OONÜKS

  • 9.90€

Toote detailid

  • Mudel: OONÜKS käekett (pärl 6 mm)
  • Saadavus: Laos


MUST OONÜKS on peamiselt tundud oma kaitsvate omaduste tõttu. Oonüks on musta värvi kristall, mis on tekkinud Laava kivistumisel. Oonüks kaitseb selle kandjat energia rünnakute ja vampiirluse eest. Energiavampiirlus on tõsine asi, kuna selle käigus varastatakse meie isikliku jõudu ja muudetakse meie hing negatiivseks, senikaua kuni me suudame ise ennast uuesti üles laadida. Pika energia varastamise tagajärjel kujuneb välja tugev stress ja peale seda ka depressioon. Energia varastamine on see, kui sinuga kõneledes inimene ammutab sinu enda energia, saab ise õnnelikuks ja jätab sind tühjana maha. 


OONÜKSI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Kaitseb energiavampiirluse ja energia kadumise eest. Kandke koos ükskõik millise kaitse kristalliga, kui soovite veelgi võimsamat tulemust saada. Oonüks on selline kristall, mis sobib kõikide kristallidega kombineerimiseks, kuna see ei mõjuta teiste kristallide oskust, vaid võimendab nende tegutsemist.

- Kandke Oonüksi käeketti koos armastuse kristallidega, et enda suhet, enda tundeid või partneri tundeid hoida ja kaitsta.

- Suurendab enesevalitsust, distsiplineerib, aitab enesekindlust suurendada ja aitab sul end vaos hoida olukordades, kus see on hädavajalik.

- Oonüksi käepeal kandmine suurendab intuitsiooni kätes ja seega on see kasulik neile, kes soovivad õppida pendeldamist.

- Kaitseb musta maagia ja mustade rituaalide eest. Soovitan siiralt selle eest end kaitsta, kuna väga paljud halvad inimesed lähevad seda teed teiste nõrgestamiseks või enda eesmärgi saavutamiseks.

- Oonüks on hea õnne, kaitse ning toetava energia kristall neile, kes on sündinud Poolkuu Kuu faasil. Oonüks annab nendele inimestele oskuse õigel ja valel vahet teha ning see on kristall, mis tugevdab nende intuitsiooni. 

- Oonüks on kristall, mis aitab sinu elust eemal hoida vägivalda ja õnnetusi. Kristall, mis kaitseb sind ohtlike olukordade eest ja aitab sul õigel ajal ohu kõrvalt ära liikuda.

Mul on endal on mitmeid Oonüksi käekette ja kui ma ühte või teist nendest kannan, siis see hakkab minu käes sügelema, kui minuga vestluses olev inimene mulle valetab või soovib salakavalaid võtteid kasutada. Seega sügelemine või ebamugavustunde tekkimine tähendab valeliku inimest!

RAVITSEMINE
Oonüksi kandmine annab tervendust eeterkehale järgmiste probleemide ravitsemiseks: Käepeal kandmisel tervendab Oonüks Juurtšakrat ja Sakraaltšakrat, stress, depressioon, pimeduse hirmu, hirmu teispoolsuse ees, epilepsia hoogusid.

SODIAAK Tähemärgilt toovad Oonüksi ehted kõige enam jõudu ja kaitset KALJUKITSEDELE, KAALUDELE, LÕVIDELE.

Neitsi-Kaalud sodiaagi üleminek 19. september - 25. september


Oonüks on kasulik kristall neile, kes on sündinud Neitsi ja Kaalude ülemineku sodiaagil, aidates tugevdada intuitsiooni ja suurendada oskust inimeste tõelist palet näha ning blokeerides ära selle sodiaagi üleminekul tekkinud intuitiivseid probleeme.


Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: OONÜKS, Ehted, käekett, kaljukits, lõvi, kaalud, energiavampiirlus, energia kadumine, kaitse, armastus, suhte tugevdamine, juurtšakra, sakraaltšakra, valetamine, pendel, must maagia, kaljukits, kaalud, lõvi, poolkuu kuu faas, ohtlikud olukorrad, neitsi-kaalud sodiaagi üleminek

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja