Kadunud hinge all on olnud paljud inimesed eneselegi teadmata. Kui ühel hetkel sealt välja tullakse, alles siis mõistetakse, millises perioodis on eksisteeritud. Kadunud hing on hinge üks faasidest, kus ta põgeneb iseenda elu eest. Kui sind huvitab, kas oled sellises eluperioodis eksisteerinud või mitte, siis analüüsi iseennast minu kirjutatu juures, et mõista, kas oled selles faasis olnud või kas tundub, et oled isegi täna selles?

Räägin seda sellepärast, et väga paljudel on ja on olnud selline hingeseisund ning see on seisund, millest tuleb vabaks saada, seda tuleb tervendada ja see ei tohiks kindlasti kaua kesta.

Kadunud hing on üks hinge faasidest, kus sinu hing eemaldub vaikselt sinu kehast. See toimub nii, et sinu hing lakkab väga suurel määral töötamast ja osake sellest jääb sinu keha juurde alles. Sinu enamus osa hingest poeb peitu ja seda sõna otseses mõttes - lülitab end välja, surub end alla ja paneb enda energia lukku. Sellises faasis olles koged sa palju sümptomeid, millest kirjutan allpool, kuid esmalt sooviksin sulle veidi seletada seda, miks selline kadunud hinge faas üleüldse inimese kehas võib tekkida.

Kadunud hinge faas on kaitsehoiak, see on selline hetk, kus sinu hing ei suuda enam eluga toime tulla ja ta blokeerib end, et end elusana hoida. Meil on kaks keha, üks on füüsiline ja teine vaimne keha. Kui toimub hinge kadumine, siis füüsiline keha liigub ja vaimne keha mitte.

Selline olukord võib tekkida erinevatel põhjustel, kuid on olemas sellised konkreetsemad ja kontrastsemad põhjused, mis seda ka suure tõenäosusega tekitavad.

Kadunud hinge faas võib näiteks tekkida siis, kui sa oled juba pikemat aega võidelnud depressiooni või mõne analoogse vaimse probleemiga. Kui depressiooni ei tervendata, võib tekkida veelgi hullem periood, milleks on kadunud hinge faas.

Depressioon ei ole ainuke kadunud hinge põhjustest, selle tekkele annab põhjuse nii mõnigi teine probleem. Näiteks tekib kadunud hinge ehk hinge põgenemine väga tihti neil inimestel, kes on läbi elanud mõne koleda trauma. See võib juhtuda siis, kui sind on ära kasutatud näiteks seksuaalselt või sa oled näinud pealt kellegi surma, kellegi piinamist või sind on emotsionaalselt ahistatud. Sellisel juhul hing blokeerib ennast, et ellu jääda ja haihtub enamus energiaga sinu seest. See läheb peitu, et end selliste sündmuste keskel ellu jätta. Mitte ainult traumad ei põhjusta hinge kadumist, seda tekitab ka liigne alkoholi ja/ või narkootikumide manustamine ning teiste sõltuvust tekitavate ainete ja tegevuste liigne tarbimine ning nendele keskendumine. Need kõik on hingele kahjulikud ning kui hing ei suuda sellega toime tulla, siis ta lülitab end välja.

Selline probleem võib tekkida ka töösõltlasel, kes teeb vahetpidamata vaid tööd ja ei keskendu enam mitte ühelegi teisele teemale. See võib juhtuda ka inimesel, kes pidevalt end maha teeb ja pidevakt endas halba näeb. Ka peale armastatud inimese kaotamist võib tekkida hinge kadumine, kui leinaga ei tegeleta ja inimesest lahti ei lasta.

Kui sa oled sellises eluperioodis, kus sinuga juhtuvad halvad asjad ja sa ei suuda nendega hakkama saada ja nende küüsist vabaneda, siis hing blokeerib end, et anda sulle aega sellega tegelemiseks ning võitlemiseks. See on kõik sellepärast, et sa suudaksid keskenduda enda parandamisele ja mitte sellele, mis kõik halb sinu kõrval eksisteerib. Sinu hing kaob, et sa ei suudaks keskenduda halbadele kogemustele ja tavaliselt sellisel hetkel blokeeritakse mälestused. Paljud ei suuda sellel perioodil edasi liikuda ja jäävadki kinni, mida suurem on trauma või probleem, seda suurem on ka tõenäosus, et sinu hing jääbki peitu.

SÜMPTOMID (enamjaolt on sümptomid hinge kadumise korral just sellised):


- Sa tunned end pidevalt kehvasti, valutad või sul on tunne, et sa oled füüsiliselt haige. Tegelikult aga füüsiline keha on terve ja isegi, kui sa lähed arsti juurde, siis arst ütleb sulle, et sinu tervisega on kõik korras.

Selline asi juhtub sellepärast, et hing ei tee enda tööd korralikult ja sinu Tšakrad on kinni ning sellepärast tajud sa füüsilisi haigusmärke, mis tegelikult ei ole.

- Mälestused on blokeeritud ja ennekõike sellised mälestused, mis on seotud selle perioodiga, kus haiget tegev faktor sinu hinge sinust eemale blokeeris. Mälestused, mis põhjustasid traumat või sõltuvuse küüsis oleva aja hetked jne.

Mälu blokeeritakse sellepärast, et sa suudaksid iseendaga toime tulla. Kui hing sinust eemaldub, võtab ta need mälestused endaga kaasa. Kui ühel sa ühel hetkel endaga uuesti kontakti saad, siis avab ta need mälestused tervenemise jaoks.

- Sul puudub tuju midagi teha, kusagile minna, kellegagi suhelda ja sul põhimõtteliselt kaovad ära ka igasugused huvid. Sa tahad olla üksinda, kodus ja lukustada end välismaailma eest peitu.

See juhtub sellepärast, et sul puudub elamiseks energia, mis tuleneb sellest, et sinu hing on suletud. See faas on taastumise faas, kus tegelikult edaspidise trauma puudumise korral võib hakata ka hing vaikselt tagasi tulema.

- Kadunud hinge korral käib kaasas ka sügav depressioon, kui kadunud hinge faas ei tekkinud depressiooni pärast, vaid mõne trauma või ebatervisliku käitumise tagajärjel, siis depressioon tuleb kohe kindlasti sellele järgi.

See tuleb sellepärast, et hing on blokeeritud ning Kolmas Silm ja Kroontšakra ei tööta ning nad ei võitle depressiooni tekkega.

- Sa ei näe mitte mingit põhjust elamiseks, isegi, kui sinu kõrval on olemas kallid ja toetavad inimesed. Sul võivad tekkida sellised "hood", kus ühel hetkel sa ei näe mitte mingit põhjust, teisel hetkel jälle näed, siis jälle ei näe ja seda pidevalt niiviisi kordamööda.

Selline olukord tekib sellepärast, et sinu hing on sinust enamjaolt blokeeritud ja sa tunned piiri elu ning surma vahel. Sul võivad peast läbi käia ka suitsiidsed mõtted või tunne, et "nii ehk naa sa sured varsti ära".

- Emotsioonide pursked ja viha tekivad järsku keskel mitte midagi ja kurbus täpselt samamoodi. Üliemotsionaalsus ja seda ootamatult.

- Ärevushood, närvilisus ja uneprobleemid. Unetus kaasneb suhteliselt tihti hinge kadumise faasiga. Seda sellepärast, et sinu hingel ei ole tasakaalu, et end astraali viia. Hing peab olema tervik, et see suudaks füüsilisest kehast läbi astraali lahkuda. Kui me magame, siis meie enda hing käib korra füüsilisest kehast välja. Kuna sellisel hetkel on hing kadunud, siis ei ole "midagi", mis sealt välja liiguks. Sellises faasis sinu enda hing peidab end sinu Auras ära, see on blokeeritud ja ta ei liiguta end.

- Sa võid tunda, et sa ei vääri armastust ega headust. Paljudel juhtudel võib see sama inimene langeda sõltuvuste küüsi ehk kui kadunud hinge faas ei tekkinud sõltuvuse pärast, siis nüüd võib sõltuvus tekkida. Sõltuvuse all ma ei mõtle ainult alkoholi ja narkootikume. Siin all ma mõtlen ka hasartmänge, seksi, pidevat teleka vaatamist, arvuti sõltuvust jne.

- Sa ei tunne iseennast ära, sa tunned, et sa ei ole enam see, kes sa olid varem. Sa tunned, et sa oled keegi teine ja vahel võib tunduda, et sinu sees on lausa kaks isiksust. Pidev mõte, et kõik on valesti, midagi ei lähe paremaks ja sinu ellu ei tule mitte kunagi midagi positiivset.

Need siin on enamjaolt sellised mõtted, tunded ja emotsioonid, mis võivad tekkida kadunud hinge faasis. Kui sa tundsid iseennast ära, siis sul tuleb end tervendama hakata. Kui mitte, siis ole õnnelik, et sinu hing on sinu jaoks avatud. Loomulikult ei pea sellist faasi kõik enda elu jooksul kogema ning seda parem, kui ei koge.

Kadunud hinge saab tagasi kutsuda enda kehasse, kuid see võtab väga palju aega. Seda selleks, et ta ei naase maksimaalsesse töösse ennem, kui sa ise enda hinge koju ei kutsu. Sa saad teda kutsuda vaid läbi enesetervenduse, mis võib võtta ennem aastaid aega, kui see juhtub. Kõige hullemal juhul see ei juhtu ja inimene jääb väga sügavasse auku.

Kadunud hinge saab tagasi kutsuda läbi armastuse ja läbi selle, et keegi sinu kõrval lepib kõikide sinu hingehaavadega ning ebastabiilsusega. Sa saad hinge tagasi, kui sulle antakse teiste inimeste poolt tuge. See on üks kõige paremaid tervendusi, kui keegi sind selle kõrval armastab. Kuid see on tervendusviis, mis ei sõltu sinust ja mida sa ei saa ise endale teha, kuigi see on kõige tervendavam.

Lisaks sellele tuleb lõpetada sõltuvust tekitavad teemad täielikult! Tuleb vahetada keskkonda. Öeldakse, et rohi ei ole rohelisem teisel pool, kuid antud juhtumi puhul on see kindlasti rohelisem. Keskkond, kus sa oled hinge kadumise läbi teinud, sellest keskkonnast tuleb lahkuda, et see ei muudaks sind veelgi haigemaks. Tihti on hea, kui kolitakse ehk vahetatakse ära enda kodu.

Tuleb võõranduda halbadest inimestest, toita enda keha taimedega. Kindlasti tuleb loobuda ka liha söömisest, et vabaneda surma energiast. Seda sellepärast, et ära kaoksid suitsiidsed või surma mõtted.

Lisaks sellele tuleb keskenduda positiivsusele ja kui tuleb nõrkuse hetk, siis kindlasti isennast sundida sellest välja tulema. Juua palju vett, et katkised Tšakrad saaksid veidigi tööd teha. Tegeleda Tšakrate tervendamistega ja põhimõtteliselt kõige sellega, mida ma teile õpetan ja seda erinevates valdkondades.

See protsess on väga pikaajaline, kuid sellest on võimalik välja tulla. Hing naaseb sinu juurde tagasi siis, kui sa annad sellele elujõudu ja kui ta tuleb täielikult tagasi, siis ta hakkab sind survestama, et sa tegeleksid mineviku probleemidega. Ta hoiab neid enda sees nii kaua, kui ta tunneb, et sa oled valmis mineviku seljataha jätma, endale andestama ning iseendaga rahu tegema.

KRISTALLID, MIS AITAVAD KADUNUD HINGE

Kristallidega sellise probleemi tervendamine ja enda hinge taaselustamine on üks tõhusamaid ning kiiremaid viise. Seda olen ma soovitanud aastate jooksul väga paljudele ning need on ka väga head tööd teinud. Seega võin öelda, et kristallid teevad enda tööd ülimalt hästi just väga raskekujuliste probleemide juures. Kristallid on toeks olnud nii paljudele minult abi palunud inimestele ja ma olen neid inimesi kõrvalt jälginud ning näinud nende positiivseid elu muutusi. Seega kristallid võivad just sinu jaoks olla need abilised, kes aitaksid sul sellest probleemist välja tulla.

Apatši Pisar "Aitab august välja tulla"

Apatši Pisar on kristall, mis aitab kadunud hinge faasist välja astuda, seda tervendada ja sügavale kukkunud august tagasi tulla. Apatši Pisar on kõige tõhusam neile, kes on sellisesse eluperioodi sattunud depressiooni, leina või trauma tõttu.

Hüpersteen "Sõltuvuste küüsist vabaks"

Hüpersteen on kristall, mis abistab kadunud hinge perioodi ajal siis, kui see on tekkinud sõltuvushaigustest või see on sõltuvushaigusteni viinud. Hüpersteen aitab võidelda sõltuvustega, nendest vabaks saada ja seejärel annab Hüpersteen tervendavat energiat.

Sodaliit "Stressile, ärevusele ja närvilisusele leevendust"

Sodaliit on väga kasulik kristall igale ühele, kellel on hing kadunud ehk kadumise perioodi langenud. Sodaliit aitab leevendada stressi ja depressioonile sarnaseid sümptomeid. Sodaliit vabastab Aurast närvilisust, tervendab paanikahoogusid, blokeerib närvivapustuse teket, leevendab ärevuse tunnet ja annab südamesse rahu. Sodaliit on üks peamisi kristalle, mida tuleks sellise probleemi korral endaga kanda. Kindlasti tuleks seda ehtena kanda ja senikaua, kuni tunned selle kristalliga sidet või kuni see probleem hakkab ära kaduma.

Ametüst, Ametriin ja Tsitriin "Taaselustavad sinu hinge ja kutsuvad selle uuesti koju tagasi"

AmetüstAmetriin ja Tsitriin - need on kõik kasulikud sellisel perioodil, aidates sinu hingele anda lisaenergiat, et sinu hing saaks blokeeritud seisundist tagasi tulla. Need on elujõu allika kristallid, mis suunavad sinu Aurakehasse tervendust ja vajalikku valgust. Andes sulle sellist energiat, et sa suudaksid taastuda ja taas elumõtte üles leida. Kindlasti neid kristalle võiks sinu lähedal olla ja ka sinu kodus erinevates tubades olla.

Lisaks kõikidele nendele soovitan ma ka teiste kristallidega tegeleda, kuid mitte intuitsiooni arendavate, spirituaalseid andeid soodustavaid ning unenägusid soodustavaid kristalle. Seda selleks, et neid kristalle ei tohiks kasutada siis, kui hing on väga katki. Selliste teemade arendamiseks on vaja tugevat hinge ja Aurakeha. Vastaseljuhul tulevad valenägemused ja paanika probleemid suurenevad ülimalt kiirelt.

SALVEI AURAPUHASTUS

Kadunud hinge faasi korral tuleks kindlasti teha paar korda nädalas Salveiga Aura ja kodu Aura puhastust. See on üks rituaalidest, mis aitaks Aura negatiivsusest ära puhastada ja see aitab kõikidel teistel võtetel paremini toimida.

Salvei Aura puhastuse kohta saad lähemalt lugeda Salvei artiklist SIIT ja Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui sa annad ise endale positiivset energiat läbi erinevate tegevuste, mõtete, taimede ja kristallide, siis on võimalik sellisest seisust välja tulla. Kindlasti ei tohiks lähedased inimesed sellise probleemi küüsis olevat lähedast hukka mõista, vaid ikka ja alati talle armastust jagada.