Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - stress RSS Feed

22 veebr KADUNUD HING - ÜKS PÕGENEMISE PERIOODIDEST
admin 0 10055
Kadunud hinge all on olnud paljud inimesed eneselegi teadmata. Kui ühel hetkel sealt välja tullakse, alles siis mõistetakse, millises perioodis on eksisteeritud. Kadunud hing on hinge üks faasidest, kus ta põgeneb iseenda elu eest. Kui sind huvitab, kas oled sellises eluperioodis eksisteerinud või..
14 märts RED REISHI - DEPRESSIOONI- JA VÄHIVASTANE ALTERNATIIVNE TERVENDAJA
0 6584
Red Reishi ehk Ganoderma lucidium on seen, mis pärineb Aasiast. Tegemist on rahvameditsiinis teadaolevalt juba aastasadu kasutusel oleva ravimseenega, mis on alles hiljaaegu meie sekka jõudnud. See on väga hea alternatiivne abiline kahele kõige keerulisemale haigusele - depressioonile ja vähile. Pah..
19 juuli CBD - ALTERNATIIVMEDITSIINI IMERAVIM
0 37335
Mul on ülimalt hea meel tutvustada teile CBD-d ehk alternatiivmeditsiini imeravimit. See on tõeline jackpot neile, kes otsivad enda probleemidele lahendust. Eriti aga sellistele probleemidele, millele on olnud raske tervendust leida. Sellest võib saada sinu isikliku heaolutunde ja tervise päästja. ..
04 juuni KUIDAS NEGATIIVSEID MÕTTEID VABASTADA JA MUUTA NEED POSITIIVSETEKS
0 19082
Kui sinu jaoks ei ole probleem olla pidevalt optimistlik ja olla üle rasketest emotsioonidest või oled hoopis see, kes suudab alati kõike rahulikult võtta, siis on see tõeline anne. See on oskus, mille oled ära õppinud eelmistes või selles elus. Seda ei tasuks võtta iseenesest mõistetavalt, see on p..
07 mai 3 PÕHJUST, MIKS ON PAANIKAHOOGUDEST RASKE LAHTI SAADA
0 13892
Paanikahood tekitavad parajalt hirmu. Kui see on sinu jaoks tuttav teema, siis sa kindlasti ei soovi neid enam kordagi kogeda. Paraku on nii, et kui paanikahood on sinu elus aktuaalsed, siis ei ole võimalik ennast aitamata nendest pääseda. Sa pead ennast aitama ja ma toetan sind selles. Aitan sul mõ..
05 mai KEEGI SOOVIB SULLE HALBA TEHA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 12547
Kindlasti oled elu jooksul unes näinud, kuidas keegi soovib sulle halba teha. Näinud und, kus on salakavalust, salasepitsusi, valetamist ja sinu eksiteele suunamist. Sellisel unenäol on oma sõnum, mida ei tohiks kindlasti ignoreerida. Ära võta seda lihtsalt õudusunenäo või luupainajana, mida võid ig..
12 apr RODIOOLA - ALTERNATIIVRAVIM NÄRVISÜSTEEMILE
0 9395
Rhodiola Rosea ehk Rodioola on adaptogeen ehk taim, mis suudab keha funktsioneerimist sinu kasuks reguleerida. Adaptogeensed taimed, nagu Rodioola, suudavad ise kehas hormoone reguleerida ja tasakaalu luua (tuntud adaptogeenid on näiteks ka Bacopa Monnieri, Ashwagandha, Siberi Ženšenn, Libejalakas j..
25 sept KÕIGILE, KES VÕITLEVAD NEGATIIVSETE MÕTETEGA ISEENDAS
admin 0 24786
Väga paljudel meie ümber olevatel inimestel, ja võib-olla ka sinul endal, liiguvad mõtted negatiivsuse suunal. Võid tunda, kuidas tuju ja emotsioonid muutuvad kibedaks ning rikuvad ka kõige päikesepaistelisema päeva ära. Peas ringiseiklevad halvad mõtted on alustalaks füüsilisele, emotsionaalsele, ..
31 juuli HARMOONIA SINU MAGAMISTOAS KRISTALLIDE ABIL
admin 0 8492
Viimasel ajal olen pidanud väga paljude inimestega vesteldes leidma lahendusi stressi leevendamiseks, pidevast pingest vabanemiseks, või kuidas hoida ennast raskel või liialt tempokal eluperioodil positiivsena. Nagu alati sõltub mu artiklite kirjutamine just sellest, mida soovitakse kõige enam teada..
Tooted 1 kuni 9, kokku 9 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.