MASSAAŽI KRISTALLID JA MEDITEERIMISE KRISTALLID


Massaaži ja mediteerimise kristallideks peetakse lapiku kujuga kristalle ning erinevaid massaaži sauasid. Need kristallid on valmistatud spetsiaalse kujuga, et nendega oleks mugav kristalliteraapiat nii iseendale kui ka teistele teha.


Mediteerimise jaoks kasutatakse neid kristalle, mis on lapiku kujuga. Neid hoitakse enda käes ja asetatakse enda erinevate Tšakrate peale. Igal kristallil on oma oskus aidata sind erinevat sorti meditatsioonis. Kristallidel on vägi, mis aitab sind teatud hinge faasi viia, teatud energiaid sinu sisse läbi meditatsiooni suunata ja sinu Auras olevaid energiaid filtreerida.


Kristallidega tehtav massaaž lisab lisaväärtust erinevat sorti massaaži võtetele. Nii kristallide massaaž kui ka meditatsioon aitab tervendada inimese hinges olevaid Tšakraid ja Aurakeha.


Kristallid aitavad sinu hingel terveneda ja sul enda spirituaalset teekonda edukalt ainult edusammude poole viia.


Pea meeles seda, et massaaži- ja meditatsiooni kristallidel on kõigil erinevad ainulaadsed omadused. Seega soovitan lugeda nende kristallide toimete kohta, et üles leida just see tervendav väeese, mida sul vaja on.


Kui teed kristallidega teistele tervendust, siis on ülioluline see, et sa alati kristallid ära puhastaksid peale teraapia lõppemist. Puhasta need Salvei, Palo Santo või erinevate viirukite suitsudega.AHHAAT

4.50€

AMASONIIT

6.50€

AMETÜST

7.00€

ANGELIIT

9.90€

ATLANTISIIT

11.90€

BOTSWANA AHHAAT

3.50€

BRONSIIT

6.50€

FUKSIIT

20.40€

GAGAAT

4.50€

KARNEOOL

6.50€

LEPIDOLIIT

4.40€

MOOKAITE

6.00€

MOOKAITE

24.40€

MUST TURMALIIN

8.50€

OPALIIT

6.00€

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja