Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - uni RSS Feed

27 nov MIDA TEEB PIMEDUS MEIE KEHA JA HINGEGA
admin 0 8581
Pimedusel on väga palju tumedaid varjundeid ning selle mõju on tugevam, kui me arvatagi oskame. Pimedus viib meid lähemale negatiivsetele mõtetele, kehvadele harjumustele, stressile, unehäiretele ja depressioonile. Paljud inimesed ei oska pimedusega toime tulla, kuna ei märgata selle mõju meie kehal..
05 juuli FENG SHUI - 10 VIISI UNEKVALITEEDI PARANDAMISEKS
admin 0 25592
Feng Shui on kodu energiate täiustamise kunst. Feng Shui järgi peavad igas toas ja ilmakaares olema paigas kõik elemendid vastavalt sellele, millise energiakanaliga on seal toas tegu. Kogu kodu energiad peavad olema pidevalt tasakaalus, puhastatud ja täiustatud, selle tulemusel on sul kodus hea olla..
12 mai SOOVIDE LAEGAS - SAADA ENDA UNISTUSED UNIVERSUMISSE!
admin 0 7327
Soovide laegas on laegas, mille sisse sa saad hakata koguma enda soove. See laegas on kasulik selleks, et sa suudaksid oma unistused õigesti Universumisse saata ja need läheksid täide. Soovide laegas saadab sinu unistused Universumisse ning aitab neid tulevikus täita, suurendades sinu õnneenergiat, ..
28 nov HEA UNI - KUIDAS SEDA KÕIGE KIIREMINI SAAVUTADA
0 10179
Sinu tervise juures on kõige olulisem see, et sa pööraksid tähelepanu enda une kvaliteedile. See on üks olulisemaid teemasid, millega sa võiksid tegeleda, kuna uni mõjutab sinu elu, sinu hinge tervenemist ja emotsionaalset paranemist. Kui sa tunned, et sinu tervis on kuidagi nõrgenenud, olgu selleks..
19 okt VIKERKAARE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM UNIVERSUMILT
0 9214
Kindlasti sa oled end tabanud momendilt, kus sa oled vikerkaart näinud ja tundnud, et sinu süda muutub soojemaks ning näole tuleb iseenesest naeratus. Kui on nii, siis sa oskad ideaalselt nautida meie maailma ilu ja võlu. See tegelikult näitab ka seda, et sa oled spirituaalne. Spirituaalne inimene o..
12 okt KELL - UNENÄGUDE SELETAJA
0 6719
Unes võid näha absoluutselt kõike ja kõikidel unenägude sümbolitel ning tegevustel on omad tähendused. Võin ausalt öelda, et ilmselt jäängi unenägude seletajaid kirjutama, kuna iga asi tähendab unes oma asja. Ja kuna sa võid näha ükskõik mida, siis tähendab see unenägude lõputut tõlgendamist. Mis on..
16 veebr MIDA SEE TÄHENDAB, KUI NÄED VÄRVILISI UNENÄGUSID?
0 10225
Hei, sina seal, unenägude nägija! Prohvetlike unenägude saaja! Oled ehk mingil hetkel näinud unenägusid, mis on värvilised, ja mõtled vahel selle peale, miks sa oma unenägu sellisena nägid? Või sa ei olegi eelnevalt tähele pannud, et unenäod on enamasti värvideta ja sa tabasid nüüd ära, et, vau!, un..
28 jaan 6 ÕUDUSUNENÄGU, MIDA EI TOHIKS KUNAGI IGNOREERIDA
0 48948
Õudusunenäod on väga erksad, tõetruud ja hirmutavad. Hommikul ehmatusega ärgates on su sees ärev, närviline või ebamugav tunne. Paljude jaoks võivad need rikkuda terve päeva, sest kuskil kuklas on tunne, et juhtub midagi väga-väga halba. Tihtipeale ei tähenda õudusunenäod seda, et midagi katastroofi..
29 okt 3 ERINEVAT OLULISE TÄHENDUSEGA UNENÄGU, MIDA SA NÄED
0 19890
Unenäod on märk sellest, et meie kehades on hinged. Nende nägemine on ehte tõestus, et meie sees toimub palju rohkemat, kui lihtsalt füüsilisel tasandil elamine. Nõustud, eks ole? Minu jaoks on see alati olnud ilmselgeks märgiks ja ma ei sea kunagi hinge eksistentsi kahtluse alla. Nii on, me oleme h..
21 apr ISIKLIK AUSTAJA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 12979
Oled sa kunagi näinud unenägu, kus keegi tunneb sinu vastu midagi eriti tugevat, armastavat ja hoolivat ning seda kõike romantilise alatooniga? Olen eelnevalt kirjutanud unenägude seletajaid armumisest, ühepoolsest armastusest, suudlusest ning paljust muustki. Sa ei suutnud nende põhjal oma unenägu..
14 apr RIPSMED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 6120
Ripsmed kaitsevad silmi ja loovad välist ilu ning seesama omadus kandub edasi ka unenägude maailma. Ripsmete unes nägemine on positiivse tähendusega, kui need on ilusad ja kaunid. Kui aga vastupidi, need on hoopis väga lühikesed, kehva välimusega või katkised, siis on unenäol sulle negatiivne sõnum ..
07 apr JÕGI - UNENÄGUDE SELETAJA
0 9769
Jõgi sinu unenäos sümboliseerib edasi liikumist ja tulevikku. See sümboliseerib kõike, mis sind ees ootab. Selle kaudu, milline on jõgi, paljastab sinu unenägu, milline tuleb sinu tulevik. Kas jõevesi oli selge, kiire vooluga või oli jõgi hoopis kuivanud? Kõigel sellel on oma tähendus. Aitan sul sed..
Tooted 1 kuni 12, kokku 27 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.