Õnn peitub inimese füüsilises ja vaimses tervises. Kui oled terve, oled suuteline enda teekonnal olevaid ülesandeid ja eesmärke täitma. Kui oled terve, suudad üle olla ükskõik, millisest eluraskusest ja jalutada unistuste rajamise poole. Tervis on oluline ja seda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Enda tervise turgutamiseks on väga palju erinevaid viise olemas, üheks viisiks on teha endale õnnetoov rituaal. Rituaal, mis aitab luua sinu ümber terviseõnne, aidates kaitsta sind suuremate probleemide eest, aidates sul ette tunnetada haiguse teket, et sa saaksid juba võimalikult varakult enda eest hoolitsema hakata. See terviseõnne-rituaal, mille olen sinu jaoks siia kirja pannud aitab just seda kõike teha. Lisaks sellele loob see sinu ümber tugeva kaitsekilbi, mis aitab sul hoiduda erinevatest rutiinsetest tegevustest, mis võiksid sind haigestada. Seda rituaali võib teha nii terve kui ka juba haige inimene. Tervele inimesele annab see õnne selleks, et haigestumine ei tabaks teda või kui nii juhtub, siis annab see õnne sellest välja tulekuks. Kui oled aga juba haigestunud mõnda terviserikkesse, siis sellisel juhul annab see rituaal head õnne selleks välja tulemiseks.

Kui sa tunned muret enda tervise osas, soovid olla tugevam ja vastupidavam, armastad rituaale, siis see on täpselt sinu jaoks. Selle rituaali eesmärk on suurendada sinu spirituaalset vastupidavuse võimet ja tugevdada sinu intuitsiooni enda keha tunnetamise osas.

Millal on õige aeg seda rituaali teha?

Terviseõnne-rituaali võid teha täpselt siis, kui sa tunned, et sa soovid seda teha või sul läheb seda vaja. Näiteks siis, kui sa tunned, et sinu keha ei ole enam sellise tervise juures nagu varasemalt. Terviseõnne-rituaali on loomulikult soodne teha ajal, mil kosmilised väed soodustavad enesetervendamist. Selle teada saamiseks loe minu nädala kosmilist ennustust, kus ma olen kirjutanud antud nädala energialainest. Kuid võid seda teha ka selle välisel ajal.

MAAGIA RETSEPT:

1. Bretšastunud Jaspis

2. Šungiit

3. Verekivi

4. Rosmariini ja Patšuli 100% eeterlik õli

5. Mandliõli

6. Patšuliviiruk

7. Tikud

8. Rohelist värvi küünal

9. Veekannu/veeklaasi

10. Väike kauss

# Rituaalis läheb sul vaja kolme erinevat kristalli ja nendest kõiki ainult ühte, nendest valmistad sa rituaali ajal kristallivett. Antud kolm kristalli on kõige efektiivsemad tervise parandajad. Kristallid, mis muudavad sind tugevamaks ja aitavad haigustele tervendavat vastulööki osutada. Rituaalis kasuta kristalle poleeritud kujul.

# See on rituaal, mida sa võid alati korrata uuesti ja uuesti. Rituaalis olevaid kristalle võid täpselt samal eesmärgil tulevikus selle sama rituaali jaoks kasutada. Lisaks sellele tuleb need kristallid vee-eliksiiri kristallideks jätta ja nendest tulevikus ainult endale kristallivett teha.

# Rituaali saad teha vaid siis, kui sul ei esine rosmariini- ja patšuli eeterliku õli vastu allergiat. Selle teadasaamiseks katseta neid õlisid enda nahal eelnevalt. Nende kasutamise kohta leiad infot nende toodete alt.

# Roheline küünal võib olla meie valikus universaalne roheline küünal, männi, kuuse või õuna oma. Kolmel viimasel on tervendavad õnneenergiad juba olemas.

Tervenda end läbi terviseõnne-rituaali...

Rituaali tegemise jaoks leia endale mugav koht, kus sa seda saaksid teha. Soovituslikult diivan või voodi. Võta kõik rituaaliesemed enda lähedusse ja vala veekann külma vett täis. Vee sisse lisa kõik need kolm rituaalis vajaminevat kristalli. Lase neil seal vee sees seista terve rituaali vältel.

Kui kristallid on vee sisse seatud, siis pane viirukialuse peale patšuliviiruk suitsema. Lase selle lõhnal ja mõjul enda meeli tasakaalustada ning rahustada. Patšuli on üks taimedest, mis osutab kehale universaalset turgutust.

Kui viiruk on ilusti sinu lähedal suitsemas, siis sea põlema roheline küünal enda ette. Roheline küünal sümboliseerib tervendust ja head terviseõnne. See küünal aktiveerib rituaali protsessi ja aitab sinu Auraväljal koos patšuliga tervendamise jaoks avaneda.

Peale küünla põlema seadmist võta kätte mandliõli ja vala paar supilusikatäit õli kausi sisse. Peale seda tilguta selle õli sisse viis tilka rosmariini- ja viis patšuli eeterlikku õli. Sega kausi sees õli kokku ja määri see õli enda kehale. Kui sa tead, kus sinu kehas haigus eksisteerib, siis määri seda sellele kohale (väldi silma, suhu, ninna ja limaskestale määrimist). Kui soovid aga üleüldse tervele kehale tervendust anda, siis kanna see õli igale poole keha peale. Vajadusel võid mandliõli juurde lisada.

Kui õli kandmine kehale on lõpuni viidud, siis puhka küünla ja viiruki kõrval senikaua, kuni patšuliviiruk on lõpuni suitsenud.

Peale puhkamist võta klaasi täis kristallivett ja joo see ära. Peale seda on rituaal peaaegu lõpuni viidud, nüüd tuleb sul vaid järgmisel 14. päeval nendest kristallidest valmistatud kristallivett juua. Pane enda rituaaliesemed kokku, kustuta küünal ja kasuta eeterlikke õlisid ning küünalt mõnel teisel ajal mõne teise eesmärgiga edasi või tee uuesti nendega peagi seda sama rituaali.

14-päevane kristallivee joomine on väga oluline, need aitavad Auravälja turgutada ja anda sellsesse pidevaid signaale, mis suunavad keha ja hinge end ise tervendama. Sa võid seda eliksiiri ka kauem juua, oluline on lihtsalt see, et peale 14. päeva tuleb need kolm kristalli salvei suitsu sees ära puhastada.

Peale rituaali tegemist võid edasi kasutada neid eeterlikke õlisid, kui sul on selleks soovi. Näiteks põleta neid igapäevaselt õlilambis.

Lisaks rituaalile on väga oluline see, et nende 14. päeva jooksul, mil sa jood kristallivett muudaksid sa ka enda toidumenüüd ja elustiili tervislikumaks. See terviseõnne-rituaal annab sulle motivatsiooni ja tervendust, kuid alati on hea, kui sa teed veelgi rohkem selleks, et terve olla. Vaata kriitiliselt enda menüüsse, korja välja need toiduaineid, mis sulle liiga võivad teha, asenda need alternatiivse tervendajaga ja ole üleüldiselt füüsiliselt aktiivsem ning praktiseeri tänulikkust, mis omakorda suurendab õnnetunnet. Õnnetunne on väga tugeva tervendava väega.

Hoidke end, olge terved ja jagage enda kehale ning hingele tervendavat väge!