Kristallmandalad on äärmiselt tugevatoimelised ja intensiivsed väeallikad, mida kasutatakse soovide ja unistuste täideviimiseks. Kristallmandalaga saad sa enda ellu kutsuda täpselt seda, mida sa soovid ja kristallmandalaid on võimalik luua täpselt nii palju erinevaid, kui palju on sul unistusi. Oluline on see, et sa tead, kuidas neid luua ja mis eesmärgiga sa soovid selle endale luua. Kristallmandala on tugevam kui üksik kristall ja selle vägi. Mandalas kasutatakse väga mitmeid kristalle, nende ühendamisel luuakse energialaine, mis aitab sul saavutada soovitud tulemust ehk seda tulemust, milleks sa selle kristallmandala valmistasid. Mandalas ühinevad kristallide energiad ja need loovad intensiivse energialaine, mis suudab kiiremini kohale tuua erinevaid energiaid, võimalusi ja õnne. Kristallmandala võid luua enda koju, töö juurde või täpselt sinna, kus kohas sa soovid seda kasutada või kuhu sa soovid selle kaudu head õnne ligi kutsuda.

 

Kristallmandala loomine on üks osa kristallide kasutamisest, selle loomise juures tuleb olla loominguline, kuid sa pead teadma kristallide erinevaid energiaid. Neid loomulikult ei pea sa teadma peast, siinkohal saad sa appi võtta minu kirjutatud kristalliartiklid, mis on iga toote juures siin La Tene e-poes olemas. Vajutades tootele, leiad sealt väga põhjaliku ülevaate kristalli kohta. Seega on sul siin samas olemas abiline, nüüd jääb järele vaid küsida, millist mandalat sooviksid sa endale luua, kuidas selle loomist alustada ja kuidas kasutada?

 

KRISTALLMANDALA EESMÄRK:

 

⭐Kristallmandala kaudu on võimalik saada see, mida sa soovid saavutada. Sa saad luua täpselt sellise mandala, sellel eesmärgil, mida sa ise soovid enda elus saavutada.

 

⭐Võid luua näiteks armastusesoovide teelesaatmise mandala, mida saad kasutada armastusesoovide esitamiseks või näiteks küllusemandala materiaalsete unistuste täide viimiseks.

 

KRISTALLMANDALA JAOKS VAJALIKUD ESEMED:

 

⭐Esmalt leia näiteks enda kodus koht, kus sa saad kristallmandala luua. Kristallmandala võid luua täpselt sinna, kuhu sa seda soovid.

 

⭐Sul läheb vaja seda mõtet, mille jaoks sa selle endale teed. Mis on sinu suurim soov, millele soovid universumi poolt vastust ja selle täitumist? Kui soov on olemas, siis saad edasi liikuda.

 

⭐Leia tükike paberit, kuhu sa saad oma soovi ja unistuse kirja panna.

 

⭐Sul läheb vaja ühte kristalli, mis oleks kristallmandala aktivaator ehk mandala keskele asetatav kristall. Aktivaator peab kindlasti olema kristall, mis kõige enam sümboliseeriks sinu soovi energiat ehk mille energiad aitaksid sul seda soovi täita. Kõige parem on aktivaatorina kasutada geoodi, tippu, püramiidi või obeliski. Nendel on olemas jõud, mis saadaks sinu loodud kristallmandala energia otse universumisse ja seega aitab see kogu kristallmandalal sinu tulevikku muuta.

 

⭐Kindlasti peab olema igas kristallmandalas vähemalt üks Mäekristall ja seda ükskõik, millisel kujul. Mäekristall aitab kristallmandala kasutamisel sinu mõtteid kristallidel kinni püüda ja tänu sellele ka sinu soove täide viia ning teele saata läbi aktivaatori ja teiste kristallide.

 

⭐Sul läheb vaja hulgaliselt erinevaid poleeritud kristalle, mis sümboliseeriksid kõike seda, mida sa soovid enda ellu ligi kutsuda, lisaks aktivaatorkristallile. Neid kristalle võib olla väga palju erinevaid, neid võib olla ka paar erinevat, kuid kristalle kokku ikkagi rohkem, et sa saaksid kristallmandala luua.

 

⭐Lisaks poleeritud kristallidele võib kristallmandalas olla ka 

lihvimata kristalle, need täiustavad mandalat, kuid kindlasti ei tohi välja jätta kristalle poleeritud kujul.

 

⭐Väga hea oleks, kui kristallmandala jaoks oleks sul mingisugune alus, plaat, taldrik või kangas, mille peale sa saad selle luua.

 

⭐Mandalat luues ole loominguline, tunneta ise, millised on kristallid, mis vastavad sinu soovmõttega ja mis sinu loodud mandalasse kokku sobiksid.

 

Kristallmandala loomisel on oluline teada seda, et see jäetakse oma kohale seniks, kuni soov on täide läinud või jäetakse see aastateks soovide teelesaatmise kohaks, kus sa saad kristallmandala kaudu pidevalt enda ellu kutsuda seda, mida see mandala suudab sinu ellu kohale tuua.

 

Kristallmandalat võib isegi niitide, vase või mõne teise esemega plaadi peale kinnitada ja asetada seda nagu piltigi seinale ning kasutada seda kohta soovide teelesaatmiseks.

 

Kristallmandaleid võib olla mitmeid, sa võid neid aja jooksul juurde teha ja neid ka vabaks lasta. Kristallmandala jaoks saab kasutada vaid neid olemasolevaid kristalle, mis on kodus erinevates Feng Shui ilmakaarte komplektides. Ülejäänud kristallid tuleb endale uued soetada, et kristallmandala saaks toimida. Peale kristallmandala vabaks laskmist võid neid kristalle Feng Shui kristalliteraapia järgi õigetesse ilmakaartesse viia ja neid hiljem uute kristallmandala jaoks kasutada.

 

Väga kasulik on pidevalt teha erinevate ilmakaarte jaoks kristallikomplekte, kõikide kristallide ilmakaared olen ma kristalliartiklites välja toonud. Hiljem on väga lihtne neid samu kristalle sealt kristallimandala tegemisse võtta ja puudu olevad siis endale soetada.

 

Kui võtad kristallmandala lahti, siis on kasulik kõik kristallid Salveiga ära puhastada ja need alles peale seda sobilikele kohtadele asetada.

 

KRISTALLMANDALA LOOMINE:

 

⭐Kristallmandala jaoks välja valitud koht tuleb ära puhastada Salvei rituaalitaimega. Sea Salvei suitsema ja hoia seda kohas, kuhu hakkad kristallmandalat looma. Kui soovid, siis tee terve tuba energeetiliselt puhtaks, et tagada täielik puhtus. Oluline on kasutada Salveid, et vabastada segavad energiad, mis ei lase sul kristallmandalat korralikult valmis teha.

 

⭐Võta paber ja kirjuta selle peale kõik oma soovid, mis kristallmandala võiks ära täita või siis mis sorti soovide jaoks sa selle kristallmandala lood.

 

⭐Hoia paberit käes, sule silmad ja visualiseeri, kuidas kristallmandala, mille sa lood, toob sulle sinu ihaldatud tulemused. Aseta paber kristallmandala keskele ja selle peale aktivaatorkristall (näiteks külluse mandala loomisel Tsitriin või Püriit geoodiga).

 

⭐Mäekristall aseta paberi ja aktivaatori kohale või kõrvale. Peale seda loo ülejäänud poleeritud kristallidest nende ümber mitu ringi. Soovituslik on kristallmandalas vähemalt kahte kristalliringi kasutada.

 

⭐Kui kristallid on kõik paika pandud, siis ongi kristallmandala valmis. Võid selle juures põletada sobivat viirukit ja küünalt, et soovide teelesaatmisega alustada.

 

Kui kristallmandala on valmis saanud, siis hakkab see automaatselt sellel eesmärgil tööle, mille jaoks sa selle tegid. Sa võid selle juures unistada, palveid ja soove teele saata. Selline tegevus vaid annab sinu soovide täitumisele jõudu juurde. Kristallmandala töötab senikaua, kuni sa seda koos hoiad. Sa võid aeg-ajalt selle juurde minna ja uuesti unistada, et oma mõttejõuga mandalat veelgi aktiivsemaks muuta.

 

Pildi peal on esimeseks kristallmandalaks "ÄRILISE EDU MANDALA", mille eesmärgiks on kutsuda ligi ärilist õnne või viia täide unistusi, mis sul on seoses äri pidamisega. Selle mandala aktivaatoriks on Tsitriin geood, seal on olemas ka vajalik Mäekristalli tipp, mida ümbritsevad Granaadid ja Mariami Jaspised. Kõik need aitavad ärilistel unistustel täituda.

 

Pildi peal on teiseks mandalaks "RAHAMANDALA", mille aktivaatoriks on Malahhiidi püramiid, selle kohal on Mäekristall ja rahamandala teisteks kristallideks on kõik rahaenergiat ligi kutsuvad kristallid: Malahhiit, Preniit, Krüsopraas, Sammalahhaat, Smaragd ja Roheline Aventuriin.

 

Kolmandal pildil on "ARMASTUSEMANDALA", mille eesmärgiks on täita armastusesoove. Seda mandalat saab kasutada armastuse ligikutsumiseks ja ka suhte parandamiseks. Selle mandala aktivaatoriks on suur Roosa Kvartsi tipp ja seda toetav Mäekristalli tipp. Lisajõudu soovide teelesaatmisele annavad Rodokrosiidid, Roosad Kivistunud Puidud, Rodoniidid ja Roosad Kvartsid.

 

Erinevaid kristallimandalaid on kasulik teha siis, kui kosmilised energiad soodustavad ühte või teist energiat. Näiteks, kui on kosmilised väed rikkust toovad, siis on kasulik luua materiaalseid mandalaid. Kui aga armastust või rahu toovad, siis just sedalaadi mandalaid. Loomulikult võid sa neid igal ajal teha, kuid alati on kasulik kosmilisi energiaid jälgida ja nende järgi kristallirituaale teha.

 

Kristallidega saab teha imesid, kui neid õieti enda heaolu jaoks aktiveerida. Üks intensiivsemaid ja kiiremaid viise kristallidelt soovitud tulemust saada on näiteks kristallmandala loomine konkreetse eesmärgi täitumise jaoks!