Autode unes nägemine on väga populaarne ja neid võib tõepoolest iga mõne aja tagant erinevates unenägudes erinevas kontekstis kohata. Üldiselt sümboliseerib auto otsuse langetamist või mitte langetamist. Tavaliselt tuleb auto unne siis, kui on vaja lihtsalt mõnele teisele faktile, sümbolile või tegevusele anda lisaväärust ehk anda märku, miks üks või teine sümbol üldse unes eksisteerib.

Unenägu koosneb mitmetest erinevates sümbolitest, inimestest, tegevustest ja vahel ka jutuajamistest. Kõik need aspektid tuleb koos sinu emotsiooniga kokku liita ja need kõik ära tõlkida ning omavahel jutuks luua. Niiviisi tõlgitaksegi unenägusid. Seega ära tõlgi ainult auto tähendust, tõlgi ka kõik teised elemendid enda unenäos, alles niiviisi saad selgust ja sõnumi kätte. Pea meeles - igaühel meist on oskus näha und, näha unes asju ette ja saada läbi selle sõnumeid. See on üks viis, kuidas inimesed saavad enda elus õigeid otsuseid teha ning ka mõista, mida sa valesti teed.

AUTOGA SÕITMINE

Unes autoga sõitmine sümboliseerib sinu enda soovi, vajadust ja ambitsiooni millegi poole pürgida. See on sõnum, et sa tahad seda, ükskõik siis, millele see viitab. See, millele see viitab, kajastub teistes sümbolites sinu unenäos.

Autoga sõitmine sümboliseerib ka ühest eluetapist teise minemist ehk eluga edasi liikumist.

Mida vabamalt sa autoga sõidad, mida paremini ja julgemalt sa end autoroolis tunned, seda lihtsamini võid sa enda ambitsiooni täita ning saavutada selle, mida loodad.

Mida künklikum on tee, mida ebakindlamalt sa end roolis tunned ja kui teel on palju takistusi, siis seda raskem on tee unistuse ehk ambitsiooni täitumiseni.

Mida uhkem on auto, millega sõidad, seda suurem on soov ja edu. Mida katkisem või vanem on auto, seda nõrgem on tulemus või seda väiksem on võit.

Kui auto ei ole sinu kontrolli all ja sa näed sellega sõites palju vaeva, et see teel püsiks, siis võivad olla sinu eesmärgid laialivalguvad ning nendel ei pruugi olla põhjendust. See on nagu soov ja ambitsioon, mis ei ole selgeks mõeldud ning sellel puudub konkreetsus.

Autoga vastassuunas sõitmine näitab, et sa tunned enda elus, et sulle seatakse meelega lõkse ja tehakse tagasilööke, et sa edukas ei oleks. Seda võib näha ka siis, kui sa tunned, et suhe, milles sa oled, ei toimi enam ja see ei vii sind sinu elus õigesse kohta ning sulle on midagi hoopis muud ette määratud.

Kui sa näed pidevalt unes, et sa sõidad kellegi võõra autoga, siis on see märk, et sa võid kergekäeliselt töökohta vahetada või oled neid väga tihti vahetanud.

KAASSÕITJA ROLL

Kui sa sõidad kellegagi eesistmel kaasa, siis sa lihtsalt näed tema ambitsioonide täitumist pealt ja elad temale kaasa.

Kui sa istud tagaistmel, siis on see märk selle kohta, et keegi teine naudib enda elu läbi sinu töö. Seega sead sa ise end tahaplaanile, et keegi teine saaks nautida elu või midagi konkreetset. See vihjab ka madalale enesehinnangule millegi suhtes.

UUE AUTO OSTMINE

Unes endale uue auto ostmine kuulutab ette millegi uue loomist sinu päevases elus, näiteks uue suhte loomist või head uut tööalast võimalust. Tõlgi ära teised sümbolid unes, siis mõistad, millest auto ostmine sulle räägib.

Vana auto ostmine annab sulle teada, et mõni inimene või teema, mis kunagi sinu elus on eksisteerinud, tuleb uuesti päevavalgele. Sellel ei pea olema ilmtingimata negatiivne sõnum.

RENDIAUTO

Rendiauto nägemine on positiivne, see on märk, et sa oled ise otsustanud näha asju teise külje alt ning oled hakanud enda ellu uusi lahendusi tooma.

AUTO LIBISEMINE / KRAAVI SÕITMINE / TEELT VÄLJA MINEMINE

Uni, kus sa näed, et auto sõidab teelt kõrvale või sellega juhtub midagi nii, et see ei saa enam enda õigel teel sõita, ei ole hea enne. See ennustab ette seda, et keegi või miski võib sinu teele tulla ja sinu unistuse, ambitsiooni või soovi rikkuda. See on katsumus, mis sulle antakse.

AVARII

Eriti raskekujuline avarii sümboliseerib unenäos sinu enda ambitsioonide ja sihi puudumist. Sinu enda alateadvus annab sulle märku, et sa oled sihitu, sa oled elus seisakus, hakka liikuma! Seega, kui sa näed sellist und, siis hakka enda ärkveloldud elus tegutsema ja leia mõni põhjus, mille pärast pingutada.

Kui avariis osalevad ka teised inimesed, keda sa ka enda elus tunned, siis on see märk sellest, et te satute koos kurbusesse või viib miski teid kõiki ühiselt endast välja.

AUTO KÄEST LÖÖGI SAAMINE

See sümboliseerib sinu harjumust või elustiili, mis teeb sulle endale liiga. Kui sa näed unes konkreetselt ka seda, kes juhib seda autot või kes on selles autos, mille käest sa löögi saad, siis see tähendab, et tema ei ole mõne sinu harjumusega rahul.

Kui sa saad väga tugeva löögi inimeselt, keda sa tunned, siis tuleb sul selle inimesega peagi esile suur konflikt ja arusaamatus.

Kui sa peaaegu satud avariisse või sa napilt pääsed auto löögist, siis on see märk sinu tervise ootamatust langusest ja immuunsuse kadumisest. Üldiselt sümboliseerib see seda, et sa ise teed midagi, mis muudab sinu immuunsust nõrgaks.

AUTO ÄRA KAOTAMINE

Kui sa näed unes, et sa kaotad auto ära või pargid ära ja ei oska leida teed tagasi auto juurde, siis see sümboliseerib segadusetunnet. See on märk selle kohta, et sa ei pruugi nautida seda, mida teed, sa ei pruugi päris hästi aru saada, miks sa midagi teed ja mis sa sellest võiksid saada.

KUI AUTO EI KÄIVITU

Sümboliseerib vale ettekujutust millegi suhtes. Sa võid loota millestki midagi head, aga see võib tähendada, et sa ei saa seda, mida tahad. Analoogne sõnum on ka siis, kui AUTO SEISKUB sõidu ajal. See tähendab, et sa ei suuda nautida seda, mida oled oodanud või sa ei saagi enda ambitsiooni täidetud. See viitab ka sellele, et peagi võtab sinu saatus uue suuna, asjad muutuvad, olukord leiab uue lahenduse, see on kas positiivne või negatiivne sõnum. Auto seiskumine võib viidata ka sellele, et sinu unistuse teostamiseks on vaja teist teekonda või plaani võetud tegevus ei lähe nii, kuidas sa seda ette kujutasid.

SIGNAAL

Kui sa reaalselt kuuled unes signaali häält, siis see on hoiatus peagi saabuvast probleemist või õnnetusest. Kui sa näed seda, kes signaali laseb või sa ise lased signaali, siis on see selle õnnetuse tekitaja, kes seda siis unes ka laseb.

AUTO MOOTORI ÜLEKUUMENEMINE

Sümboliseerib seda, et sa annad mõne teemale liiga palju energiat ja tähelepanu, mis tegelikult ei soovi üleüldse sinu liigset tähelepanu. See on koht, kus sa peaksid mõtlema, millele sa energiat annad ja saadki vastuse, et näe, seda polegi järelikult vaja teha.

PIDUR LÄHEB KATKI

Tähendab seda, et sul ei ole ärkveloldud elus emotsionaalset tasakaalu.

AUTO VARASTAMINE

Kui sa näed, et sinu auto varastatakse unes ära, siis võib see ettekuulutus olla töö kaotamisest või mõnest heast võimalusest ilma jäämisest.

Kui sa näed unes, et sa ise varastad kellegi auto ära, siis see sümboliseerib seda, et sa kasutad kedagi enda tähtsamaks muutmise pärast või võimu saamiseks ära. See on väga halb enne, mis annab sulle sinu veast teada.

Kui sa näed unes auto vargust pealt, siis see probleem, mis ilmsiks tuleb, on vältimatu.

KUI SA EI SAA AUTO UST LAHTI, SELLEST VÄLJA VÕI AKENT LAHTI

Kui sa näed unes, et sa oled autos kinni ja sa ei saa mitte kusagilt välja, siis see viitab sellele, et sa ei ole rahul ise enda teekonnaga, mille sa oled ise välja valinud. Selline uni võib tulla siis, kui sa oled otsuse langetanud ja selle tõttu asjad on hakanud liikuma teises suunas ning nüüd sa kahetsed seda. Kui ülejäänud sümbolid unes on positiivsed, siis on see asjatu hirm.

AUTO PARANDAMINE

Unenägu, kus sa parandad autot on hea enne, see kuulutab ette sinu "õigele saatuse rajale" tagasi minemist. See on märk sellest, et sa saad jälle suuna kätte ja saad õnnelikuks. See võib olla ka märk, et sa otsustad ära midagi, mis sulle pikemas perspektiivis head toob.

Kui keegi teine parandab unenäos autot, siis on see tema, kes aitab sul selle õige tee tagasi leida või otsuse langetada.

PUNANE AUTO

Sümboliseerib sinu ebameeldivat suhtumist millessegi, aga sa ei pane pahaks, et sa selline oled. See on ka nauding ebameeldiva käitumise üle, oled uhke ning see teeb sind rõõmsaks, kui saad teistele näidata, mida sa oskad.

HÜLJATUD AUTO

Auto, mis on kusagile seisma jäänud ning aastaid tühjana seisnud ja sellel ei ole omanikku, siis see toob mõne vana asja päevavalgele. See on unistus, mis on kord unistatud, aga mitte kunagi lõpuni viidud ega saavutatud.

AUTO ALARM

Kui sa kuuled unes reaalselt auto alarmi häält, siis on see märguanne sinu alateadvuse poolt, et muuda suunda. See suund, kus sa hetkel oled, on vale ja sellest ei tule midagi head välja.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.