Tihtipeale satun ma sellistesse vestlustesse, kus minu käest küsitakse nõu enda kaitseingli tuvastamisel ja väga tihti küsitakse just nõu selle kohta, kas ikka temal, temal või temal on kaitseingel. Pidevalt küsitakse minu käest: "Tene palun ütle mulle, kas keegi seisab ka minu seljataga, kas mul on olemas enda isiklik kaitseingel?". Selle sama küsimuse peale vastan ma alati nii: "Kuna sina seisad siin tervelt minu ees, siis sinu seljataga on ka kaitseingel, meil kõigil on olemas kaitseingel!". Tõepoolest me kõik sünnime siia inimese ellu koos meid kaitsva ingliga, keda me saame kutsuda enda kaitseingliks.

Kaitseinglid sünnivad koos meie endaga, nende elu eesmärk on meid juhatada, aidata, meie soove täita, meid blokeerida, kui me oleme valesid otsuseid teinud. Nad on antud meile abilisteks ja vaimseks toeks.

Aastaid tagasi, kui hakati minu käest seda sama küsimust küsima, et kas ühe või teise inimese seljataga seisab ingel või mitte, siis ma olin suures hämmingus. Seda sellepärast, et väga paljud inimesed ei suuda enda kaitseingliga kontakteeruda. Siis ma arvasin, et selline asi ei ole üldse võimalik, et sa ei suuda kontakteeruda temaga. Aastad on mind õpetanud ja pannud mind mõistma, et me oleme kõik erineval spirituaalsel tasemel ning see on põhjus miks mõni inimene ei suuda lihtsalt enda kaitseingliga suhtlemises olla. See, et sa ei taju enda seljataga kedagi, see ei tähenda seda, et seal ei seisaks teda.

Mina näen inimeste seljataga olevaid Ingleid siis, kui nad on parasjagu kanaldunud end sinu juurde. Kui nad hetkel ei seisa sinu kõrval, siis on neid võimatu näha ja hingesid ning Ingleid ilma asjata ei tohi ka mitte kunagi kohale kutsuda. Eriti mina, kes ma olen kõrvaline isik sinu kaitseingli jaoks.

Tihtipeale küsitakse minu käest: "Tene, kes on minu kaitseingel? Mis ta nimi on? Kas ma tunnen teda? Mis ta soovib mulle edasi öelda?"

Selliste küsimuste peale vastan ma alati nii, et kaitseinglit on võimalik mul näha siis, kui ta end mulle ilmutab. Seega vahel ma saan endaga jutustavale inimesele öelda, keda ma tajun, milline ta on ja kuidas on tema ning kaitseingli vaheline side. Kuid, kui Ingel on parasjagu teistes dimensioonides või kuskil mujal rännakus, siis ei saa seda mina öelda. Kuigi see ei tähenda seda, et inimene ise ei saaks enda kaitseingli kohta selliseid teadmisi teada saada.

Kui sa soovid enda kaitseingliga kontakteeruda, siis selleks on kõige lihtsam võimalus seda läbi unenäo teha. Mina näen pidevalt teda unes, ma mõtlen enda kaitseinglit ja ta pidevalt räägib mulle palju asju ette, noomib ning kiidab. Võtan hommikul kõik unes öeldud kuulda ja tegutsen vastavalt!

Unenäos temaga kontakteerumine on kõige esimene ja kõige lihtsam viis ning see on ka põhjus, miks ma seda soovitan. Ennekõike soovitan sul enda voodi alla luua spetsiaalne kaitseingli kristallide altar, mis aitaks kaitseinglil sinuga ühendust saada läbi unenägude. Kristallid aitavad kaitseinglil kanalduda, vastuseid sinu ellu tuua ja sulle end ilmutada.

Soovitan voodi alla luua spetsiaalse karbi või kauni aluse peale kristallide kombinatsioon Ingli Aurast, Tselestiidist, Aqua Aurast, Phosposideriidist, Seleniidist, Apofülliidist ja hiljem lisa sinna veel teisi Inglite ligi kutsumise kristalle. Need kristallid on kõik seotud kaitseingliga kontakti loomisega. Need avavad sinu meeled selleks, et sa üldse suudaksid teda tajuda ja näha. Mis sa arvad, kui palju kristalle minu voodi all on? Päris palju.

Magama minnes keskendu küsimusele. Pea meeles, kaitseingel kuuleb igat sinu küsimust ja kui sa kutsud teda enda poole, siis ta ka varsti kuuleb seda ning saabub sinu nägemustesse.

Keskendu küsimusele, mis on analoogne: "Kaitseingel tule minu unenägudesse ja näita end mulle", "Kaitseingel, saada mulle teateid", "Kaitseingel, näita mulle, miks sa oled mind enda kaitse alla valinud", "Kaitseingel näita mulle minu saatust".

Sa pead unne suunduma küsimusega ja sa pead seda nii tegema, et sa uinuksid selle mõtte saatel. Sellisel juhul jõuab sinu sõnum ka kaitseinglini. Kui sul on voodi all vastavad kristallid, siis avanevad ka sinu meeled tema vastuste jaoks. Sa võid kogeda läbi unenägude väga müstilisi nägemusi, kui sa praktiseerid enda kaitseingliga suhtlemist läbi unenägude. Mida rohkem sa seda praktiseerid, seda suurema tõenäosusega sa ühel päeval teda ka unes näed. Kui sa teda näed, siis usu mind, sa tead täpselt, et see oli just tema!

"Kaitseingel lahkub 2 aastat enne meie füüsilist surma"

Tihtipeale küsitakse minu käest, et miks juhtuvad inimestega õnnetused, mis lõppevad surmaga ja seda sellepärast, et teada saada, miks kaitseingel meid siis ei valva.

Kaitseingel on sinuga kaasas sünnist saati ja loovutab sind surma poole kaks aastat enne sinu tegelikku surma. Surm ei tule mitte kunagi siis, kui see ei tohi tulla. Surm tuleb siis, kui kaitseingel on otsustanud, et sinu teekond siin füüsilises kehas on läbi. See miks sinu teekond ükskord läbi saab, sellel on mitmed põhjused. Sa kas oled kõik õppinud või sa oled keeldunud selles elus õppima. Kui sa oled õppinud, siis sa lähed õigel ajal. Kui sa keeldud õppimast, siis lahkud enneaegselt. Kaitseingel näeb, kas sul on veel midagi siin elus teha või mitte. Kas sa oled suuteline edasi liikuma või mitte. Kas sinu otsused viivad sind saatuse poolt antud tee peale või mitte.

Kaitseingel lahkub enamvähem kaks aastat enne tõelist surma selleks, et ta annab aega surma saabumisele. Surm ootab õiget aega, hetke, "kokkusattumust" ja olukorda selleks, et üldse tekkida. Kaitseingel annab surmainglile võimaluse tulekuks. Surmaingel on omaette energia, mis viib sind ühest elust teise. Ta on kui lõpu tooja ja uue alguse looja. Surm ei ole halb asi, see on lihtsalt ühe etapi lõpp ja võimalus järgmiseks etapiks.

Jäta meelde! Kaitseingel toetab sinu teekonda, kuid ta ei tee sinu eest asju ära. Ta on sinu seljataga selleks, et anda abi siis, kui sa seda soovid, kuid kui sa otsustad teha kõik selleks, et sinu elu läheks vales suunas, siis ta ühel hetkel loobub sinu aitamisest. See on hetk, kus tekib enneaegne surm. See on väga pikk teema, igat inimest tuleb analüüsida erinevalt ja kindlasti sellel teemal kirjutan ma veel põhjalikumalt mõne artikli.

"Sinu kaitseingel ei ole sinu lähedane, keda sa selles füüsilises elus mäletad"

Kõige tüüpilisem arvamus on see, et meid kaitseb Ingel, kes on meie lähedane minevikust olnud, kes nüüd tänaseks on surnud. Jäta meelde, sinu kaitseingel ei ole sinuga ühel ja samal ajal elanud. Tema sündis Ingli kehasse koos sinu sünniga, seega ta ei saa olla keegi, keda sa mäletad oma tänasest elust. Kui sa seda oled tundnud, et keegi sinu lähedastest valvab sind, siis tema on sinu lisaingel. Meil võib olla lisaingleid, kes tulevad oma taassündi meie Aurasse ootama ja senikaua teevad meie heaks lihtsalt tööd. Kaitseingel on siiski see, kes on sinuga koos kuni sinu surmale loovutamiseni.

Mida mina tunnen...

Aastad on mulle õpetanud ja visioone toonud seoses kaitseinglitega. Tänaseks juba pikemat aega tunnen ma seda, et meie kaitseingel on "keegi" meie eelmisest elust, kellega oli meil väga hea klapp, võib-olla isegi sügav armastus ja keegi, kelle saatusesse ei ole määratud tänase seisuga füüsilist elu. Keegi, kes peab sündima tulevikus, kellele on vaja teistsugust keskkonda ja ajastut. See keegi on meie eelmise elu hingeline side, kes on võtnud tänaseks eluks meie kaitsemise positsiooni. See võib olla sinu eelmise elu ema, tütar, isa, abikaasa, vend või parim sõber. Keegi, kes tunneb sind läbi ja lõhki ning kelle suurim soov oli sinuga lihtsalt koos olla. Sina oled olnud täpselt sama moodi kellegi kaitseingel, sa lihtalt ei mäleta seda.

Mina tean ja näen seda hinge, kes on minu kaitseingel ning see on ka põhjus miks ma suudan seda teemat ka nii käsitleda. Kui ma olen näinud teiste inimeste kaitseingleid, siis olen ka nende eelmise elu sideme ära tuvastanud. Selgeltnägemise üks tajudest on oskus näha teiste inimeste kaitseingleid, kuid sinul on alati õigus näha enda oma.

Usun, et peale seda, kui sa lahkud sellest füüsilisest kehast, kus sa täna eksisteerid, siis sa võtad enda kaitseingli kaasa ja te kohtute peagi uues füüsilises elus. Seal siis kas mõlemad füüsilises kehas olles või sama moodi üks teist kaitseinglina olles.

Seega on meil kõigil kaitseingel!

Jutu kokku võtmiseks soovin ma lühidalt sulle ühe mõtte anda. Me sünnime koos kaitseingliga, kaitseingel on meie eelmisest elust pärit hing, ta juhatab sind terve sinu elu vältel kuni surmale loovutamiseni, ta on sulle toeks, kuid sinu ülesandeid ta ära ei tee. Kaitseingel rändab ringi ja alati ei ole võimalik temaga kontakti saada, see on ka põhjus miks ta alati ei suuda sinu elust õnnetusi eemale hoida. Kuid samas ta on alati toeks sulle siis, kui sa kannatad ja pakub sulle välja variante selleks, et sa enda elu paremaks saaksid muuta. Ta toob vihjeid, kuid sina pead oskama neid vihjeid nägema. Ta hoiatab, kuid sina pead oskama hoiatuste järgi elama. Ta solvub, kui sa teda ei kuula ja läheb peitu mõneks ajaks, et sa mõistaksid, kui oluline on märkide lugemine. Sul on võimalik teda kohata, kuid sa pead aktiveerima enda meeled ja mida rohkem sa praktiseerid, seda kaugemale sa jõuad. Ta kuulab iga sinu küsimust, iga sinu mõtet ja üritab sind aidata. On olemas tuhandeid põhjuseid selleks, et arendada enda meeli kaitseingli tajumiseks. Soovitan alustada sul juba täna.

Kaitseinglite teemal võin ma jutustama jäädagi. Selle artikli kirjutasin ma sulle selleks, et anda sulle lihtsalt veidi mõista, kes on kaitseingel. Edaspidi räägin ma sellest, kuidas temaga veelgi sügavamat ühendust saada...