Oled sa viimasel ajal väga tihti hakanud number 198 nägema, kas sind on kummitanud see number ja sa ei mõista, miks sa seda numbrit näed? Inglid hoiavad sinuga ühendust ja soovivad sulle läbi numbrite teateid edastada. Inglid kontakteeruvad meiega läbi numbrite ja numbrikombinatsioonide. Nendel on oskus enda mõtteid sulle läbi numbrite edasi saata, sina pead olema piisavalt tark, et neid märgata ja iseenda jaoks lahti seletada.

Sinu Inglid on sinuga, saada neile oma soove ja mõtteid

Number 198 ei tule põhjendamatult sinu teele, see tuleb siis, kui Inglid annavad märku sulle, et sul on võimalik neid ka reaalselt näha. Inglinumber 198 sümboliseerib sinu enda ja nendevahelise kontakti loomist. Sa võid nüüd lähimal ajal unes näha enda Inglit või Ingleid, sa võid tunda nende lähedust ja armastust. Hoia silmad-kõrvad lahti ja vaata, mis hakkab sinu ümber toimuma.

Lisaks sellele, et sinu Inglid annavad sulle võimaluse neid näha, nad annavad ka võimaluse sul nendega suhelda. Ükskõik millal sa peaksid nägema number 198, siis tea seda, et nad kuulevad sinu igat väiksematki mõtet ja sõna. Ole avatud nendega suhtlema ja saada neile mõtteid, soove ning palveid. Sinu enda Auras on avanenud energialaine, mis aitab sul Inglitega suhelda.

Peale selle, et Inglid on sinu lähedal, antakse sulle edasi ka toetavad sõnad. Kui sa tunned, et just see käib sinu kohta, siis Inglinumber 198 leevendab sinu hirme. Inglinumber 198 annab teada sulle seda, et sa ei tohiks muretseda täna oma rahalise seisu pärast. Hetkel on toimumas sinu elus suur pöördepunkt, kus vanad uksed lüüakse kinni ja uued rahavoolud avatakse. Selle käigus tekib aga korraks seisak, mille sees sa võid juba olla või mille sisse sa hakkad suunduma. Inglid annavad sulle teada, et see seisak on ajutine ja sa ei tohiks lasta end sellest häirida. Oota ja vaata, mida tulevik sulle pakub! Inglid toetavad sind ja annavad sulle mõista, et kõik läheb hästi.

Kui sa soovid paremat materiaalset edu, rahavoolu liikumist ja tuge sellele, et sa pidevalt ei muretseks materiaalsete asjade pärast, siis kanna endaga kaasas Tiigrisilma kristalli. See on külluse-, edu- ja õnnekristall. Tiigrisilm on ka kristall, mis kaitseb materiaalse laostumise eest.

Kui sa soovid õppida Inglitega suhtlemist ja nende märke tõlgendama, siis soovitan sul luua Inglitega kontakteerumise kristallikomplekti, mille sa võiksid asetada enda voodi alla. Sinna lisa aeg-ajalt juurde erinevaid kristalle. Seal võiks olla Tselestiit, Seleniit, Valge Ahhaat, Sinine Kaltsiit ja paljud teised Inglikristallid.

Loe ka teisi minu kirjutatud Inglisõnumite tähendusi SIIT.