Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - uni RSS Feed

28 nov HEA UNI - KUIDAS SEDA KÕIGE KIIREMINI SAAVUTADA
0 6270
Sinu tervise juures on kõige olulisem see, et sa pööraksid tähelepanu enda une kvaliteedile. See on üks olulisemaid teemasid, millega sa võiksid tegeleda, kuna uni mõjutab sinu elu, sinu hinge tervenemist ja emotsionaalset paranemist. Kui sa tunned, et sinu tervis on kuidagi nõrgenenud, olgu selleks..
19 okt VIKERKAARE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM UNIVERSUMILT
0 5066
Kindlasti sa oled end tabanud momendilt, kus sa oled vikerkaart näinud ja tundnud, et sinu süda muutub soojemaks ning näole tuleb iseenesest naeratus. Kui on nii, siis sa oskad ideaalselt nautida meie maailma ilu ja võlu. See tegelikult näitab ka seda, et sa oled spirituaalne. Spirituaalne inimene o..
12 okt KELL - UNENÄGUDE SELETAJA
0 3532
Unes võid näha absoluutselt kõike ja kõikidel unenägude sümbolitel ning tegevustel on omad tähendused. Võin ausalt öelda, et ilmselt jäängi unenägude seletajaid kirjutama, kuna iga asi tähendab unes oma asja. Ja kuna sa võid näha ükskõik mida, siis tähendab see unenägude lõputut tõlgendamist. Mis on..
16 veebr MIDA SEE TÄHENDAB, KUI NÄED VÄRVILISI UNENÄGUSID?
0 6877
Hei, sina seal, unenägude nägija! Prohvetlike unenägude saaja! Oled ehk mingil hetkel näinud unenägusid, mis on värvilised, ja mõtled vahel selle peale, miks sa oma unenägu sellisena nägid? Või sa ei olegi eelnevalt tähele pannud, et unenäod on enamasti värvideta ja sa tabasid nüüd ära, et, vau!, un..
28 jaan 6 ÕUDUSUNENÄGU, MIDA EI TOHIKS KUNAGI IGNOREERIDA
0 42922
Õudusunenäod on väga erksad, tõetruud ja hirmutavad. Hommikul ehmatusega ärgates on su sees ärev, närviline või ebamugav tunne. Paljude jaoks võivad need rikkuda terve päeva, sest kuskil kuklas on tunne, et juhtub midagi väga-väga halba. Tihtipeale ei tähenda õudusunenäod seda, et midagi katastroofi..
29 okt 3 ERINEVAT OLULISE TÄHENDUSEGA UNENÄGU, MIDA SA NÄED
0 16534
Unenäod on märk sellest, et meie kehades on hinged. Nende nägemine on ehte tõestus, et meie sees toimub palju rohkemat, kui lihtsalt füüsilisel tasandil elamine. Nõustud, eks ole? Minu jaoks on see alati olnud ilmselgeks märgiks ja ma ei sea kunagi hinge eksistentsi kahtluse alla. Nii on, me oleme h..
21 apr ISIKLIK AUSTAJA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 10937
Oled sa kunagi näinud unenägu, kus keegi tunneb sinu vastu midagi eriti tugevat, armastavat ja hoolivat ning seda kõike romantilise alatooniga? Olen eelnevalt kirjutanud unenägude seletajaid armumisest, ühepoolsest armastusest, suudlusest ning paljust muustki. Sa ei suutnud nende põhjal oma unenägu..
14 apr RIPSMED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 3668
Ripsmed kaitsevad silmi ja loovad välist ilu ning seesama omadus kandub edasi ka unenägude maailma. Ripsmete unes nägemine on positiivse tähendusega, kui need on ilusad ja kaunid. Kui aga vastupidi, need on hoopis väga lühikesed, kehva välimusega või katkised, siis on unenäol sulle negatiivne sõnum ..
07 apr JÕGI - UNENÄGUDE SELETAJA
0 6895
Jõgi sinu unenäos sümboliseerib edasi liikumist ja tulevikku. See sümboliseerib kõike, mis sind ees ootab. Selle kaudu, milline on jõgi, paljastab sinu unenägu, milline tuleb sinu tulevik. Kas jõevesi oli selge, kiire vooluga või oli jõgi hoopis kuivanud? Kõigel sellel on oma tähendus. Aitan sul sed..
06 nov ÜTLE NENDE 7 SAMMUGA UNETUSELE HEAD AEGA!
admin 0 7444
Uneprobleemide käes vaevlemine on tohutult kurnav ja ebameeldiv. Sageli väljendub see nii, et kui paned pea padjale ja üritad uinuda, siis järsku ütleb sinu aju: "Hei, mõtleme kõigele sellele, mis toimus täna või kaugel minevikus!" Seejärel oled öösel üleval nagu öökull, hommikul väsinud ja sinu keh..
31 aug VANNITUBA - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 3115
Vannituba sümboliseerib spirituaalsel tasandil hingelist arengut, edasiliikumist ja puhastust. Kui näed vannituba unes, siis see on teema, millest unenägu räägib. Vannitoa unes nägemine tähendab seda, et midagi sinu spirituaalses kehas on toimumas. See võib olla täiesti teadlik liigutus või tegevus,..
14 aug KEEGI SEISAB SINU EES - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 8234
Unenägude maailm on võrratult sügav ja huvitav. Kui näed regulaarselt unenägusid, siis tead, kui põnev see maailm on. Unenägusid saad aga nautida, juhul kui sa suudad need enda jaoks lahti seletada või mõtestada. Siinkohal tulen sulle poolel teel vastu ja aitan sul seda maailma paremini mõista. Kirj..
Tooted 1 kuni 12, kokku 26 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.