Jagan sinuga unenägusid, millele tasuks eriliselt rõhku osutada, neid ei tohiks ignoreerida kui hommikul unest ärkad ja nendele tasuks kindlasti reageerida. Need unenäod on tähendusrikkad ja annavad sulle nii mõnestki ohtlikust olukorrast ette teada. Unenägude maailm on minu jaoks alati olnud põnev ja unenägude lahendamine ning lahti seletamine on saanud osaks minu tööst. Loodan, et leiad minu mõtetest abi ja teinekord mõnda neist unenägu nähes hakkad midagi muutma enda elus või ellusuhtumises!

1. MÕNES MAJAS VÕI HOONES LÕKSUS OLEMINE

Väga populaarne unenägu on see, kui ollakse mõnes majas või hoones, millest ei osata välja minna. Unenägu võib olla selline, kus soovid leida väljapääsu, käid ühest toast teise, jooksed või paanitsed. Seda unenägu ei tohiks kindlasti ignoreerida, sellel on sulle oluline sõnum edasi anda. Selline unenägu viitab sellele, et sa oled oma sihi elus ära kaotanud. Sa võid olla hetkes, kus sa oled peata ja ei tea, mis on oluline. Sellist unenägu nähes tuleb kindlasti iseendaga maha istuda ja küsida enese käest: "Mis on oluline?", "Mis väärib minu energiat?", "Kuhu poole peaksin ma liikuma?" ja selle vastuse kätte saama. Maja unenäoseleteja kohta saad lugeda SIIT.

2. SURMA UNES NÄGEMINE

Surma unes nägemine võib olla vägagi hirmuäratav ja see võib kõhedust tekitada nii mõneski. Surm üldiselt unes ei tähenda seda, et keegi saab surma. Seda väga kardetakse ja see on üks enim valesti tõlgendatud unenägu. Surm tähendab millegi lõppu. Ka sinu unenäos viitab see just sellele, kuid mitte ilmtingimata inimese elule. Surma unenäoseletaja kohta saad lugeda SIIT.

3. ILMA JALANÕUDETA OLEMINE

Unenägu, kus sa oled paljajalu ja sul ei ole jalanõusid viitab sellele, et sa ei ole elus õige suuna peal. Sa võid liikuda vales suunas, teha valesid otsuseid, mis hiljem toovad sulle probleeme. Kui unenäos otsid enda jalanõusid taga, Sel juhul võib see viidata sellele, et soovid leida elus õiget suunda. Kui aga leiad enda jalanõud, siis leiad ka õige suuna üles. Kui mitte, siis jääd eksiteele. Kui nii, siis soovitan sul kõik tegemised üle mõelda. Küsi endalt, kas sinu valitud tee on kõike seda väärt? Analüüsi, kus võid vea teha ja leia iseendas vigu, et neid parandada. Võib-olla on sul vale suhtumine, mis viib sind eksiteele. Analüüsi iseennast!

4. AUTO SEISKUB SÕIDU AJAL

Autode unes nägemine on ülimalt populaarne, sealhulgas nendega sõitmine, varastamine ja paljud muud tegevused, mis on seotud autoga. Kuid eekõige tuleks tähelepanu pöörata siis, kui su unenäos sõidu ajal auto seiskub. See viitab sellele, et peagi võtab sinu saatus uue suuna, asjad muutuvad, olukord leiab uue lahenduse, see on kas positiivne või negatiivne sõnum. Auto seiskumine võib viidata ka sellele, et sinu unistuse teostamiseks on vaja teist teekonda või plaani võetud tegevus ei lähe nii, kuidas sa seda ette kujutasid. 
Auto unenäoseletaja kohta saad lugeda SIIT.

5. KELLEGI EEST ÄRA PÕGENEMINE

Tihtipeale nähakse just sellist situatsiooni unes, kus sa põgened ja keegi ajab sind taga, siis võib see viidata asjaolule, et sa ei soovi silmitsi seista kellegiga või mõne olukorraga. Sa soovid konflikti vältida, probleeme mitte lahendada ja sul pole piisavalt jõudu, et mõna keerulise olukorraga silmitsi seista. Sellist unenägu nähes ürita mõista, millest unenägu räägib, lahenda olukord ja seisa silmitsi sellega, mis sind hirmutab.

6. TORM

Kui näed unes tormi, siis see viitab probleemi sees olemist, stressi, üles puhutud negatiivset teemat, see võib viidata tülile või sisemisele rahulolematusele. Kui näed tormi unes, siis soovitan kindlasti olla tähelepanelik enda elus toimuva üle, ürita olla tolerantne, mõistev ja kompromissialdis, et vähendada enda isiklikke probleeme.

7. SA EI LEIA WC-D ÜLES

Unenägu, kus sa ei leia WC-d üles võib viidata sellele, et sa kardad sattuda teatud teemal piinlikku olukorda. See unenägu võib viidata ka sellele, et sul on soov millestki loobuda. Igatahes, kui sa otsid paaniliselt unenäos WC-d, siis see viitab probleemile, selle lahendamise vajadusele või piinlikkusele. WC unenäoseletaja kohta saad lugeda SIIT.

8. ALASTI OLEMINE

Väga tihti nähakse und, kus ollakse ise täiesti paljas. Selline unenägu võib viidata sinu enda haavatavusele, nõrkusele ja jõuetusele. Kui näed unes, et oled alasti, siis küsi iseenda käest, kas on midagi, mille suhtes sa tunned end jõuetuna? Kas keegi muudab sind haavatavaks? Kas sul on olnud elus tülisid? Oled sa tundnud end kõrvale jäetuna? Kui jah, siis see sama põhjustas selle unenäo. Kui end unes alatsi näed, siis õige aeg end tugevaks muuta, olla enesekindel ja haarata ohjad enda kätte.

9. HAMMASTE VÄLJAKUKKUMINE

Hammaste väljakukkumine sümboliseerib sinu sees olevat vaimset või füüsilist stressi. See võib tähendada ka seda mõlemat. Hammaste väljakukkumine unenäos on üldiselt halva tähendusega ja suur stress millegi tõttu on sinus esil. Sellist unenägu nähes tuleks kindlasti leida üles stressiallikkas ja sellega tegeleda, et vähendada enda ülekoormust. Võib-olla sinu tervis on väga nõrk ja uni annab sellest teada. Hammaste unenäoseletaja kohta saad lugeda SIIT.

10. TESTI TEGEMINE ILMA, ET SA OLEKSID ETTEVALMISTATUD

Paanikat võib külvata unenägude maailmas olukord, kus sa pead tegema mõnda testi. Olgu selleks koolieksam, autoeksam või mõni muu test ja sa ei ole selleks ettevalmistatud. Selline unenägu viitab sinu alateadvuses olevale stressile, mis annab märku, et sa ei ole teatud olukorraks valmis, mis sinu ellu peagi saabub. See viitab ebaprofessionaalsusele või sellele, et sa ei ole piisavalt ettevalmisatud millegi jaoks. Kui sellist unenägu näed, siis mõtle sellele, millesse sa ise suhtud liialt kergelt ja optimistlikult? Mis on see koht, kus sa saaksid rohkem panustada? Kuidas sa saaksid paremini enda tööd teha? Midagi tuleb pühendumusega teha, mida sa liialt kergekäeliselt võtad.

Et mõista enda unenägusid paremini, selleks hoia enda voodi kõrval Tselestiit, Titaanium Aura, Koobalt Aura ja Muskoviit geoode. Need toovad unenägude maailma sulle lähemale.