Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - päikesepõimik RSS Feed

20 veebr MESI - IIDNE TERVENDAJA, ÕNNEENERGIA AKTIVEERIJA JA JUMALIK ELUELIKSIIR
0 4120
2022. aasta viimastel kuudel kingiti mulle väga palju mett. See jõudis minuni erinevatest kohtadest ja erinevatel inimestelt. Mis oli minule ilmselgeks vihjeks, et on õige aeg sellel teemal kirjutada. Olles proovinud väga palju erinevate mesinike ja mesilaste mett ning erinevalt maitsestatud mett, v..
18 jaan GUAAVA AKTIVEERIB SINUS ÜLIMA HARMOONIA
0 878
Maailmas on tohult palju erinevaid taimi ja vilju, mida süües on võimalik tervendust saada. See, kuidas taimed on meid aegade algusest peale tervendanud, on lausa imeline, samuti see, kuidas mõni taim suudab olla lahendus nii paljudele erinevatele terviseriketele. See annab mulle tohutult suure usu ..
30 juuli SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 30
0 12454
Igal sünnikuupäeval on oma salajane koodeks, mis aitab inimese eluteed ja selle käike paremini mõista. Minu kireks on tõlgendada kõike, mis inimeste eludes toimub ja seda ennekõike spirituaalses mõttes. Nii aitan kõigil, kes on sündinud 30. kuupäeval, mõista enda elu salakoodi, et see elu oleks prod..
04 juuni KUIDAS NEGATIIVSEID MÕTTEID VABASTADA JA MUUTA NEED POSITIIVSETEKS
0 17137
Kui sinu jaoks ei ole probleem olla pidevalt optimistlik ja olla üle rasketest emotsioonidest või oled hoopis see, kes suudab alati kõike rahulikult võtta, siis on see tõeline anne. See on oskus, mille oled ära õppinud eelmistes või selles elus. Seda ei tasuks võtta iseenesest mõistetavalt, see on p..
21 mai HELIOTERAAPIA ON TEE SINU TOTAALSE TERVENEMISENI
0 11305
Helioteraapia on üks parimaid viise enda tervendamiseks, ükskõik, millise füüsilise, emotsionaalse, vaimse või spirituaalse probleemi ees sa seisad. Kui sinu sees on täna miski, mis teeb sulle liiga, muudab sind nõrgaks ja mida on vaja tervendada, siis on helioteraapia sinu jaoks! Helioteraapia = p..
25 juuli PÄIKESEVALGUS ON ÜLIM ENERGIAALLIKAS
admin 0 12206
Et elada täisväärtuslikku, õnnelikku ja tervet elu, peavad seda toetama meie igapäevased valikud, elustiil ja ellusuhtumine. Olen juba pikalt tegelenud ja suunanud oma tähelepanu Päikese tunnetamisele ja selle tähtsuse välja selgitamisele. Olen spirituaalne avastaja ja loon endas küsimuse kõige koht..
03 jaan HUUMOR - ELLUJÄÄMISE KUNST
admin 0 5397
Huumor on hinge meeleseisund ja viis väljendamaks midagi naljakal, koomilisel või naeru pakkuval viisil. Usun, et kõik teavad, mis asi on huumor, kuid kas te ka kõik teate seda, kuidas on see seotud inimese hinge ellujäämisega? Jagan sulle enda vaatenurka huumori ja selle vajalikkuse kohta. Aitan su..
17 juuli PÄIKESE SPIRITUAALSED TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 13117
Päike on heledaim ja nähtavaim täht meie Päikesesüsteemis, millel on tohutu jõud ja mõjuvõim meie Maa üle. Kui ei oleks Päikest, ei eksisteeriks meid siin Maa peal ja täpselt samamoodi, nagu on oluline Kuu, on oluline ka Päike. Nii nagu Kuu mõjutab meid, mõjutab meid ka Päike. Päikesel on olemas füü..
14 nov PÄEVALILLESEEMNED - PÄIKESEPÕIMIKU JA KEHA TERVENDAJA
admin 0 3766
Päevalilleseemned on kasulikud väga erineval tasandil. Nagu mulle meeldib jutustada sellest, kuidas taimed saavad sind aidata spirituaalsel ja füüsilisel tasandil, siis ka päevalilleseemnete kohta jagan sulle mõtteid nende mõlema külje pealt. Päevalilleseemned on eestlaste jaoks lihtsasti kättesaada..
30 juuni KUNINGA KOMPLEKS - 8 MÄRKI SELLE OLEMASOLUST
admin 0 6714
Inimesed on kõik väga erilised, igal inimesel on enda tugevad ja nõrgad küljed. Igal inimesel on ka elus teatud faasid, kust ta läbi käib. Üks faas võib olla õnnelik, teine selline, kus ta on endaga vägagi puntras. Hinged liiguvad pidevalt ühest faasist teise, jäävad ühel hetkel enda emotsionaalsete..
27 mai NURMENUKK - NOORUSLIKKUSE ALLIKAS
admin 0 14028
Nurmenukk on igale eestlasele teada-tuntud kaunis õitsev lill, mida vähemalt igaüks korra korjanud on. Igal taimel on omad füüsilised ja emotsionaalsed tervendavad oskused, usu või mitte, kuid Nurmenukk on väga tõhus ravitseja. Lisaks selle ravitsemisomadustele on sellel veelgi võimas spirituaalne v..
22 mai ÕNNE OTSIDES PEAD SA ESMALT LEIDMA PIMEDUSE
admin 0 2607
Kirjutan sulle enda mõtteid, kuidas su hing saab leida õnne, lasta enda ellu positiivsust ja suhtuda käesolevasse hetke optimistlikult. Minu üks elueesmärkidest on juhatada sind spirituaalse arengu poole ja avada sinu silmi enda suhtes. Mida ma olen tähele pannud on see, et kui sa otsid enda elus õn..
Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.