Indigolapsed on üks kolmest tähelapse hingetüüpidest, kes tänapäeva valitsevad, ja vägagi suure tõenäosusega oled ka sina Indigolapse hingega. Tähelaste ajastu on ja igal hingetüübil on omad erilised iseloomulikud omadused, suunad ning ka eesmärgid siin maailmas eksisteerimiseks. See teema on äärmiselt lai, vägagi sügav, aga kuna selle kohta on väga palju minu käest küsitud, siis otsustasin, et panen siia võimalikult lühidalt ja täpselt kirja just selle hingetüübile iseloomulikud omadused. See, et sa tead, milline hingetüüp sa oled, see on väga tähtis, kuna tänu sellele võid sa nii mõnelegi küsimusele vastuse saada ja ka enda elu rohkem mõista.
 
MILLAL SÜNDISID / SÜNNIVAD INDIGOLAPSED
 
Indigolapsed hakkasid sündima juba veidi enne 1900. aastat, ja vaikselt igale poole üle maailma sündis neid kuni 1970. aastani. Alates 1970. aastast hakkas Indigosid sündima igal pool ja nende arv vaid suurenes ning suurenes. Üks suurimaid perioode Indigote sünde oli aasta 1980 - 1992 ja Indigolapsi on sündinud veel mõni aasta tagasigi, kuigi enamjaolt sünnivad nüüd Kristallilapsed ning vähesel määral ka kolmandad hingetüübid, milleks on Vikerkaarelapsed. Kokkuvõtvalt on Indigolapsed maailma sündinud pea sada aastat, aga mitte kõik ei ole Indigod meie ümber.

INDIGOLASTE HINGE ISELOOM JA EESMÄRK SELLES MAAILMAS

Indigolapse hinged on Tähelaste hingegrupist, mis tähendab seda, et nad saavad sündida vaid perekonda, kus üks vanema hingedest on avatud dimensiooniga. Tavaliselt on Indigod sündinud vanemate perekonda, kes ise ei ole spirituaalsed ja kes on pigem materiaalsed ning paindumatu iseloomuga inimesed. Seda selleks, et Indigo saaks just neid vanemaid aidata ning õpetada elama spirituaalses maailmas - mis on ka Indigohinge üks ülesannetest. Seega võib öelda, et Indigod on siia maailma saadetud selleks, et tuua valgust inimkonna hingedesse. Nad on selleks siin, et luua soodne keskkond Kristalli- ja Vikerkaarelastele, kes on tõelised imetegijad.

INDIGOHINGE iseloomulikud omadused
(kui oled sündinud siia maailma Indigohingena, siis sinu iseloomuga peab kattuma 90% nendest iseloomustustest):


- Väga tugeva ja jõulise iseloomuga inimesed, kes pigem teeksid kõik ise ära, kui paluksid abi. Väga iseseisvad mõtlejad, analüüsijad ja tegutsejad. Indigohing tunneb, et tema ego saab kahjustada, kui ta peab kellegi teise käest abi saama, ja samas tunneb ta ka automaatselt võlgnevust, kui ta ka abi saab. Indigolapse hing valib mitte kuulata teiste inimeste nõu, eriti oma vanemate nõu, kui ta oli noor laps.

- Indigolapsele ei meeldi erinevad struktuurid, kus keegi konkreetne on ainuvõimul, ja on pigem struktuure eitav ning usuvad vabadusse. Selline iseloomuomadus on neile antud ka selleks, et nad hakkaksid vanu struktuure lõhkuma. Et nüüd sündima hakanud Vikerkaarelapsed saaksid maailma luua uue struktuuri, mida ka Maiade kalender on ette kuulutanud (uut algust ja spirituaalset elu Maa peal). Loomulikult näen ma ka ise, et maailm hakkab peagi väga tugevalt materiaalsuse vastu võitlema.

- Oskus teisi inimesi mõista ja end samastada teiste inimeste olukordadega. Oskus, mis ei tule elukogemusega, vaid mis on nende hingede sees juba sünnist saati. Seega, Indigolapse hingega inimene ei ole kunagi olnud tegelikult laps, ta on juba väikesest peale olnud täiskasvanud inimesega ühte mõõtu. Sellise oskusega annavad Indigod vanematele hingedele õppetunni, et inimese füüsiline vanus ei ole määrav vaimse mõistuse sügavuse jaoks. Äärmiselt hea omadus, mida Indigod siia maailma õpetama tulid.

- Neil on vajadus end loominguliselt väljendada ja kui seda ei ole võimalik teha, siis süüdistavad end saamatuses või tembeldavad end "halliks hiireks".

- Indigolapse hing tajub negatiivset energiat ülikiirelt, mis tähendab seda, et Indigo on ülimalt haavatav energiavampiirluse suhtes. See on ka üks suurimaid põhjuseid, miks ma pidevalt räägin energia kaitsemisest, kuna enamus inimesi täna meie ümber on Indigod. Kui sinu tuju suudab kellegi teise negatiivsus või kellegi teise inimese Aura muuta hetkega kehvaks, siis see on Indigo iseloomuomadus. Indigolapsed on ülitundlikud, kuna nad on Tähelapse hingeliik ja kõik Tähelapsed on spirituaalsed, millega kaasneb ülitundlikus.

- Pidev võitlus madala enesehinnanguga ja selle varjamisega.

- Äärmiselt tundlikud alkoholile ja enamus Indigolastel on kalduvus sõltuvustele. Näiteks kõrgema dimensiooni hinged, kelleks on Sinise Kiire hinged, ei tarvita ühtegi sõltuvust tekitavat ainet.

- Indigolapse hing on loomult mässumeelne ja väikese lapsena võis ta oma emale-isale suuri peavalusid teha, kuna mässumeelsust ei ole võimalik Indigost välja võtta. See on strateegia, läbi mille Indigo muudab maailma - purustab struktuure ja tõekspidamisi, mis enam ei kehti või mis on inimkonnale kahjulikud.

- Indigod hakkavad tavaliselt õppima peale kooli lõppemist ehk on hinged, kes armastavad omal käel õppida, mitte alluda pealesunnitud koolikorrale. See on samuti ka üks nende eesmärkidest, milleks on luua maailmas võimalusi loominguliseks eluks.

- Südamesooviks on luua kellegagi äärmiselt sügav ja spirituaalne sõprus. Nad otsivad pidevalt sõpra, kes nendega samastuks. Näiteks Kristallihinged seda ei oota, Vikerkaarehinged ei vaja sõpru ja Sinise Kiire hinged, kes on omaette võimas liik tänapäeval, on enamjaolt sõpradeta ilma igasuguse probleemita.

- Indigod kogevad pea kõik enda elus võimsat stressi ja enamus neist ka depressiooni. Indigote tüüpiline probleem on ärevushäired ja närvilisus, mida nad iga hinna eest soovivad kõikide teiste inimeste eest varjata. Tüüpiline on ka see, et teistele inimestele nad tunduvadki ülitugevad ja enesekindlalt, kuid tegelikult ei ole asjad kaugeltki nii. Indigotele ei ole kahjuks antud ülitundlikuse suhtes tasakaalu, mida näiteks Vikerkaarehingedel on juba olemas.

- Nad võivad olla kohati suitsiidsed, kui neid on pikemat aega ignoreeritud.

- Indigohingega sündinud inimene vajab füüsilist tegevust, et olla vaimselt terve. Seega võib neil esineda pidev vajadus end liigutada, koristada, ehitada, väljas käia, jne. Näiteks Kristallilapse hingega sündinud inimestel ei ole vaja füüsilist aktiivsust, et olla vaimselt terved.

- Paljud sünnivad väga võimsate loominguliste annetega, aga enamus sulgevad selle enda sisse, kuna lasevad end negatiivsusel ja kriitikal liialt blokeerida.

- Enamus Indigohingesid usuvad eelmistesse eludesse, inglitesse, hingede maailma, paralleelmaailma ja ka enamus neist on kogenud paranormaalseid kogemusi. Nendeks kogemusteks võib olla unes ettenägemine, asjade "lihtsalt teadmine" või näiteks mõtete lugemine. Indigolapsed on Tähelaste esimene hing, mis tähendab, et neil on tugev intuitsioon ja mõnel ka selgeltnägemisega seotud anded, kuigi selgeltnägemine ei ole nende eesmärk siin maailmas.

- Indigolapsed tajuvad pigem halba ette ja enamjaolt ei oska näha positiivset tulevikku, kuna nad on iseloomult pessimistlikud ning ohtu tajuvad.

- Indigolastel on ülitundlikkus toitude suhtes ja sisemiselt soovivad nad hakata paremaks toitujaks, tervislikumaks ning soovivad loomtoidult üle minna taimsele toidule. Kuid need soovid on neil takistatud ja nad pendeldavad tavaliselt ühest seinast teise. Selle põhjuseks on see, et Indigod on üleminekuhinged vanadest hingedest.

- Suur ja seletamatu vajadus midagi maailma heaks korda saata.

- Kui Indigohinge soovid ei lähe täide ega neid ei täideta, siis võib Indigo muutuda äärmiselt sarkastiliseks ning halvaks. Kuigi see ei ole absoluutselt Indigo iseloom, siis tal ongi probleeme muutuda äärmuslikuks. Enamjaolt Indigo kahetseb oma halba käitumist ja oskab andestust paluda.

- Indigod tavaliselt suhtlevad enda sõprusringis vaid teiste Indigotega, loomulikult nendega, kellega nad saavad maailma parandamise ja emotsionaalseid teemasi käsitleda. Teistes seltskondades võivad nad olla vägagi vaiksed ja omaette hoidvad.  Kui seltskonda on sattunud Kristallihing, siis Indigo ei suuda temaga kahjuks ühist keelt väga leida, seda seetõttu, et Kristallid on liialt leebed ning tagasihoidlikud. Kui seal on aga Vikerkaare- või Sinise Kiire hing, siis see on Indigo jaoks äärmiselt huvitav ja ka lummav, kuna nendel kahel on võimsalt põletav ja energiat andev Aura.

- Indigotele on iseloomulikuks uneprobleemid, rahutus ja pidev magamatus. Uneprobleemid on Indigotel seepärast, et erinevad hinged või Astraalrännakus kohatud energiad soovivad nendega ühendust saada. Enamjaolt Indigo ei saa päris täpselt aru, mida unenägudes räägitakse, aga enesekindluse suurenedes kasvab ka oskus unenägusi seletada.

- Väikese lapsena, kui Indigolapsi ei mõisteta kas oma vanemate või sõprade poolt, siis tekib Indigole sissepoole elamine, tõrjutusetunne, omaette hoidmine ja inimestest isoleerimine.

Indigotel on äärmiselt tugev tahtejõud, tänu millele nad suudavad eksisteerida oma ülitundlikkuse juures.

EESMÄRK MAAILMAS

1. Purustada vanu struktuure, mis enam maailmas ei toimi.
2. Näidata vanematele hingedele, et emotsioonide välja näitamine ja tunnetest rääkimine on hea.
3. Luua soodne pinnas veelgi võimsamatele hingedele, nagu näiteks Kristallilastele ja Vikerkaarelastele.
4. Aitavad lahti saada emotsionaalsetest piirangutest, mis ei lase inimeste hingedel areneda.
5. Tuua maailma rohkem austust looduse, loomade ja laste suhtes. (Küll aga ei oska Indigod alati oma lastega ümber käia, aga nendes tekib alati suur kahetsus, kui nad midagi valesti teevad)
6. Toovad maailma esimese sammu selleks, et muuta maailm spirituaalsemaks ja nemad on need, kes teevad suure töö ära selleks, et materiaalsuse ning vaimsuse vahele tuleks tasakaal.
7. Indigod õpetavad vanu hingesid elama nii, et nad austaksid oma keha ja maad. Indigod on need, kes õpetavad nägema, et füüsilised haigused on vaimsetest probleemidest tingitud.
8. Luua meeste, naiste ja laste vahele täielik võrdsus.
9. Kaotada ära maailmas nii vaimne kui ka füüsiline vägivald, sellega võitleb 100 % Indigohingedest. Kui seda iseloomu sinus ei ole, siis sa ei saa olla Indigo.
10. Luua perekondi, kus ei ole tähtis vereside vaid emotsionaalne side.
11. Luua takistusi kemikaalide tarvitamisele.
12. Luua takistusi selleks, et loodust hävitatakse ja rahalisel eemärgil inimeste tervisega mängitakse.

KRISTALLID, MIS INDIGOLAPSE HINGE TASAKAALUSTAVAD
 
Küaniit on üks parimaid kristalle, mis aitab Indigolastel enda spirituaalset tasakaalu leida. Küaniit aitab emotsioone tasakaalustada, intuitsiooni tugevdada ja enda eesmärki paremini täita siin maailmas.

Tselestiit on Indigolaste jaoks sõnumitooja, Tselestiidil on oskus anda selgeid mõtteid ja selget suunda Indigo jaoks.

Kuukivi on kristall, mis aitab Indigohingel olla spirituaalne, uskuda enda tegudesse ja tuua ellu armastust.

Sinine Kaltsedon aitab Indigolapsel enda emotsioone välja rääkida nii, et ta ei tunneks tõrjutust.

Larimar toob Indigolastele head armastuseõnne, oskust oma lastega ühist keelt leida, eriti kui laps on Kristallihingega.

Mäekristall, Opaliit, Aqua Aura, Sinine Kvarts, Ingli Aura, Ioliit jne.

Enamjaolt sobivad Indigolastele sinakat tooni kristallid, kuna need aitavad Indigol olla terved nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Sinine värvispekter on Indigote jaoks ülioluline, kuna nende Auras peab eksisteerima sinine valgus, mida kristallid saavad ka tasakaalus hoida.