Looduse poolt antu ei ole meie kõrvale loodud põhjuseta ja ainult ilu pärast. Maa on loonud igale probleemine lahenduse, kas siis taime või kristalli näol.

Kaneelilõhn meenutab talve, mõnusat ja hubast kodusolemist, pühasid ja kodusoojust. Eks igaühel on kaneeliga omad mälestused, mis kerkivad seda aroomi tundes kohe esile. Kaneel on väga mõnusa magusa lõhnaga ja sellega on võimalik enda kodu suurepäraselt lõhnama panna, kasutades selleks kaneelipulki, kaneeliküünlaid, Kaneeli eeterlikku õli või -viirukeid

Kaneeli kasutamine kodus on väga kasulik, sest see aitab muuta kodu positiivsemaks, lõbusamaks, rõõmsamaks ja paremaks kohaks. Eriti kasulik on kaneeli põletada erinevate kristallide, kristallikomplektide või rituaalide kõrval, mis on loodud koduenergia positiivsemaks muutmiseks. Kui soovid head tuju, siis sea kaneelist tehtud viiruk, küünal või eeterlik õli põlema. 

KANEEL KUI TINGIMUSTETA ARMASTUSE SÜMBOL

Kaneeli riputamine välisukse kohale suurendab armastuseenergiat.

Kombineerides puidust aluse peale Roosat Kvartsi ja Rodokrosiiti koos Kaneeliga, toob see suhtesse tasakaalu, teineteisemõistmist, armastust ning truudust.

Kaneel purustati ja selle tükke kanti endaga kaasas seitse päeva, et tõmmata ligi õiget armastust. Seejärel maeti need tükid enda elamispaika (tänapäeval siis koduhoovi), kuna usuti, et maajumalanna Gaia kuuleb kurba südant ja eemaldab siis kõik armuasjadega seotud halvad energiad.

Kasutage Kaneeli magamistoas, kui soovite suurendada energiaid, mis on kasulikud libiidole, rohkemale romantikale, sensuaalsusele. Kasuta seda magamistoas ka siis, kui sa soovid enda magamistoa energiat puhastada ja tasakaalustada. Eriliselt kasulik on see siis, kui soovitakse kaaslasega paremini läbi saada ja omavahelist sidet tugevdada. Kaneel toetab viljakust ja armastust. See tähendab seda, et Kaneel annab jõudu juurde lapseootele jäämiseks ja see tekitab armastavamat sidet.

KANEEL ON SAKRAALTŠAKRA TAIM

Kaneel tervendab Sakraaltšakrat. See aitab parandada seksuaalset energiat, suurendab elujanu, elutahet, optimismi ja aitab õnne tunda. Kasuta enda ümber Kaneeli, kui soovid Sakraaltšakrat tervendada, selleks põleta kaneeliviirukeid, -küünlaid või kasuta oma kehahoolduses Kaneeli eeterlikku õli koos baasõliga.

KANEEL KUI INTELLIGENTSI SUURENDAJA

Kaneeli töölaual hoides suurendab see loogilise mõtlemise ja kiire reageerimise jaoks vajalikke energiaid. Samasuguse energeetikaga kristallid on Roheline Fluoriit ja Mäekristall, mida võib koos Kaneeliga kasutada.

Selgeltnägemist soosib Kaneeli põletamine viirukina või selle hoidmine tuleleegi kõrval. Kaneeli võimsad omadused avanevad koos Labradoriidi, Sodaliidi, Suitskvartsi ja Seleniidiga

KANEEL KUI KÜLLUSEENERGIA AKTIVEERIJA

Kaneel on peale oma armastusejõu ka küllusetaim, mida kasutatakse küllusenurga aktiveerimiseks ja küllusekristallide puhastamiseks. Hoidke Kaneeli või kaneeliviirukeid aeg-ajalt Ahvileivapuu kõrval või kodu Kagupiirkonnas, et aktiveerida positiivne Feng Shui külluseenergia. Kaneel on see, mis avab rahalise õnne jaoks vajalikud energiad, aidates ligi kutsuda materiaalseid häid võimalusi.   

RAHARITUAAL KANEELIGA

- Kaneeliga kombineeritakse Nelki, Kardemoni ja kuivatatud Ingveri tükke. Need asetatakse savinõusse koos Mariami Jaspise, Sammalahhaadi, Tsitriini, kolme Karneooli ja kolme Tiigrisilmaga.

- Nende juurde lisatakse võimalikult palju münte. Seejärel kirjutatakse paberile soov, mille jaoks on raha vaja ja tõmmatakse see paber rohelise paelaga rulli.

- Seejärel hoitakse seda rahaanumat kodu küllusenurgas, mis asub välisuksest kõige kaugemas vasakus nurgas kuni täiskuu saabumiseni. Täiskuu moodustamise õhtul maetakse see anum aeda.

- Rahamaagiaanumat võib välja kaevata alles siis, kui soov on täide läinud.