periood läbi saama ja suur võitlus armastusega saab lahendusi. Neid numbreid nähes on õige aeg teha erinevaid rituaale uute võimaluste ja uue armastuse ellu toomiseks."

1 ja 8, mis võivad moodustada 18:18, 81, 118, 811 jne.
"Number 8 on elutee number ja 1 on uue alguse number, need koos annavad sulle märku, et uus eluetapp algab ja teine lõppeb. Kui hakkad nende numbrite kombinatsioone nägema, siis on see märk uue elutsükli algamisest. Aga siin on ka väike "aga" sees, kuna uus elutsükkel saab alata vaid siis, kui vanad uksed sulged. Kui sa neid ei sulge, siis võid aastateks kinni jääda sinna, kus sa täna oled. Inglid paluvad sul järele mõelda, millest sa nii kiivalt kinni hoiad, aga mis tegelikult on juba ammu sinu elust läinud, kas see on armastatu, keda sa ei suuda unustada vms. Inglid soovitavad need uksed sulgeda, et nad saaksid sulle paremaid võimalusi ellu kinkida ja sind nende poole juhtida. Kui uksed sulged, siis Inglid hakkavad tööle, kaob 1 ja 8 nägemine ning võid hakata nägema number 1111 või 111 numbri sõnumeid."

1 ja 9, mis võivad moodustada 19:19, 991, 19, 991 jne.
"Kõik, mida oled viimaselajal, viimastel aastatel soovinud, kõik on nüüd ja täna sinu ees füüsiliselt. Nüüd on aeg, kus sa pead iseenda sooviga silmitsi seisma, võtma või jätma, õppima või armastama. Kui oled soovinud pingsalt kedagi enda kõrvale, et teda armastada, siis täna on ta puht "juhuslikult" nagu öeldakse sinu ellu saabunud. Kui oled soovinud mõnda tööalast võimalust, siis tea, et keegi täna sinu kõrval hoiab seda võimalust endaga kaasas aga sina pead olema tark, et seda ära kasutada ja tema käest selle võimaluse välja teenima. Inglid annavad märku, et kõik, mida tahad, on sinu ees puust ja punaselt, sina oled see, kes peab tegutsema, liikuma ja suhtlema. Number 1 ja 9 nägemine viitab ka haigustest välja tulekut või väga stressirohke aja lõppu."
19 - Annab sulle lisaks teada, et on õige aeg teha tööalaseid või erialaseid muudatusi/täiendusi.
119 - Annab sulle lisaks teada, et sa peaksid rohkem aega veetma enda lähedastega ja pühendama neile armastust ning hoolitsust. Järelikult oled viimasel ajal enda peale rohkem mõelnud ja unustanud enda kallid inimesed ära.
191 - Annab sulle lisaks teada, et sinu ellu on saadetud saatusekaaslane, kellega tuleb ülesanne lõpetada, mitte ignoreerida konflikti.
199 - Annab sulle lisaks teada, et on õige aeg läbi une vastuste saamiseks.

1 ja 0, mis võivad moodustada 11:00, 00:11, 110, 01, 10 jne.
"Inglid annavad sulle märku, et see, mida sa soovid, muudaks sinu saatust, mis on sulle sündides antud. Nad hoiatavad, et sinu mõtted viiksid sind rajalt kõrvale, aga see ei pea olema halb. Küll aga võid sa iseenda ellu tuua raskema tee selle saavutamiseks. inglid annavad märku, et sinu soovid ei ole võimatud, aga sa pead nende eest maksma emotsionaalselt. Mõtle, mida sa soovid ja kas sa oleksid nõus selle nimel end mõneks perioodiks ohverdama, et tulemuseni jõuda."
10 - Annab sulle lisaks teada, et see rada, milleni sa end soovidega viid, sellel on veelgi kõrgem ja positiivsem väljatulek, kui sa iialgi oskaksid arvata. Järelikult pingutused toovad vilja ja ei ole asjata.
100 - Annab sulle lisaks teada, et see, millest sa räägid teistele ja mis on seotud sinu tulevikuga, liigu selle poole, mitte ära jäta seda vaid lubaduseks iseendale.
101 - Annab sulle lisaks teada, et kõige lihtsamini enda südamesoovini jõudmiseks pead sa õppima enda intuitsiooni kuulama. Kui ei kuula, saad kõrvetada, kui kuulad, teeb see sinu raja lihtsamaks. 101 numbri nägemisel paluvad Inglid sul enda intuitsiooni arendama hakata, kuna nüüd läheb sul seda kõige enam vaja.

"Jälgi enda ümber, kõik vastused tuuakse sinu ette, ole tark ja seleta need enda jaoks lahti! Tene L."
Uuendatud: 17.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja