Menüü
Ostukorv

RUBIIN-FUKSIIT auguga

RUBIIN-FUKSIIT auguga EHTED
RUBIIN-FUKSIIT auguga EHTED
RUBIIN-FUKSIIT auguga EHTED
RUBIIN-FUKSIIT auguga EHTED
RUBIIN-FUKSIIT auguga
15.30€
Maksudeta: 12.54€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RUBIIN-FUKSIIT auguga

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, võib välja näha erinev sellest, mis pildil.

RUBIIN-FUKSIIT annab elujõudu, energiat ja muudab usu endasse tugevamaks. Avab sind armastusele, aidates vabaneda hirmudest ja ka käitumisviisidest, mis teisi inimesi eemale peletavad.

Rubiin-Fuksiit on kombinatsioon kahest kristallist, milleks on selle kristalli sees olev punakas osa Rubiin ja rohekat tooni osa Fuksiit. Selles kristallis on kahe Südametšakra ja armastuse kristalli jõud ning vägi. Rubiin-Fuksiit pärineb peamiselt Indiast, Pakistanist ja Brasiiliast. Rubiini peetakse maailmas üheks võimsamaks kristalliks, millel on väga palju universaalseid oskusi ja Fuksiiti peetakse väga heaks armastuse ning külluse kristalliks.

Rubiin-Fuksiit parandab lähisuhteid, aidates kaasa omavahelisele heale läbisaamisele. Kui sinu perekonnas on neid, kes omavahel ei saa hästi läbi või otsid paremat kontakti enda kaaslase, lapse, vanemate või õdede-vendadega, siis hoia seda kristalli enda lähedal. Poleeritud kristallile leia koht koduseinte vahel ja kui probleem on tõsisem, siis tuleks seda kristalli ehtena endaga igapäevaselt kaasas kanda.

Rubiin-Fuksiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Südametšakral toob Rubiin-Fuksiit koos hõbedaga emotsionaalset tervenemist, aidates lahti saada negatiivsusest ja pessimismist, mis takistab õnnelik olemast. Sobib ideaalselt neile, kes on juba pikemalt kestnud suhtes olnud ja kes tunneb, et see suhe ei toimi, kuna kirge ei ole. Rubiin-Fuksiit aitab selle kire uuesti leida ja õpetada selle kandjat armastama kõike, mis talle ellu tuuakse, õpetades mitte olema liialt nõudlik kõige ja kõigi suhtes. Sobib neile, kes ei soovi ise suhtes pingutada.

- Rubiin-Fuksiit toimib selgeltnägemise kristallina, kui seda kokku kombineerida Küaniidi, Skolessiidi või Kanvasiidiga. Sobib neile, kes hilisemas eas tunnevad intuitsiooni avanemist ja spirituaalset kasvamist, aidates enda võimetest aru saada ja need õigesti rakendada.

- Rubiin-Fuksiit aitab kontakti saada teispoolsusega, aidates ühendust saada enda kadunud lähedastega. Selleks kantakse seda kristalli südametšakral ja samaaegselt mõnda ingli kristalli endaga, nagu näiteks Angeliit, Sinine Pitsahhaat või Opaliit. Rubiin-Fuksiidi ripatsit hoitakse käes, kui mõeldakse enda kadunud lähedase peale ja küsitakse mõtetes temalt küsimus. Peale seda aitab ta sinu küsimusele vastust anda läbi juhuslike mõtete pähe tulekuga või läbi märkide, mis ta lähipäevil sulle annab.

- Aitab probleeme kiiremini lahendada, probleeme näha mitmest küljest, näha iseendas ka süüd ja õpetab sind kiiresti reageerima ükskõik, millisele probleemile, et see kiiresti lahendatud saaks.

- Rubiin-Fuksiidi pikaajaline kaasas kandmine aitab sul muutuda väga positiivseks ja õpetab elama nii, et sa võtad ka raskeid asju väga kergelt vastu. Õpetades elama piirideta ja elu nägema läbi huumori.

- Rubiin-Fuksiiti kingitakse, kui soovitakse välja näidata inimese suhtes austust ja sõprust. Rubiin-Fuksiidi talismani kinkimine loob tugeva sideme sinu ja sinu sõbra vahel.

- Aitab mõista armastusega seotud karmat ja kui sa suudad seda mõista, siis hakkad nägema ka võimalusi selle paremaks muutmiseks. Pidage meeles, et karmat saab muuta ka tänases elus, kui sa mõistad, miks sulle ja mida sulle antakse eelmiste elude pärast.

- Rubiin-Fuksiit tõmbab küllust ligi, kui seda kokku kombineerida mõne tumerohelise kristalliga, nagu näiteks Malahhiit või Roheline Kvarts.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Rubiin-Fuksiidist vee-eliksiiri ei teha, kuna Rubiin ja Fuksiit sisaldavad mõlemad metalle.

- tervendab neerusid, aitab neil õigesti funktsioneerida. On kasulik energia taastamiseks ja pidevast väsimustundest vabanemiseks.

- kasulik naistele, kel on menopaus. Rubiin-Fuksiit aitab tasakaalustada emotsionaalsust ja turgutada sellel perioodil keha ning ainevahetust.

- kõrge vererõhk, palavik, maksa kehv töö, kehv immuunsüsteem, südamehaigused ja südame veresoonkonna probleemid.

- tervendab unehäiret, aidates sul oma hea une tagasi saada. Rubiin-Fuksiit muudab une sügavamaks ja ei lase sul üles ärgata enne seda, kui sa ise seda ei soovi või kui sinu keha on piisavalt palju puhata saanud. 

SODIAAK

Tähemärgilt sobivad Rubiin-Fuksiidi ehted kõige rohkem VEEVALAJALE ja KAALUDELE.

Veevalajatel aitab see kristall märgata enda ümber ka teisi inimesi, aidates neid mõista ja näha, et ainult tal endal ei ole vaja armastust, vaid ka teised soovivad seda temalt saada. Üldjuhul kipuvad Veevalajad esmalt enda peale mõtlema ja võivad hiljem näha teiste probleeme, kui need on juba suured. Rubiin-Fuksiit toob Veevalajale armastuseõnne, aidates armastuseenergial tema elus suureneda. Mida aktiivsem on armastuseenergia, seda kiiremini lähevad täide tundeeluga seotud soovid ja unistused. Rubiin-Fuksiit aitab Veevalajal oma pahesid mõista ja õppida neid tervendama. See kõik õpetab Veevalajal olema parem kaaslane suhtes, aidates tal paremuse poole liikuda ja vajalikke muudatusi teha. Vallalistel Veevalajatel aitab Rubiin-Fuksiit muuta end enne, kui tema teele ilmub õige inimene, et olla talle võimalikult hea tulevane kaaslane. 

Kaaludele toob Rubiin-Fuksiit head suhteõnne.

Rubiin-Fuksiiti võid laadida Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Aaloeviirukiga või Teepuu eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
ŠEVROON AMETÜST kaitseb negatiivse energia eest. Suurendab spirituaalsust, intuitsiooni ja vabastab teiste ini..
2.10€
Maksudeta:1.72€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.40€
Maksudeta:6.89€
RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisi..
9.20€
Maksudeta:7.54€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
8.00€
Maksudeta:6.56€
FUKSIIT-KVARTS on kristall, kus Fuksiit on maapõues saanud kokku Mäekristalliga, mis on andnud sellele roheka-helede värvuse. Sellel kristallil o..
15.50€
Maksudeta:12.70€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.00€
Maksudeta:2.46€
SIDRUNMELISS tuleb kreekakeelsest sõnast "melissa", mis tähendab mesilast selle magusa aroomi tõttu. Sidrunmelissi on teada olevalt..
13.90€
Maksudeta:11.39€
BOTSWANA AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.