Inimese emotsionaalses ehk eeterkehas on olemas energiakanalid, mille kaudu me informatsiooni vastu võtame ja endast seda ka välja saadame. Inimestel on seitse peamist Tšakrat. Need seitse Tšakrat on tervendust ja sinu tähelepanu vajavad. Kui sa soovid terve ja hingelt tugev olla, siis peamiseks tähelepanu allikaks peavad olema Tšakrate tervised. Esmalt sa pead mõista seda, mis on Tšakra, kus asuvad kõik need seitse Tšakrat sinu kehas ja mida need endast kujutavad. Sa võiksid endale selgeks teha selle, mis annab head energiat erinevatele Tšakratele ja mis halba energiat. Kui sa soovid, et sinu Tšakrad töötaksid ja oleksid elujõulised, siis pead sa neid vaid positiivse energiaga toitma.

Tšakra tervis vihjab sinu elule, isiksusele, probleemidele, õnnele ja tervisele. Kui sa ei ole iseendaga rahul, siis leida üles see emotsioon, millega sa tood endale seda probleemi ligi ja millega sa hoiad enda õnne kinni. Tšakrale andes õiget emotsiooni, kristallide tervendust või õigeid toiduaineid, sellega aitad sa Tšakral terve olla.

- Päikesepõimik on inimese kehas olev kolmas Tšakra

- Tšakra Sanskriti nimi on Manipura

- Selle Tšakra elemendiks on tuli

PÄIKESEPÕIMIKU ASUKOHT

Päikesepõimik asub meie naba kohal. Sakraaltšakra ning Südametšakra vahel. Sakraaltšakra asub allpool Päikesepõimikut ja Südametšakra asub täpselt südame kõrgusel. Päikesepõimik on terve see piirkond, mis asub naba kõrgusel.

PÄIKESEPÕIMIKU ENERGIAKANALI OMADUSED JA EESMÄRK


Päikesepõimik sümboliseerib sinu iseloomu, tahtejõudu, isiksust ja ego. See, millises seisus on sinu Päikesepõimik, selline on ka sinu iseloom ja sellisena sa teistele ka välja paistad. Päikesepõimik sümboliseerib seda, kes sa tõeliselt oled ja mida sa elult ootad.

"Nali ja naer" Kui sinu Päikesepõimiku Tšakra on terve, siis sa tunned enesekindlust, suudad südamest naerda, nalja teha, olla positiivselt lainestatud iseenda suhtes, sa suudad ennast väärtustada ja sa soovid elada, kogeda ning oled tervislikul viisil ambitsioonikas.

"Julgus ja oskus teha valikuid" Päikesepõimik, mis on terve, see aitab sul elus õigeid valikuid teha ja näha väga selgelt, millega sa tohiksid riskida ning millega mitte.

"Enesekontroll" Päikesepõimik on seotud enesekontrolliga, kui sa suudad ennast kontrollida, enda sõnu ja käitumist, siis on Päikesepõimik terve.

"Julged riskida" See Tšakra annab sulle vabaduse tegutseda ja pürgida enda unistuste poole. Kui see Tšakra on terve, siis sa julged edasi liikuda tundmatuse poole ja sa soovid enda elu paremaks teha. Sa ei karda muudatusi ja veel vähem sa kardad põruda. Sa võtad riski ja proovid vähemalt järgi, mis elul sulle pakkuda on. Kui sa ei suuda riskida ja sa ei julge muudatusi elus teha, siis Päikesepõimik ei tööta.

"Enesekindlus" Päikesepõimik on seotud sinu enesekindluse ja eneseväärikusega. Inimesed, kellel on Päikesepõimik terve, nad usuvad iseendasse ja nad ei karda elada. Veel vähem, nad ei karda, mida teised temast mõtlevad. Kui sina kardad ja pidevalt mõtled selle peale: "Mida küll teised mõtlevad sinust?", siis sul on rohkem kui küll Päikesepõimikus probleeme. Sellisel juhul tuleks hakata iseennast tervendama. Mina soovitan tervendusviisideks õigete kristallide kandmist ja õiget mõtlemist. Seega kombineeri minu sõnum, mille allpool kirja panin, õigete kristallide kandmisega.

"Päikesepõimiku peamiseks ülesandeks on sulle õpetada elus riskima, õigeid valikuid tegema ja ennast väärtustama seda kõike harmoonilisel ja tasakaalukal viisil." Igasugune üle riskimine ja negatiivne egoism sümboliseerib Päikesepõimiku ebatervet olekut. See tähendab kõike seda, et sinu seest peab aktiivsus ja elujõud iseenesest tulema. See ei tähenda seda, et sa reageerid kiirelt ja närviliselt kõigele või pead ennast sundima reageerima. Kui kõik tuleb loomulikult ja tasakaalukal viisil sinu seest välja, siis oled saavutanud Päikesepõimikule tasakaalu.

ÜLEREAGEERIV JA NEGATIIVSET ENERGIAT TÄIS PÄIKESEPÕIMIK

Kui sinu Päikesepõimik on haavatud ja selles on liialt palju negatiivset energiat, siis see inimene reageerib kõikidele asjadele üle. Kui ta saab millestki ebameeldivast teada, siis ta ägestub kergelt. Selline probleemi korral soovitan ma kindlasti kanda Oranži Kaltsiidi talismani võimalikult pika paela või kaelakee otsas, et see kristall ripuks võimalikult lähedale nabale. Oranž Kaltsiit aitab tervendada Päikesepõimikut ja just sellist probleemi, kus see Tšakra omab liiga palju negatiivset energiat.

Ülereageeriv Päikesepõimik annab inimesele edasi selliseid omadusi:

Viha, soov olla teistest parem viha põhjal, kardab intiimsust, liigne söömine, ülekaalulisus, tolerantsuse puudumine, materiaalsust himustav, raha tõstetakse esikohale, agressiivne käitumine ja mõtlemine, kardab vaenlaste teket, soovib pidevalt riielda, armastab intriige, hüperaktiivne, armastab võimu halvas mõttes, soovib teistele halba, teeb tööd vaid raha pärast, läbi põlenud isiksus ja see inimene usub, et mitte keegi teine ei ole temast parem inimene.

PASSIIVNE PÄIKESEPÕIMIK

Passiivne Päikesepõimik on neil inimestel, kes lihtsalt ei viitsi sõna otseses mõttes elus mitte midagi teha. Kellele meeldib paigalseis, kes ei soovi ise enda ellu eriti midagi panustada, kes ei soovi parandada enda elu kvaliteeti. Passiivne Päikesepõimik on ka neil, kes ei suuda ega ka oska haarata kinni elu võimalustest. Passiivne Päikesepõimik on väga kahjulik ja see võib põhjustada väga paljusid erinevaid Päikesepõimiku haiguseid. Sellistele inimestele ma soovitan talismanina kanda järgmiseid kristalle: Päikesekivi, Ahhaati või Tiigrisilma.

Passiivne Päikesepõimik annab inimesele edasi selliseid omadusi:

Enesekindluse puudumine, eemale tõrjutuse tunne, negatiivne suhtumine iseendasse, enda kritiseerimine, vajab pidevat julgustamist, ei usu iseendasse, tunneb hirmu kõige uue suhtes, selle inimese elus on tavaliselt ka materiaalsed probleemid, ta on teiste inimeste suhtes energia-vampiir, ta ei suuda enda ellu piire ja eesmärke luua, ei suuda kiirelt erinevatele asjadele reageerida, alakaalulisus või toiduisu puudumine, seksuaalne soov on puudulik, ei suuda inimesi usaldada ja eriti materiaalses mõttes, foobiaid täis isiksus.

Tšakrad võivad korrast ära minna iga kahjustava emotsiooni või läbielamisega. Seega peab terve elu endale tasakaalu looma ja Tšakraid tervena hoidma. Sa pead pidevat tööd endaga tegema, et saavutada tasakaalu terve keha jaoks.

TERVISE PROBLEEMID, MIS TULEVAD LÕHUTUD PÄIKESEPÕIMIKU PÄRAST

1. VÄSIMUS

2. MAOHAIGUSED

3. KÕHUVALU

4. TOIDUALLERGIAD

5. SEENHAIGUS

6. DIABEET

7. REFLUKS

8. MAO LIIGNE HAPPELISUS

9. SÖÖMISHÄIRED

10. DEPRESSIOON

11. PAANIKAHOOD

12. SEEDEHÄIRED

13. MAOVÄHK

14. SAPIKIVID

15. UNEHÄIRED

"Annan sulle sõnumid, et sa saaksid nende mõtetega enda Päikesepõimikut tervendada!"

- Ma väärtustan iseennast, enda tegusid, otsuseid ja enda füüsilist keha.

- Ma oskan näha enda tugevaid külgi ja ma ei kahtle nendes.

- Kui ma suhtlen inimestega, siis ma suhtlen julgusega ja ma ei karda oma tundeid välja öelda. Ma ei karda teiste arvamust iseenda valikute tegemiste juures. Ma ei karda, mida teised minust mõtlevad ja arvavad.

- Mina ise otsustan, mis mulle meeldib ja mis mulle ei sobi.

- Ma tean seda, et ma olen igati ära teeninud armastuse ja on olemas inimesi, kes ka mind armastavad. Ma ei tunne hirmu armastuse suhtes.

- Ma otsin enda arendamise jaoks võimalusi, ma ei soovi elus seista ühel kohal. Ma soovin kogeda ja õppida, ma ei soovi mugavust.

- Ma armastan iseennast ja enda armastamine on vajalik.

- Ma tean seda, et ma pean enda ellu laskma vaid neid inimesi, kes ei tee mulle liiga. Ma tean seda, et ma ei pea mitte kunagi suhtes kannatama.

- Ma olen julge ja ma ei karda elada, ma ei karda elus riskida.

- Kui tuleb olukord, kus ma pean enda eest seisma, siis ma seisan enda eest.

- Ma olen alati õnnelik enda saavutuste üle ja ma julgen nendest rääkida.

- Ma juhin iseenda elu ise ja kui ma tahan olla õnnelik või leida elus õnne, siis ma tean alati, et ma pean selle nimel ise tööd tegema.

Need sõnumid on sulle selleks, et sa looksid enda hinge need tugevused. Kui sa käitud vastupidiselt, siis see nõrgestab sinu Päikesepõimikut ja sinu enda vastupidine mõtteviis/tegutsemine võivad olla sinu Päikesepõimiku lõhkujad. Seega küsi enda käest, kas sa hoiad enda Päikesepõimikut või sa lõhud seda?

KRISTALLID, MIS TERVENDAVAD SINU PÄIKESEPÕIMIKUGA SEOTUD PROBLEEME

1. ORANŽ KALTSIIT Üliagressiivse energia maandaja.

2. TIIGRISILM 
Aitab lahti saada passiivsest energiast, mis ei lase Päikesepõimikul tööd teha.

3. AHHAAT 
Aitab lahti saada seisvast ehk negatiivsest energiast, mis selles Tšakras eksisteerib.

4. TSITRIIN Küllusekanali avaja.

5. PÄIKESEKIVI 
Üks tugevamaid Päikesepõimiku tervendajaid ja positiivseks muutjaid.

6. MOOKAITE 
Positiivse suhtumise looja.

7. KARNEOOL 
Universaalne tervendaja.

8. RÜOLIIT 
Materiaalse ebaõnne tervendaja.

9. PERIDOOT 
Universaalne tervendaja.

10. PÜRIIT 
Päikesepõimikule kaitse looja.

11. QUE SERA 
Vabastab halba energiat.

12. ROHELINE KULDKIVI 
Küllusekanali avaja.

13. ROHELINE KALTSIIT 
Küllusekanali avaja.

14. MEREVAIK 
Päikesepõimiku tervise probleemidele.

15. MARIAMI JASPIS 
Tööedu ja materiaalsete probleemide lahendaja. Aitab raha väärtustada.

16. BRONIIST 
Väga kasulik kristall mao haiguste ja Päikesepõimiku füüsiliste probleemide korral.

17. KOLLANE KALTSIIT 
Õnnetunde looja ja enda väärtustamise jaoks sobilik kristall.

18. CRAZY AHHAAT 
Väga võimas universaalne Päikesepõimiku tervendaja.

19. MESIKALTSIIT sümboliseerib kõiki Päikesepõimiku omadusi ja see on üks tugevamaid Päikesepõimiku tervenduskristalle. Mesikaltsiit aitab sul ennekõike õppida iseennast väärtustama, blokeerides sul enesesabotaaži ja liigse enesekriitika, asendades sellised negatiivsed mõtted positiivsusega.

KÜLLUSEKANAL, MIS ASUB TÄPSELT PÄIKESEPÕIMIKU SEES JA KUIDAS SEDA AVADA

Päikesepõimiku sees asub väga väärtuslik energiakanal, milleks on Küllusekanal. See kanal avaneb vaid siis, kui sa tervendad enda Päikesepõimikut ja suudad saavutada sellesse tasakaalu. Kui Päikesepõimik on saavutanud tasakaalu, siis see avaneb ja hakkab sulle väga palju häid asju ellu tooma. Seega esmalt tegele nende probleemidega, millest ma Päikesepõimiku juures kirjutasin ja kui sul on mõni nendest, siis lahenda need ära. Kui oled lahenduseni jõudnud, siis saad preemia, milleks on Küllusekanali avanemine.

Küllusekanal toob ellu väga palju materiaalset kordaminekut, head ja tasuvat tööd, avad sinu jaoks võimalusi, toob edukust, aitab sul elu nautida ja toob sinu ellu väga palju häid emotsioone. Küllusekanali avanemine aitab sul leida enda elu armastuse üles ja olla materiaalselt kindlustatud. See on kanal, mis toob materiaalset õnne.