Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - uni RSS Feed

28 nov HEA UNI - KUIDAS SEDA KÕIGE KIIREMINI SAAVUTADA
0 1827
Sinu tervise juures on kõige olulisem see, et sa pööraksid tähelepanu enda une kvaliteedile. See on üks olulisemaid teemasid, millega sa võiksid tegeleda, kuna uni mõjutab sinu elu, sinu hinge tervenemist ja emotsionaalset paranemist. Kui sa tunned, et sinu tervis on kuidagi nõrgenenud, olgu selleks..
19 okt VIKERKAARE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM UNIVERSUMILT
0 4027
Kindlasti sa oled end tabanud momendilt, kus sa oled vikerkaart näinud ja tundnud, et sinu süda muutub soojemaks ning näole tuleb iseenesest naeratus. Kui on nii, siis sa oskad ideaalselt nautida meie maailma ilu ja võlu. See tegelikult näitab ka seda, et sa oled spirituaalne. Spirituaalne inimene o..
12 okt KELL - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1059
Unes võid näha absoluutselt kõike ja kõikidel unenägude sümbolitel ning tegevustel on omad tähendused. Võin ausalt öelda, et ilmselt jäängi unenägude seletajaid kirjutama, kuna iga asi tähendab unes oma asja. Ja kuna sa võid näha ükskõik mida, siis tähendab see unenägude lõputut tõlgendamist. Mis on..
15 aug VABAKS LASKMINE - UNISTUSTE TÄITUMINE KÕRGEL 5D-ENERGIAVÄLJAL
0 9464
Olen teile aastaid kirjutanud sellest, kuidas enda unistusi täide viia ja jaganud teile tohutult palju erinevaid rituaale-maagiaid ning kristallialaseid nõuandeid. Kui oled mu nõuandeid järginud, siis oled kindlasti enda elus kogenud, kuidas need - sinu südamesoovid - ka täituvad. Soovitan sul alati..
06 juuli UNIVERSUMISSE SÜDAMESOOVI KINNITAMISE MAAGIA
0 8927
Kui sul on suur südamesoov, millele soovid anda tõuget, et universum tekitaks võimaluse selle täitumiseks, siis see maagia on täpselt sulle. Seda maagiat on võimalik teha vaid hea tuju ja energiaga, mis tähendab seda, et sul tuleb seda tegema asudes endas õnnetunne üles äratada, kuna see maagia vaja..
16 veebr MIDA SEE TÄHENDAB, KUI NÄED VÄRVILISI UNENÄGUSID?
0 5565
Hei, sina seal, unenägude nägija! Prohvetlike unenägude saaja! Oled ehk mingil hetkel näinud unenägusid, mis on värvilised, ja mõtled vahel selle peale, miks sa oma unenägu sellisena nägid? Või sa ei olegi eelnevalt tähele pannud, et unenäod on enamasti värvideta ja sa tabasid nüüd ära, et, vau!, un..
28 jaan 6 ÕUDUSUNENÄGU, MIDA EI TOHIKS KUNAGI IGNOREERIDA
0 39816
Õudusunenäod on väga erksad, tõetruud ja hirmutavad. Hommikul ehmatusega ärgates on su sees ärev, närviline või ebamugav tunne. Paljude jaoks võivad need rikkuda terve päeva, sest kuskil kuklas on tunne, et juhtub midagi väga-väga halba. Tihtipeale ei tähenda õudusunenäod seda, et midagi katastroofi..
22 dets 3 MÄRKI SELLEST, ET SINU ELLU SAABUB MIDAGI, MILLEST OLED UNISTANUD
0 66270
Kes ei sooviks, et tema unistused ja soovunelmad täituks, leiaksid füüsilise kuju ja saabuksid tema ellu? Ilmselt soovivad seda kõik. Kas see ei oleks mitte imeline, kui sinu unistus realiseeruks? Absoluutselt, see oleks suurepärane. Kas sa tead, et universum annab sulle märku, kui sinu ellu hakkab ..
20 dets WU WEI - KUIDAS ENDA UNISTUSI REAALSELT KÄTTE SAADA!
0 17419
Wu wei tähendab hiina keeles "mitte tegema" või "tegevuse puudust". Tegemist on spirituaalse õpetusega, mille abil on sul võimalik külgetõmbeseadus enda kasuks tööle panna. Kõlab väga vastuoluliselt, eks ole? Tõepoolest, kõlabki, aga selle taga on tohutu tõde. Wu weid praktiseerides võid ka ise koge..
29 okt 3 ERINEVAT OLULISE TÄHENDUSEGA UNENÄGU, MIDA SA NÄED
0 14944
Unenäod on märk sellest, et meie kehades on hinged. Nende nägemine on ehte tõestus, et meie sees toimub palju rohkemat, kui lihtsalt füüsilisel tasandil elamine. Nõustud, eks ole? Minu jaoks on see alati olnud ilmselgeks märgiks ja ma ei sea kunagi hinge eksistentsi kahtluse alla. Nii on, me oleme h..
21 apr ISIKLIK AUSTAJA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 9786
Oled sa kunagi näinud unenägu, kus keegi tunneb sinu vastu midagi eriti tugevat, armastavat ja hoolivat ning seda kõike romantilise alatooniga? Olen eelnevalt kirjutanud unenägude seletajaid armumisest, ühepoolsest armastusest, suudlusest ning paljust muustki. Sa ei suutnud nende põhjal oma unenägu..
14 apr RIPSMED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 3235
Ripsmed kaitsevad silmi ja loovad välist ilu ning seesama omadus kandub edasi ka unenägude maailma. Ripsmete unes nägemine on positiivse tähendusega, kui need on ilusad ja kaunid. Kui aga vastupidi, need on hoopis väga lühikesed, kehva välimusega või katkised, siis on unenäol sulle negatiivne sõnum ..
Tooted 1 kuni 12, kokku 36 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.