Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - depressioon RSS Feed

22 veebr KADUNUD HING - ÜKS PÕGENEMISE PERIOODIDEST
admin 0 9710
Kadunud hinge all on olnud paljud inimesed eneselegi teadmata. Kui ühel hetkel sealt välja tullakse, alles siis mõistetakse, millises perioodis on eksisteeritud. Kadunud hing on hinge üks faasidest, kus ta põgeneb iseenda elu eest. Kui sind huvitab, kas oled sellises eluperioodis eksisteerinud või..
12 veebr TÕUSE JA SÄRA, KUI ELU SIND MAHA TÕMBAB
0 2764
Sinu elu on nagu meri, mille lainetega oled sa kantud ühest eluetapist teise, katsumusest õppimiseni, rahu- ja tasakaalulainest kuni järgmise suure laineni, mis võib endaga kaasa tuua palju uut ja põnevat või hoopis raskusi, mida on keeruline ületada. Kuid ükski raskus ei tule sind tegelikult maha t..
28 jaan 102 POSITIIVSET MÕTTETERA DEPRESSIOONI ÜLETAMISEKS
0 6614
Arvestades seda, millises seisus on meie maailma rahvas hetkel, siis kõige olulisem on suurendada positiivsust siia maailma ning tegeleda depressiooni tervendamisega, mis on vaid kasvavas suunas. Olen alati öelnud, et minu jaoks on oluline see, et meie ümber oleksid positiivsed ning rõõmsameelsed in..
27 nov MIDA TEEB PIMEDUS MEIE KEHA JA HINGEGA
admin 0 8918
Pimedusel on väga palju tumedaid varjundeid ning selle mõju on tugevam, kui me arvatagi oskame. Pimedus viib meid lähemale negatiivsetele mõtetele, kehvadele harjumustele, stressile, unehäiretele ja depressioonile. Paljud inimesed ei oska pimedusega toime tulla, kuna ei märgata selle mõju meie kehal..
19 juuli CBD - ALTERNATIIVMEDITSIINI IMERAVIM
0 37245
Mul on ülimalt hea meel tutvustada teile CBD-d ehk alternatiivmeditsiini imeravimit. See on tõeline jackpot neile, kes otsivad enda probleemidele lahendust. Eriti aga sellistele probleemidele, millele on olnud raske tervendust leida. Sellest võib saada sinu isikliku heaolutunde ja tervise päästja. ..
09 veebr LINASEEMNEÕLI - KIIRENDAB KAALU LANGETAMIST JA AITAB STRESSI KORRAL
admin 0 8049
Linaseemneõli on sulle, kui sa soovid langetada kaalu, kiirendada ainevahetust, võidelda stressi vastu, olla vaimselt tugev ja terve, hoida enda südame tervis tugevana ja immuunsus raudkindlana! Vali orgaanilne! Linaseemneõli soetades jälgi, et see oleks orgaaniline. Selline õli on pärit linaseemn..
21 aug EKSISTENTSIAALNE DEPRESSIOON
admin 0 10611
Depressioon on üüratult lai, keeruline, salakaval ja raskesti lahendatav terviseprobleem. Et tõmmata selle edasiarengule pidurit, tuleb esmalt üles leida põhjus, miks depressioon eksisteerib. Sellele küsimusele vastust leides on suur tõenäosus sellest ühel päeval ka täielikult vabaks saada. Üks osa..
12 aug 4 TOIMIVAT LAHENDUST, KUIDAS END VAIMSELT TERVENA HOIDA
admin 0 13328
Ärevus, stress, paanikahood, depressioon, meeletud hirmud, uneprobleemid, rahutus, iseendas kahtlemine, teiste mitte usaldamine, ülesöömine, kehvad harjumused ja paljud teised kurnavad ning vaimset keha laastavad probleemid eksisteerivad igal pool inimeste seas. On väga palju neid, kellel on korraga..
07 aug 7 VIISI, KUIDAS LAHTI SAADA PIDEVAST JÕUETUSEST
admin 0 23409
Jõuetusega silmitsi seismine on tohutult raske, kuna sellisel hetkel tundub, et energiat ja head enesetunnet enda liikuma panemiseks ei tulegi. Jõuetuse all kannatavad tohutult paljud inimesed, tean seda seetõttu, kuna minu enda töös jõuan ma jälle kellegi abistamisel selleni, et teda vaevab füüsili..
25 sept KÕIGILE, KES VÕITLEVAD NEGATIIVSETE MÕTETEGA ISEENDAS
admin 0 24688
Väga paljudel meie ümber olevatel inimestel, ja võib-olla ka sinul endal, liiguvad mõtted negatiivsuse suunal. Võid tunda, kuidas tuju ja emotsioonid muutuvad kibedaks ning rikuvad ka kõige päikesepaistelisema päeva ära. Peas ringiseiklevad halvad mõtted on alustalaks füüsilisele, emotsionaalsele, ..
08 apr 11 SAMMUGA DEPRESSIOONIST VÄLJA
admin 0 31423
Depressioon on tõsine vaimne seisund, mis mõjutab inimest vaimselt, füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Depressioon ei ole kindlasti see, millel võiks lasta ise ära kaduda ehk oodata selle kõrval paremate aegade saabumist. Vastupidi! See on vaimne seisund, millest tuleb ise täiesti teadlikult välja t..
Tooted 1 kuni 11, kokku 11 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.