Oled sa kunagi keset ööd üles ärganud selle peale, et miski ajas sinu une pealt ära ja seda väga veidral kellaajal? Ajal, mis ei sobi kohe üldse kokku sinu tavapärase magamisrutiiniga ning ärkamisajaga. Sinu uni kadus hetkega ära ja sa olid pärast seda ootamatut äratust täielikult ärkvel. Või kas sinuga on olnud nii, et sa ärkad üles vahetult enne enda tegelikku äratuskella? Või oled sa hoopis kogenud sellist asja, et sa oleksid äärepealt sisse maganud, kuid kohkusid üles või ärkasid millegi peale täpselt õigel ajal? Tänu sellele ärkamisele jõudsid sa enda asjad ilusasti ära teha, võib-olla küll kiirustades, kuid see müstiline äratuskell oli sulle sellel korral väga suureks abiks. Igatahes, kui sa oled midagi säärast kogenud, siis selle taga on keegi, kes on sinu kõrvale sind valvama pandud. See keegi on hing, kas siis Ingel või mõni teine nähtamatu hing, kes sinu Auras eksisteerib. Kõik hinged ei ole Inglid, jäta see endale meelde!

Kui hinged äratavad sind üles, kas siis järsult millegi peale, olgu selleks siis ehmatav uni või miski muu, siis on selleks alati olemas oma põhjus.
Kui sa ehmud unest üles, siis on keegi nähtamatu sinu kõrval seisnud ja sind üles raputanud, kuna sul oli vaja üles ärgata. See on hing või hinged, kes sind valvab ja teab täpselt, kui sul on vaja millegi pärast üles ärgata. Olgu selleks põhjuseks siis see, et sa ei magaks sisse või teeksid midagi ära enne, kui lähed sel päeval enda tavapäraste toimetuste juurde. Igatahes ei äratata sind põhjendamatult üles. Kui mind on niiviisi üles äratatud, siis on sellel alati olnud oma põhjus. Kuna mina lasen enda elu juhtida, võtan elu väga loominguliselt ja vabalt vastu, siis ma ei suuna end mitte kunagi ise uuesti magama. Ma ärkan üles, et mõista, miks see oli nüüd minu jaoks kasulik. Vähem spirituaalne hing võtab sellist üles äratust väga lihtsalt ja suunab end ise unne tagasi. Aga selle tulemuseks võib olla see, et hommikul oma silmi lahti tehes võib ta terve päeva kiirustada, hiljaks jääda ja paljud asjad võivad minna sellel päeval viltu. Kui hinged otsustavad sind üles äratada, siis nad teevad seda omal põhjusel.

Seega, kui sul juhtub nii, et sa ärkad keset ööd üles, siis proovi sellele hetkele võimalus anda. Vaata, mida sinu meeled soovivad teha, mis mõte sulle peale tuleb? Võib-olla sa leiad lõpuks mõnele väga tähtsale teemale lahenduse, kuna sa tuled sel hetkel hiilgava idee peale. Hinged võivad sind üles äratada ka sellepärast, et sulle midagi tähtsat edasi öelda. Kuidas nad seda teevad? Kui sa ei ole selgeltnägijana sündinud, siis hinged kasutavad sinule informatsiooni andmiseks mõtteid, suunates sind mõtlema millelegi väga konkreetsele, leidma idee ja jõudma lahenduseni. Seda sellisel hetkel, kus sa ise absoluutselt ei keskendunud sellele teemale. See on viis, kuidas nad saavad sind aidata. 

Hingedel on oskus märgata seda, mida me valesti teeme ja oskus mõista ka seda, millal on kõige õigem aeg meie mõtetesse sekkuda. See on ka põhjus, miks hinged meid keset ööd või täpselt õigel ajal üles äratavad. Kui me magame, siis üldiselt ei lähe meid kaitsvad hinged meie kõrvalt ära. Nad on terve öö meie lähedal, kas siis annavad unenägude kaudu meile visioone, ettekuulutusi, hoiatusi, peegeldavad meie hirmusid või seletavad meile midagi lahti. Kui nad tunnevad, et sul on vaja end füüsiliselt liigutama hakata ja sa ise ei ole seda enda jaoks ette planeerinud, siis need hinged raputavad sinu füüsilist keha. Nad äratavad sind üles, et sa hakkaksid õigel ajal end millegi nimel liigutama. Seega võta endale teadmiseks, et kui sa peaksid üles ehmuma, siis sind tõepoolest ehmatatigi üles. Minu puhul on veel nii, et ma ka näen seda hinge, kes mind äratas. Sina võid lihtsalt unesegaselt tajuda, et keegi nagu oleks sinu kõrval olnud. Ja tegelikult oligi.

Minu mõtted hingede üles äratamise kohta kehtivad siiski sellisel juhul, kui tegemist ei ole unehäiretega. Kui sul ei ole unega probleeme ja sa ärkad keset ööd üles, siis see oli hingede tehtud äratus. Kui sul on probleeme magamajäämisega ja unes püsimisega, siis ei ole tegemist hingede äratamisega. Sellisel juhul soovitan ma sul padja all hoida Rubiin-Fuksiiti. Rubiin-Fuksiit on kristall, mis tervendab unehäiret, aidates sul oma hea une tagasi saada. Rubiin-Fuksiit muudab une sügavamaks ja ei lase sul ärgata enne, kui sa ise ei soovi või kui sinu keha on piisavalt palju puhata saanud. Hoia seda kristalli enda padja all või voodi lähedal.

Inspiratsioon sulle sellel teemal kirjutamiseks tuli sellest, et ma ärkasin täna öösel selle peale, et keegi ajas mind üles. Tehes silmad lahti keset ööd, mitmeid tunde enne enda tegelikku soovitud ärkamisaega, sain ma koheselt ka visiooni. Mu silmade eest jooksis läbi see, kuidas ma istun oma arvuti taga ja kirjutan sulle sellel teemal. Jah, just sellel teemal! Näen visiooni ja täpselt samal ajal kuulen ka sõnu. Neidsamu sõnu, mis ongi kogu see artikkel siin. Selline on minu elu - mulle tuuakse nägemusi, mõtteid ja minu tööks on need visioonid sulle edasi anda. Uni oli justkui peast pühitud ja ma teadsin sellel hetkel väga hästi, et kui ma seda kirja ei pane, siis ma jään rahutuks. Ma ei ole suuteline kontrollima enda missioonitööd, kui mul on vaja tööd teha, siis mind kutsutakse selleks välja ja minu erinevate teemadega artiklid saabuvad tihtipeale nii-öelda hingede tehtud suunamistega. Ka teistel hetkedel, kui mind on niiviisi üles äratatud, on mulle alati antud kas visioon millegi kohta, millest olen sulle edasi kirjutanud, või mind on üles äratatud selle jaoks, et ma kindlasti kusagile jõuaksin. Kuna ma olen enda hingedega leidnud täieliku kontakt, siis ma usaldan nende appihüüdeid või nende seatud äratuskella. Ma ei sunni end uuesti magama jääma, kui mind on üles äratatud, sest kui seda on tehtud, siis on sellel olemas ka oma põhjus. Ja ma olen alati selle põhjuse ka üles leidnud.


Mina saan inspiratsiooni nende teemade kohta, millest sinu hing või kellegi teise hing on soovinud minu käest teada saada. Sa võid olla teiselpool Eestimaad, minu kõrvaltänavas või hoopis veelgi kaugemal, kuid kui meil on sinuga telepaatiline kontakt, siis ma püüan sinu mõtted ühel päeval kinni. Keegi pidi mulle saatma telepaatiliselt selle sõnumi, et ta soovib just  sellel teemal minu mõtteid kuulata. See võisid olla sina. Ma kuulasin, ma jagasin!

Sa pead mõistma seda, et meie kõrval on alati keegi, kes annab meile juhtnööre edasi. Kui sa ühel päeval suudaksid mõista, et kui sa lased enda elul ise end juhtida, siis sa võidad sellega väga palju. Meil on kõik vastused nina all olemas!

Tene Laul