Menüü
Ostukorv

ROHELINE AVENTURIIN chips

ROHELINE AVENTURIIN chips KRISTALLID
ROHELINE AVENTURIIN chips
5.00€
Maksudeta: 4.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN chips

ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi läbi töö tegemise.

Roheline Aventuriin on Aventuriini üks liikidest, Aventuriin ise on aga Kvartsiline, milles omakorda on veel suur hulk mineraale, millest Aventuriinid koosnevad. Roheline Aventuriin on peamiselt seotud külluse, materiaalsuse ja hea õnnega. Rohelist Aventuriini leidub peamiselt BrasiiliasIndiasItaalias ja Hiinas. Roheline Aventuriin on "energia magnet", mis tähendab seda, et see neelab endasse väga kiirelt energiaid, Roheline Aventuriin neelab küllust ja toob seda ligi. Hoides Rohelist Aventuriini endaga alates 2025. aastast 1,5 aastat järjest, aktiveerib see suurjoonelise külluseenergia.

Roheline Aventuriin kuulub Kvartsiliste perekonda, kuna selle koostises on väga palju Kvartsi. Lisaks Kvartsile on Rohelises Aventuriinis Fuksiiti ja see kristall muudab Rohelise Aventuriini roheliseks ning ka veidi sädelevaks. Mitte kõikide Roheliste Aventuriinide sees ei paista sädelust, kuid seda selles võib esineda. Küll aga Fuksiidi osa Rohelise Aventuriini sees muudab selle värvuse erksaks. Olen märganud, et Rohelist Aventuriini aetakse tihtipeale segamini Jaadiga oma väljanägemise tõttu, küll aga on neil mõlemal kristallil täielikult erinev keemiline sisu ja ka spirituaalne väärtus. 

Roheline Aventuriin blokeerib elektromagnetkiirgust inimese kehasse jõudmise eest, samal ajal neelates seda endasse. Roheline Aventuriin sobib kõige enam lastetuppa asetamiseks, arvutite ees hoidmiseks või lapsele ehtena kandmiseks. Roheline Aventuriin aitab blokeerida hüperaktiivsuse tekkimist, mis on seotud liigse arvutis või telefonis olemisega. 

Asetage Rohelise Aventuriini kristall enneaegse beebi voodi kõrvale, et see annaks jõudu lapsel tugevaks muutuda, ilma komplikatsioonideta kasvada ja areneda. Ka emad, kes on sünnitanud enneaegse lapse võiksid kanda Rohelist Aventuriini, et anda head õnne lapsele tema üles kasvamise jaoks.

Roheline Aventuriin koos Roosa Kvartsiga aitab leida uusi sõpru. Need kristallid on eriti kasulikud neile lastele, kes on läinud esimesse klassi või uude klassi/kooli. Aidates lapsel end teiste seas paremini tunda, suurendades neil võimalust leida teistega head kontakti, luua häid sõprusi, julgustades sõbrunema ja nautima suhtlust teiste lastega. Parim viis on neid kahte kristalli lapsed koolis kaasas kanda.

Rohelist Aventuriini viiakse ka õue hoovi ning maetakse koos puude, taimede või lilledega maha. Seda sellepärast, et Roheline Aventuriin hoiaks majal head õnne peal ja ei laseks kodu hoovist sisse pääseda ebaõnnel. Peale ebaõnne eemale hoidmise aitab see ka energiaid liikuma viia, et ei tekiks seisvat energiat, mis omakorda tekitab ebasoodsat kohta elamiseks igas mõttes.

Roheline Aventuriin on väga kasulik suhetekristall. Selles peitub vägi, mis õpetab inimesele teistega leebem, arvestatavam, tolerantsem, kaastundlikum ja sõbralikum olema. Kristall, mis aitab igal tasandi suhteid parandada, probleeme vältida ja nende tekkel kiiremini neist vabaks saada. Kristall, mis muudab inimese enda suhetes analüüsivamaks ja peatab impulsiivsete sõnade kasutamise, mis võib tekitada tülisid. Väga kasulik suhete tervendaja, mida tasub enda elus hoida. 

Sobib sinu koju, kui sa otsid armastust ja ei ole armastust leidnud. Sobib neile, kes on pikalt ühes suhtes olnud ja ei oska enam uut suhet luua või on vastavas eas, kus armastuse loomine on juba keerulisem. Roheline Aventuriin toob armastuse õnne sinna, kus armastuse energia seisab.

Roheline Aventuriin on küllust ja rikkust toov kristall. Kristall, mille jõukusega seotud energiad avanevad, kui inimene ise oma edu nimel midagi teeb. Väga kasulik on Rohelist Aventuriini kanda töö juures kaasas või lausa hoida ühel või teisel kujul seda kristalli enda töö juures. Tööd tehes avanevad Rohelise Aventuriini omadused, mis aitavad materiaalset õnne kasvatada ja tööalaselt edukam olla. Roheline Aventuriin aitab tööalaselt paremaid tulemusi saada ja enda eriala peal samm-sammult kõrgemale positsioonile astuda. Lisaks sellele on kasulik Rohelist Aventuriini kodus hoida, et alati oleks majas tööalane edu ja õnn garanteeritud.

Hoia Rohelist Aventuriini enda töölaua peal või töö juures kaasas, et see tooks paremaid eneseteostamise võimalusi ja teiste poolt "märkamist", mis omakorda võib tuua soodsaid võimalusi.

Kui Rohelist Aventuriini koos Ametriini ja Karneooliga koos kanda, siis see toob head õnne uuel töökohal. Hoia neid kristalle enda töölaual või kanna ehtena kaasas, et need muudaksid Sinu Auravälja rahavoolule atraktiivseks!

CHIPSID on väikesed kristalli tükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagia küünaldega kokku viia.

CHIPSID JA ROHELINE AVENTURIIN

Rohelise Aventuriini chipsidel on oskus kodu Auraväljas tõsta külluse ja edu energiat.

- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Tsitriin geoodid koos rohelise küünlaga, et majja ligi kutsuda materiaalset head õnne.

- Aseta Rohelise Aventuriini chipse rahapuude peale, et need majja küllust kutsuksid.

Erinevaid Chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

ROHELISE AVENTURIIN ERINEVATE KRISTALLI CHIPSIDEGA

Must Turmaliin hoia koos Rohelise Aventuriiniga, kui soovite majast eemale hoida ebaõnne igal tasandil. Need kristallid aitavad õnnel majja pääseda ja takistada teiste sõnumiste eest.

Ametüst loob koos Rohelise Aventuriiniga sellise energia, mis aitab tööasjade peale vähem mõelda ja muretseda. Lisa selle aluse peale külluse kristalle koos poleeritud Ametüstidega, et majja saabuks küllus, aga samal ajal aitab see takisada liigset mõtlemist selle peale, et kuidas see saaks tekkida.
 
Tsitriin sobib kokku külluse nurga aktiveerimiseks, rahakarbi alus kristallideks, Ahvileivapuu ehk Turdlehe mullale, Sulgvõhi mullale külluse kanali aktiveerimiseks. Sobib kokku ka Tiigrisilmaga, Karneooliga samal eesmärgil.

Hematiit aitab kaitsta varandust, kogutud raha, kogutud positiivset mainet ja pigem sobib Kagu või Ida poolsesse tuppa, kas siis küünlaaluse loomiseks või mõne taime mulla katmiseks. Taimed juhivad väga hästi kristallide energiat kodus edasi.

Karneool ja Roheline Aventuriin sobivad kokku materiaalsetel eesmärkidel, nende kõrvale soovitan lisada ka Tiigrisilma. Neid chipse saab kasutada külluse kanali avamiseks Kagu nurgas, neid võib hoida mõne külluse taime mullal, nagu näiteks Ahvileivapuu või Sulgvõhi peal.

Punane Jaspis ja Roheline Aventuriin aitavad tuua lastele eluenergiat, sobivad kokku lapse tuppa.

Mäekristall võimendab omakorda selle kristalli toimet.

Roosa Kvarts koos Rohelise Aventuriini kristalliga aitab uusi armastavaid võimalusi majja tuua. Sobib armastuse ligitõmbamise kristallide komplekti või kristallalusele.

Rutiilnõeltega Kvarts sobib kokku Rohelise Aventuriinuga, kui soovitakse rahamaagiat või küllusemaagiat teha. Sobib maagia paberi all hoidmiseks, mis on tehtud külluse ja tööedu jaoks. Rutiilid võimendavad ka lihtsalt Rohelise Aventuriini tööd.

Šungiit ja Roheline Aventuriin sobivad kokku siis, kui soovitakse kodust halba materiaalset õnne ära puhastada. Sobib kodudesse, kus on rahaliselt rasked perioodid.

Merevaik koos selle kristalliga sobib kokku tervendamise eesmärgil. Asetage tervise kristallide komplekti alla, et võimendada tervendavaid kristalle. 

Granaat koos Rohelise Aventuriiniga toovad head ärilist õnne. Sobivad kontori ruumidesse, sobivad ka külluse taimedega kokku või külluse nurga kristallide sekka.

Peridoot sobib kokku Rohelise Aventuriiniga materiaalse õnne tõstmiseks. Võib kokku segada ka teiste külluse ja materiaalse edu kristallidega.

Tiigrisilm sobib kokku Rohelise Aventuriiniga materiaalse õnne tõstmiseks. Võib kokku segada ka teiste külluse ja materiaalse edu kristallidega.

Lumikvarts sobib kokku selleks, et maandada kodus stressi energiat.

Chipsi kristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 60 g
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
3.20€
Maksudeta:2.62€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
6.50€
Maksudeta:5.33€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
2.50€
Maksudeta:2.05€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva pun..
5.50€
Maksudeta:4.51€
ROHELINE AVENTURIIN BUDDHA
AINUEKSEMPLAR -20 %
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
276.00€ 345.00€
Maksudeta:226.23€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva pun..
5.50€
Maksudeta:4.51€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
4.50€
Maksudeta:3.69€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
9.80€
Maksudeta:8.03€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
38.40€
Maksudeta:31.48€
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.