Kuu faaside ja nende erinevate mõjutegurite kaudu on meil võimalik teha rituaale, maagiaid ning toiminguid, mille kaudu edu saavutada. Kuu esimesel veerandil on võimalik sul kutsuda enda ellu rikkust läbi rikkusenergia võimendamise. Selleks avaneb sul võimalus igal kuul just selle Kuu faasi ajal. Kasuta seda päeva targalt ära!

Kõik selle aasta Kuu esimese veerandi kuupäevad leiad Kuufaaside kalendrist SIIT.

Annan sulle häid nippe rikkuseenergia võimendamiseks. Ennekõike pead sa olema ise meelestatud külluse-, rikkuse- ja rahaenergia ligitõmbamisele. See tähendab, et ennekõike läheb sul vaja motiveeritud ja positiivset meeleolu. Säti end sellele lainele ja alles siis alusta rikkuseenergia võimendamist.

Rikkuseenergia võimendamiseks vii nendest 10 rituaalist läbi vähemalt 6.

1. TULEVIKU JAOKS RAHA PANUSTAMINE

Kuu esimese veerandi päeval võta enda rahakotist kõige suurem sularahatäht ja pane see enda tuleviku jaoks kõrvale. Leia rohelist värvi ümbrik või spetsiaalne rahalaegas, kui sul on see olemas, mis on mõeldud raha kogumiseks ja milles on küllusekristalle. Aseta raha ümbrikusse või laekasse. Seda tehes keskendu sellele, et see aitaks sinu ellu rikkust ja küllust ligi kutsuda.

Kui panna tuleviku jaoks raha kõrvale just Kuu esimese veerandi ajal, siis see aitab aktiveerida rahaenergia liikumise. Sedasama raha, mis sa Kuu esimese veerandi ajal ümbrikusse või laekasse asetasid, võib sealt ära võtta alles kuu aja pärast. Ma seda küll ei soovita, kuid sa võid seda teha, kui selleks on vajadus. Mida kauem on raha ümbrikus või rahalaekas, seda parem on.

2. PÕLETA PATŠULIT VÕI BERGAMOTI

Patšuli ja Bergamot on mõlemad ikkust sümboliseerivad taimed. Taimed, mille põletamisel aktiveerub rikkalik energia. Patšulist valmistatud viirukid või nende eeterlik õli annavad sulle võimaluse Kuu esimese veerandi loomise ajal oma rikkuseenergiat kasvatada.

Põleta Patšuliviirukeid viirukialuste peal või Patšuli ning Bergamoti eeterlikke õlisid õlilampides just sellel päeval, kui on Kuu esimene veerand. Eriti kasulik on neid põletada Ida- ja Kagu-ilmakaares. Kui sul on seal rahaõnne toovaid kristalle, siis ka need saavad samaaegselt puhastust ja aktiveeruvad.

Patšuli ja bergamoti eeterlikku õli kasutades võid need õlilambis ka omavahel kokku segada.

Et saada neist kahest eeterlikust õlist täiuslikku efekti, tee Kuu esimese veerandi ajal endale nende õlidega vanni. Tilguta oma vannivette mõlemat eeterlikku õli vähemalt 6 tilka. Patšuli ja Bergamoti vann avab sind rikkuseenergia ligitõmbamise jaoks ideaalselt.

3. PUHASTA, AKTIVEERI JA KANNA RAHAÕNNEKRISTALLE

Kristallid on ühed peamised õnneenergia ligitõmbajad ja energiate liigutajad. See on ka põhjus, miks kristalle on võimalik erinevate õnneenergiate saavutamiseks kasutada. Rikkuseenergia võimendamiseks tegutse oma olemasolevate või uute kristallidega teadlikult. Siinkohal võid sa kasutada neid kristalle, mis sul on juba olemas, või siis lisada oma kristallikollektsiooni enda isiklikud rikkusekristallid just spetsiaalselt rahaõnne liikuma panemiseks.

Kuu esimese veerandi ajal võta kas kõik või vähemalt üks nendest rikkusekristallidest ja sea see/need enda ellu rahaõnne tooma.

Malahhiit, Epidoot, Krüsopraas, Roheline Aventuriin, Fuksiit, Dendriitahhaat, Sammalahhaat, Verekivi, Tsitriin ja Tiigrisilm.

Võta enda poolt valitud kristallehe ja puhasta ning aktiveeri see rahaõnne ligikutsumiseks. Selleks võta Patšuliviiruk, Patšuli eeterlik õli või Bergamoti eeterlik õli ja põleta enda valitud taime oma ehte kõrval. Viirukit kasutades lase ühel viirukil lõpuni põleda, eeterlikku õli põletades põleta seda vähemalt tund aega.

Kui ehe/ehted on puhastunud ja aktiveerunud, siis ehi end nendega. Seda tehes unista sellest, kuidas need kristallid aitavad sinu ellu rikkust tuua. Kanna neid Kuu esimesel veerandil ja mitu päeva järjest, kuni tunned, et need oma väe sinu Auravälja edastanud.

4. SÖÖ SPINATIT JA SEDA VÄRSKENA!

Spinat
on suurepärane külluse- ja rikkusetaim ja spiant on parim valik Kuu esimese veerandi rikkust suurendava rituaali jaoks. Valmista endale sellel päeval spinatisalat, tee spinatiga pastat või joo smuutit, kuhu on spinatit lisatud. Spinat aktiveerib külluse-eneergiate liikumise, mis omakorda toetab teisi rituaale, mida sa sellel päeval teed.

5. MINE LOODUSESSE JA KORJA OMA KÜLLUSEALTARILE KÜLLUSETAIMI

Kuu esimese veerandi ajal on kasulik minna loodusesse ja tuua sealt oma koju küllusetaimi. Neid taimi, mis sümboliseerivad rikkuseenergiat ja aitavad seda sinu ellu tuua. Kui sul on olemas küllusealtar ehk sul on Ida- või Kagu-ilmakaares küllusekristallid, maagiad ning muud rikkust sümboliseerivad elemendid, siis sa saad seda teha.

Mine korja vähemalt ühte nendest taimedest ja aseta need küllusealtarile täpselt üheks kuuks (kuni järgmise Kuu esimese veerandi loomise päevani. Sellel päeval võta taimed ja vii loodusesse tagasi).

Männioksad, männikäbid, kuuseoksad, kuusekäbid, piparmündilehed, basiilikulehed, kummeliõied, tilli, petersell ja münt.

Enamust neist on sul võimalik ise koduaias kasvatada, ja kui sa ei ole suuremat sorti maitsetaimede kasvataja, siis avaneb sul võimalus minna männi- või kuusemetsa. Viimaseid variante saad kasutada aastaringselt, teisi hooajaliselt.

Nende taimede asetamine küllusealtarile Kuu esimese veerandi ajal aitab rikkusenergia liikuma panna.

6. RITUAAL VÕI MAAGIA

Kuu esimese veerandi ajal vii läbi vähemalt üks rituaal või maagia, mis aitab sinu rikkusenergiat suurendada. Leia enda jaoks sobiv rituaal, mille tulemust sa sooviksid enda ellu saada ja kasuta seda üheks kuuest vajalikust tegevusest rikkuseenergia suurendamiseks Kuu esimesel veerandil.

Soovitan: "Rahalise õnne külgetõmbemaagiat", "Lotoõnne-rituaali", "Rahakotimaagiat"

7. PÕLETA ROHELISI KÜÜNLAID

Rohelised küünlad
on üliolulised väeesemed külluse-, rikkuse- ja rahaõnne-energiate võimendamisel. Kui sa soovid küünlamaagiat teha ja sa armastad küünalde põletamist, siis pead sa vaatama just rohelise värvi poole. Eriti kasulik on põletada küünlaid, mille valmistamisel on kasutatud konkreetseid taimi, nagu näiteks Männi-, Basiiliku- ja Kuuseküünlad. Sellisel juhul on need küünlad rohelisele värvusele lisaks seotud ka rikkuseenergia võimendamisega.

8. SAADA TEELE OMA RAHAÕNNESOOV

Kui sul on olemas kodus tulekolle, kus sa saaksid rituaalipaberit põletada, siis kindlasti saada teele enda rahaõnnesoov. Kui sul pole kodus vastavat tulekollet, võid rituaalipaberi ära põletada ka mõne kuumakindla aluse peal. Selleks võta rohelist värvi paber, kirjuta selle peale märksõna, mis sümboliseerib teemat või asja, millele sa sooviksid rahaõnne saada. Näiteks, kui sa soovid oma kodu ehitada ja selle jaoks oma ellu rahaõnne saada, siis kirjuta rohelisele paberile "maja" või näiteks "kodu". Keera paber rulli ja seo see rohelise niidiga kinni. Seda tehes keskendu sellele, et sind võiks saata rahaline õnn ja et see unistus saaks täidetud. Kui sa oled rituaalipaberi valmis saanud, siis põleta see ära. Kui sa paned paberi põlema, siis samal ajal keskendu sellele, kuidas rahaõnn sind sellel teemal üles leiab.

9. KINGITUSTE TEGEMINE

Kingituse tegemine Kuu esimese veerandi ajal suurendab sinu rikkuseenergiat. Kui me anname iseendast midagi välja, siis see Karmaatiliselt suurendab meie õnneenergiat. Sellel päeval tee kingitus kellelegi, kellele sa soovid seda teha. See kingitus peab tulema südamest, sest ainult sellisel juhul aitab see sellel päeval sinu rikkuseenergiat kasvatada. Kui sa kingid enda väljavalitule midagi spetsiaalset, mis sümboliseerib küllust ja rikkust, siis muutub sinu rikkuseenergia veel võimekamaks. Näiteks on sellel päeval väga kasulik sinu enda hea õnne nimel kinkida külluse- ja rikkusekristalle.

10. PÄIKESEPÕIMIKU AKTIVEERIMINE

Üheks kuuest Kuu esimese veerandi ajal tehtavatest rikkuseenergia võimendamise rituaaliks võib olla Päikesepõimiku Tšakra aktiveerimine. Päikesepõimiku Tšakras asub sinu Auraväljas küllusekanal. Kui sa selle avad ja tööle aktiveerid, siis rikkuseenergia talletamine ning võimendamine saab olema mitmeid kordi lihtsam ning kiirem. Selle aktiveerimiseks määri enda Päikesepõimiku piirkonnale (kõhule) Ylang Ylang eeterlikku õli koos baasõliga (soovituslikult mandliõliga). See eeterlik õli on sarnane Krüsopraasi energiaga ja aktiveerib kiirelt küllusekanali, kui seda aroomiteraapias kasutada. Lisaks sellele on võimalik Päikesepõimiku Tšakrat aktiveerida poleeritud Krüsopraasist valmistatud vee-eliksiiri joomisel või 3. punktis nimetatud meditatsioonikristallidega mediteerimisel.

Rikkuseenergiat on võimalik võimendada, ligi kutsuda ja seda ise enda elus kasvatada, kui sa tead, mida selleks tuleb teha. Kasuta selleks ära Kuu võimekust, enda teadmisi, taimi ja looduse poolt pakutut. Haara kinni rikkuseenergiast ja pane see enda elus õitsema!