Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - uni RSS Feed

16 veebr MIDA SEE TÄHENDAB, KUI NÄED VÄRVILISI UNENÄGUSID?
0 4423
Hei, sina seal, unenägude nägija! Prohvetlike unenägude saaja! Oled ehk mingil hetkel näinud unenägusid, mis on värvilised, ja mõtled vahel selle peale, miks sa oma unenägu sellisena nägid? Või sa ei olegi eelnevalt tähele pannud, et unenäod on enamasti värvideta ja sa tabasid nüüd ära, et, vau!, un..
28 jaan 6 ÕUDUSUNENÄGU, MIDA EI TOHIKS KUNAGI IGNOREERIDA
0 36703
Õudusunenäod on väga erksad, tõetruud ja hirmutavad. Hommikul ehmatusega ärgates on su sees ärev, närviline või ebamugav tunne. Paljude jaoks võivad need rikkuda terve päeva, sest kuskil kuklas on tunne, et juhtub midagi väga-väga halba. Tihtipeale ei tähenda õudusunenäod seda, et midagi katastroofi..
22 dets 3 MÄRKI SELLEST, ET SINU ELLU SAABUB MIDAGI, MILLEST OLED UNISTANUD
0 48734
Kes ei sooviks, et tema unistused ja soovunelmad täituks, leiaksid füüsilise kuju ja saabuksid tema ellu? Ilmselt soovivad seda kõik. Kas see ei oleks mitte imeline, kui sinu unistus realiseeruks? Absoluutselt, see oleks suurepärane. Kas sa tead, et universum annab sulle märku, kui sinu ellu hakkab ..
20 dets WU WEI - KUIDAS ENDA UNISTUSI REAALSELT KÄTTE SAADA!
0 15355
Wu wei tähendab hiina keeles "mitte tegema" või "tegevuse puudust". Tegemist on spirituaalse õpetusega, mille abil on sul võimalik külgetõmbeseadus enda kasuks tööle panna. Kõlab väga vastuoluliselt, eks ole? Tõepoolest, kõlabki, aga selle taga on tohutu tõde. Wu weid praktiseerides võid ka ise koge..
29 okt 3 ERINEVAT OLULISE TÄHENDUSEGA UNENÄGU, MIDA SA NÄED
0 12822
Unenäod on märk sellest, et meie kehades on hinged. Nende nägemine on ehte tõestus, et meie sees toimub palju rohkemat, kui lihtsalt füüsilisel tasandil elamine. Nõustud, eks ole? Minu jaoks on see alati olnud ilmselgeks märgiks ja ma ei sea kunagi hinge eksistentsi kahtluse alla. Nii on, me oleme h..
21 apr ISIKLIK AUSTAJA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 8921
Oled sa kunagi näinud unenägu, kus keegi tunneb sinu vastu midagi eriti tugevat, armastavat ja hoolivat ning seda kõike romantilise alatooniga? Olen eelnevalt kirjutanud unenägude seletajaid armumisest, ühepoolsest armastusest, suudlusest ning paljust muustki. Sa ei suutnud nende põhjal oma unenägu..
14 apr RIPSMED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2664
Ripsmed kaitsevad silmi ja loovad välist ilu ning seesama omadus kandub edasi ka unenägude maailma. Ripsmete unes nägemine on positiivse tähendusega, kui need on ilusad ja kaunid. Kui aga vastupidi, need on hoopis väga lühikesed, kehva välimusega või katkised, siis on unenäol sulle negatiivne sõnum ..
07 apr JÕGI - UNENÄGUDE SELETAJA
0 4769
Jõgi sinu unenäos sümboliseerib edasi liikumist ja tulevikku. See sümboliseerib kõike, mis sind ees ootab. Selle kaudu, milline on jõgi, paljastab sinu unenägu, milline tuleb sinu tulevik. Kas jõevesi oli selge, kiire vooluga või oli jõgi hoopis kuivanud? Kõigel sellel on oma tähendus. Aitan sul sed..
06 nov ÜTLE NENDE 7 SAMMUGA UNETUSELE HEAD AEGA!
admin 0 5380
Uneprobleemide käes vaevlemine on tohutult kurnav ja ebameeldiv. Sageli väljendub see nii, et kui paned pea padjale ja üritad uinuda, siis järsku ütleb sinu aju: "Hei, mõtleme kõigele sellele, mis toimus täna või kaugel minevikus!" Seejärel oled öösel üleval nagu öökull, hommikul väsinud ja sinu keh..
31 aug VANNITUBA - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 2258
Vannituba sümboliseerib spirituaalsel tasandil hingelist arengut, edasiliikumist ja puhastust. Kui näed vannituba unes, siis see on teema, millest unenägu räägib. Vannitoa unes nägemine tähendab seda, et midagi sinu spirituaalses kehas on toimumas. See võib olla täiesti teadlik liigutus või tegevus,..
14 aug KEEGI SEISAB SINU EES - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 6503
Unenägude maailm on võrratult sügav ja huvitav. Kui näed regulaarselt unenägusid, siis tead, kui põnev see maailm on. Unenägusid saad aga nautida, juhul kui sa suudad need enda jaoks lahti seletada või mõtestada. Siinkohal tulen sulle poolel teel vastu ja aitan sul seda maailma paremini mõista. Kirj..
12 aug 4 TOIMIVAT LAHENDUST, KUIDAS END VAIMSELT TERVENA HOIDA
admin 0 8780
Ärevus, stress, paanikahood, depressioon, meeletud hirmud, uneprobleemid, rahutus, iseendas kahtlemine, teiste mitte usaldamine, ülesöömine, kehvad harjumused ja paljud teised kurnavad ning vaimset keha laastavad probleemid eksisteerivad igal pool inimeste seas. On väga palju neid, kellel on korraga..
Tooted 1 kuni 12, kokku 31 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.