Kala või kalade unes nägemine sümboliseerib üleüldiselt meie oskuseid, suunda ja võimet midagi luua. Kala nägemine võib olla väga hea ettekuulutus, kui sinna kõrvale kuuluvad head emotsioonid ja ka teised head sümbolid, mis kuulutavad ette head õnne. Iga unenägu kannab endas müsteeriumit ja ettekuulutust või seletust millelegi. Sina ole tark ja seleta alati enda unenägude sõnumid lahti. Niiviisi võid sa ära hoida õnnetusi või olla teatud situatsioonides tark.

KALA SELGES VEES UJUMAS

Kui sa näed enda unenäos kala või kalasid, mis ujuvad selges vees, siis on see väga hea ettekuulutus. Selges vees kala sümboliseerib millegi saavutamist, millegi endale saamist ja millegi väga hea avastamist. Kui kalasid on rohkem kui üks, siis sümboliseerivad need suuremat saavutust. Niigi edukad inimesed näevad tihtipeale sellist unenägu - see on neile märk mõne uue võimaluse ja teenimisallika tulekust. Kui sa näed selges vees konkreetset kalaliiki, siis defineeri ka selle sümbol, kuna see võib tähendust muuta.

Kui unes on veel märke rasedusest, lastest või midagi, mis sümboliseerib viljakust, siis toob kala ettekuulutuse peatsest rasedusest.

KAKS KALA KOOS UJUMAS sümboliseerib "Kalade" tähemärki. See võib olla lihtsalt vihje, et sinu uni on seotud kellegagi, kes on sündinud Kalade tähemärgi all. Teisel juhul sümboliseerib see sinu alateadvust ja intuitiivset poolt.

KALA KINNI PÜÜDMINE

Unenäos kala kinni püüdmine sümboliseerib millegi ilmsiks tulemist. Defineeri ka teised tegevused ja sümbolid enda unes, et sa mõistaksid, mis päevavalgele tuleb. Väga suure ja värvilise kala kinni püüdmine sümboliseerib kohe, peagi saabuvat head õnne. Kui sa näed, et keegi teine püüab sinu unenäos kala kinni, siis see viitab sinu energiataseme suurenemisele. Järgmistel päevadel võid sa tunda energialaengut ja soovi midagi tegema hakata.

Vee sees ringi müttamine ja kätega kala püüdmine toob head õnne ning jõukust. See on märk selle kohta, et sa tabad ära hea ja soodsa hetke.

Kui sa üritad kala kinni püüda, aga sa ei suuda seda teha, siis see kuulutab ette materiaalse probleemi lahendamist, mis aga ei õnnestu ja tekivad tagasilöögid.

Sogasest järvest kala püüdmine kuulutab ette tööalaseid probleeme või tagasilanguseid.

SOGASES VEES UJUV KALA

Kui sa näed unes musta, sogast või läbipaistmatut vett, kus ujub kala, siis see sümboliseerib ebaõnne tulekut ja selles mõttes, et sa pead millegi osas väga sügavalt pettuma. Mida rohkem on unes kalu, mida sogasem on vesi ja mida kauem see uni sul kestis, seda suurem on sinu teel olev pettumus.

SURNUD KALA
kuulutab ette materiaalset laostumist või väga halba tehingut, mis toob sulle kahju.

SÄGA 
sümboliseerib väga halba inimest ja halba situatsiooni, mis võib sind enda küüsi haarata. Kui teised sümbolid on unes positiivse varjundiga, siis sa võid sellest situatsioonist kergelt pääseda, kui ei, siis ei pääse.

KALA SÖÖMINE on hea ja positiivne enne. See sümboliseerib sinu enda spirituaalsuse kasvamist, suurenemist, intuitsiooni tugevnemist. Kui näed, et sa sööd unes kala, siis on see märk selle kohta, et sa oled viimasel ajal oled iseendaga õigesti käitunud ja enda sisetunnet kuulanud. Oled teinud õigeid otsuseid, neid otsuseid, mis on seotud sinu positiivse saatuseteega.

KALA PUHASTAMINE
- kui sa puhastad kala või hakkad sellest toitu valmistama, siis see on märk selle kohta, et sa oled kellelegi enda tõelisi tundeid välja näidanud. Või on olnud olukord, kus sa ei ole suutnud enda tõelisi emotsioone varjata. See võib olla ka märk selle kohta, et sa peagi teed seda.

KALAMEES
on märk sellest, et sul on vaja aeg maha võtta ja lasta enda füüsilisel kehal puhata. See on märk kurnatusest ja ületöötamisest või ülemõtlemisest. Kui kalamees püüab kala, on see märk selle kohta, et sa pead olema kellegi suhtes kannatlik ja sa ei tohi murduda, kui sa oled murdumise äärel. Vastasel juhul sa kas tekitad endale lisaprobleeme või tood kurbust kaela.

KALASAAGI KOJU VEDAMINE
- sul on väga suur kohustus perekonna ees või on see saabumas.

KALA KÄES HOIDMINE

Kui sa hoiad unes enda käes kala, mis raputab ja soovib sinu peost välja saada, siis see on märk suhtest, mis sind hästi ei teeni. Sa oled suhtes, kus asjad ei toimi ega edene. Kui sa hoiad kala käes, mis seisab paigal, siis on see märk selle kohta, et sa lood ise enda ja kellegi vahele harmooniat, mis pikemas perspektiivis ka õnnestub ning kannab vilja.

OLED UNES ISE KALA
- see on sinu alateadvusest tulev sõnum, et sa soovid enda kõrvale armastust ja romantikat. See on see, mida sinu hing täna elus kõige enam otsib.

KALA RÜNDAB

Uni, kus kala ründab sind on vihjeks selle kohta, et sa põgened enda päevases elus ühe emotsionaalse probleemi eest. Sa peidad seda probleemi enda sees, mitte ei ürita seda ära lahendada. See on soovitus sulle, et vabaneksid probleemist enne, kui see veelgi suuremaks läheb. Kui unes ründab üks kala teist, siis on sinu elus keegi, kelle oskusi/annet/julgust sa alahindad. Mõtle hästi järgi, kelle kohta sa oled viimasel ajal hinnanguid jaganud.

KUIVATATUD KALA - sinu elus on midagi, mida sa ei suuda enda jaoks kasulikuks muuta. Mõtle hästi järgi, mida on sulle viimasel ajal pakutud või millega sa tegeled. See võib olla märk selle kohta, et sa ei teeni mitte üheski mõttes sellest tehingust kasu.

KALAPOOD, kus müüakse värsket kala on märk ühest hetkest, millest sa saad väga palju rõõmu tunda. Roiskunud kalasid täis kalapood on märk ühest hetkest, mis teeb sind väga õnnetuks. Tavaliselt ennustab kalapood sõnumi saamist, kas siis hea või halva.

ÕNGE
 nägemine on sinu alateadvusest tulenev sõnum: "Sa oled valmis probleemiga silmitsi seisma."

KALAROOG 
toob päevavalgele kaua mõtetes olnud soovid ja unistused, mis võiksid hakata alles nüüd vilja kandma. On õige aeg, et käivitada midagi, mis on juba ammu mõtetes olnud, aga mille suhtes ei ole veel füüsilisi tegusid tehtud.

MILLIMALLIKA
unes nägemine ei ole hea. Millimallikas toob esile valusad mälestused või inimese, kes on sulle kord liiga teinud. See võib ka hoiatada väga ebasoodsast eluperioodist, milles sa kas oled või millesse oled sisenema hakanud. Defineeri teised unenäo tegevused ja sümbolid, et mõista, millist valusat hetke hakkab millimallikas sinu ellu tooma.

Kui sa oled unes KALADEST ÜMBRITSETUD, siis on see märk peagi saabuvast suurest küllusest ning rikkusest. Ole lihtsalt tark ja püüa hea võimalus kinni.

KELLEL ON SÜNNIPÄEV SEPTEMBRIS, OKTOOBRIS, NOVEMBRIS JA DETSEMBRIS

Kui sa näed unes lihtsalt vilksamisi kala ja sul on sünnipäev ühest neist kuus, siis on see sõnum sulle, et sa vaataksid enda sisse - sa oled millegi osas enesekeskne ja ebaõiglane. See on märk sellest, et muuda endas midagi ja ära ole nii jäärapäine.

MÕÕKKALA nägemine sümboliseerib millestki läbi saamist, millegi võitmist, millenigi jõudmist.

KALAMARI
 - sinu ellu on peagi saabumas uus algus, uus suund ja on soovitus see alati vastu võtta. Kui keegi tuleb sinu juurde mingi pakkumisega, siis võta see vastu, sellest tuleb positiivne ning hästi välja kujunev seiklus.

KALAKONKS

Kui sa näed, et sa hoiad käes kalakonksu või keegi püüab sind sellega kinni, siis see on ettekuulutus kellestki, kes hangib sinu kohta informatsiooni. Kui sa ise püüad midagi kalakonksuga või leiad selle, siis on see märk uuest viljakandvast ideest.

KALADELE SÜÜA ANDMINE
- võidukas väljatulek millestki, võit üle vaenlase.

LENDAV KALA
- kuulutab sulle ette millestki vabanemist ja vabaks saamist. Defineeri ära sümbolid, tegevused ja ka inimesed, kes sinu unes veel olid, et sa mõistaksid, millest sa vabanema hakkad. See võib olla minevikust vabaks laskmine, see võib olla ka mõnest inimesest vabanemine.

KULDKALA
 on väga hea enne, mis toob endaga kaasa väga hea mõtte, oskuse, idee. Sa võid olla jõudnud arusaamale, kuidas midagi enda ellu tuua või oled hakanud märkama midagi, mida oleks vaja tegema hakata. Üldiselt sümboliseerib kuldkala jõukust, küllust ja raha majja tulekut.

KALA SILMA 
nägemine on sinu alateadvusest tulenev soovitus, et pööra millelegi rohkem tähelepanu ja uuri selle kohta põhjalikumalt ning otsi fakte. Sinu elus on midagi, mis vajab sinu tähelepanu ja selles on midagi, mida sa ei ole veel märganud, aga sa peaksid seda tegema.

ROISKUNUD KALA
kuulutab ette klatšijuttu ja halba mainet.

AKVAARIUM

Selge veega ja puhas akvaarium ennustab ette head võimalust ning ettevõtlust. Must ja sogase veega akvaarium ennustab ette haiguse tulekut. Kaladest tühi akvaarium kuulutab sulle ette peagi saabuvat vaenlast või kedagi, kes haub sinu selja taga sinu vastu halbu plaane. Kui sa aga kukud või libised selgesse vette, mis on akvaariumis, siis see ennustab ette head armastavat aega. Kui sa ronid välja akvaariumist, milles on selge vesi, siis on see märk parema aja tulekust ja kui sa rondi välja mustast sogasest veest, siis on see märk haigusest lahti saamisest.

Kui sa näed unes väga suurt akvaariumi, mis on täis erinevat sorti kalu, ilusat taimestikku ja akvaariumielemente, siis see on väga hea ettekuulutus. Sellisel juhul on sind ees ootamas väga soodne materiaalne periood ja seda eriti äriliselt. Mida ilusam, suurem ja pilkupüüdvam oli akvaarium sinu unenäos, seda suuremat sorti materiaalne õnn on sinu poole tulemas. 

Unenägude paremaks meelde jätmiseks, rohkem nägemiseks ja mõistmiseks võid luua enda "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIKOMPLEKTI". Selles komplektis on palju kristalle, mis aitavad sul unenägusid meenutada ja lahti seletada.